FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MEDIPAK Elbląg - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MEDIPAK nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MEDIPAK

O specjaliście

Siedziba naszej firmy Medipak znajduje się w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1994 roku, co sprawia, że potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających kontrahentów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Justyna Morawska.
Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności jest produkcja nośników informacji w postaci toreb lub kasetek na leki itd. Wykonujemy na nich też nadruki informacyjne. Produkowane przez nas wyroby cieszą się niemalejącym zainteresowaniem ze względu na ich wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Mamy szeroki wybór akcesoriów zapewniających świetny przekaz informacji docierającej do szerokiego grona ludzi. Apteki, które umieszczają na nich swoje dane i wręczają je klientom pokazują przez to, że klienci są dla nich najważniejsi.
Z uwagi na rygorystyczne przepisy dotyczące reklamy aptek jest to aktualnie jedna z najlepszych form promocji, a tym samym możliwość skutecznego przekazu informacji.

Branża

Wykonawcy pozostali

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MEDIPAK?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MEDIPAK
Jaki jest przedmiot zlecenia?

Powiązane produkty i usługi: OpakowaniaNadrukiSiatkiTransportuOpakowania ElblągNadruki ElblągSiatki ElblągTransportu Elbląg,  Pojemnik na leki, Kasetka na leki, Torba do insulin, Etui na recepty, Etui na pen insulinowy, Pudełko na leki, Torba do transportu insuliny, Torba termoizolacyjna, Torba termiczna do leków, Opakowania do leków, Opaski silikonowe,  Siatki ekologiczne, Etui na karty płatnicze, Etui na telefony komórkowe, Torby, Kasetki, Torby termiczne, Torby do leków, Torby do transportu leków, Torby do transportowania leków, Torba izotermiczna, Torby papierowe, Torby jednorazowe, Etui na recepty składane, Siatki materiałowe

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Legionów 42/1, Elbląg

Telefon

695****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Marek Morawski