Pranie dywanów, Łukanowice


Cena do uzgodnienia

Usługa dotyczy prania dywanów na którą składają się cztery etapy:
ETAP PIERWSZY ODKURZANIE
Pranie każdego dywanu zaczynam od odkurzania na sucho za pomocą odkurzacza szczotkowego. Wyposażony jest on w obrotową szczotkę, która rozczesuje runo dywanu, zbiera włosy, sierść i nici. Oprócz tego duża siła ssąca odkurzacza pozwala na dogłębne odkurzenie z tak zwanych zabrudzeń nierozpuszczalnych w wodzie czyli piachu i brudu, który siedzi głęboko w runie dywanu.
ETAP DRUGI PRANIE ZASADNICZE
W kolejnym etapie nanoszę za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego na dywan roztwór gorącej wody z odpowiednio dobranym pre-sprayem, czyli chemią która ma za zadanie rozpuścić plamy i brud znajdujący się w runie dywanu. W razie potrzeby na najcięższe plamy stosuję dodatkowo adekwatny do ich pochodzenia odplamiacz. Następnie wykorzystuję szorowarkę walcową, czyli maszynę która za pomocą gorącej pary nadaje skuteczności naniesionej chemii a dwie obrotowe szczotki dokładnie wcierają chemię w runo dywanu.
ETAP TRZECI PŁUKANIE
Ostatnim etapem jest dokładne wypłukanie runa dywanu. Wykorzystuję do tego mocny odkurzacz piorący, który gorącą wodą pod ciśnieniem 9 atmosfer wypłukuje z dywanu brud i chemię, jednocześnie odsysając wszystko do dużego zbiornika na brudną wodę tak długo, aż do czasu kiedy w okienku inspekcyjnym na odkurzaczu leci już tylko czysta woda.
ETAP CZWARTY SUSZENIE
Do suszenia dywanów wykorzystuję specjalnie skonstruowaną suszarkę, na której dywany są dobrze przewietrzane. Moja pralnia wyposażona jest także w tak zwany wentylator wyciągowy, dzięki któremu odprowadzam wilgoć ze schnących dywanów jeszcze szybciej. Tak zoptymalizowany proces suszenia zapewnia skrócenie czasu schnięcia dywanu do niezbędnego minimum, a czysty i pachnący dywan może szybciej trafić do klienta.

Polska, Łukanowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 82