Otrzymaj oferty od specjalistów jak Floors by Gerard nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Floors by Gerard

2

O specjaliście

Jesteśmy na rynku od 1998 roku.

Nasza specjalność to montaż każdego rodzaju podłóg drewnianych oraz ich renowacja, montaż paneli podłogowych oraz cyklinowanie bezpyłowe.

Świadczymy usługi na terenie Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego.

Dbamy o zadowolenie każdego Klienta, powierzone nam prace wykonujemy dokładnie, solidnie, terminowo.

Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług!

Branża

Cyklinowanie, Układanie paneli i parkietów

Obszar działania

Podkarpackie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Jacek P. 24 września 2021
Pozytywna opinia

Pan Gerard jest fachowcem którego można polecić każdemu kto chce mieć wykonaną robotę na wysokim poziomie, pozdrawiam Jacek.

Piotr R. 22 lipca 2021
Pozytywna opinia

Pan Gerard to profesjonalista w każdym calu. Zlecenie renowacji podłóg (dębowej i sosnowej) wykonał z najwyższą starannością. Osobiście przyjechał na wycenę, ustalił kwotę, na bieżąco ustalał z nami wszystkie szczegóły, a potem je realizował. Wszystko czysto, dokładnie i w terminie. Do tego w przystępnej cenie. Pracuje na sprzęcie dobrej klasy i używa materiałów wysokiej jakości. Mogę powiedzieć, że przekroczył nasze oczekiwania! Poleciłem już firmę Floors by Gerard kolejnym znajomym, bo naprawdę warto! POLECAM w 101% !!!

Grzegorz Z. 20 października 2020
Pozytywna opinia

Polecam wszystkim, bardzo dokładny, rzetelny, solidny i co najważniejsze dotrzymujący ustalonych terminów wykonawca.

Marzena O. 29 września 2020
Pozytywna opinia

Szczerze polecam. Bardzo dobry kontakt, I doskonale wykonana praca pomimo że nie było tak łatwo (sporo skosów do odnowienia i pod szafą , która musiała zostać na miejscu). Przez cały okres czułam, że jestem w dobrych rękach. Zlecenie wykonane terminowo i w 100% zgodnie z umową.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Floors by Gerard

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rzeszów , Rzeszów

Telefon

538****** Pokaż numer

Skype

FloorsbyGerard

Facebook

FloorsbyGerard