Firma Handlowo Usługowa BUDMIR - Mirosław Sprada

Gdynia

10

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od 1994 roku świadczymy pełen zakres usług remontowych.

Wykonujemy:
- kafelkowanie,
- malowanie,
- cyklinowanie,
- układanie podłóg drewnianych, panelowych, parkietu,
- instalacje elektryczne, hydrauliczne i grzewcze.

Doskonale radzimy sobie w pracach związanych z płytami gipsowymi, wykonujemy ścianki działowe, sufity podwieszane i zabudowy.

Specjalizujemy się w kompleksowych pracach remontowych, chętnie podejmiemy się również pojedynczych zleceń z budowlanych prac wykończeniowych.

Układanie, glazury, terakoty, gresu wykonują fachowcy z wieloletnim stażem, którzy świetnie poradzą sobie zarówno z podstawowymi pracami glazurniczymi jak i z pracami bardziej zaawansowanymi jak np. fazowanie płytek, obudowy skomplikowanych zabudów, wykonywanie półek, układanie nietypowych wzorów z różnorodnych materiałów ceramicznych.

Układanie podłóg drewnianych, panelowych, parkietu; montaż wstawek i ubytków w podłożu, montaż drewnianych listew przypodłogowych, montaż tarasów drewnianych jak i kompozytowych, renowacja schodów, wylewki samo poziomujące- usuwanie starego kleju, sprawdzenie wytrzymałości i wilgotności podłoża.

Malowanie, szpachlowanie, tynki dekoracyjne - wykonujemy z najwyższą starannością używając sprawdzonych materiałów polskich i zagranicznych producentów: doskonale radzimy sobie w pracach związanych z płytami gipsowymi, wykonujemy ścianki działowe, sufity podwieszane i zabudowy
z płyt gipsowo-kartonowych z systemami oświetlenia LED.

Instalacje elektryczne wykonują na stałe nasi pracownicy jak i współpracujący z naszą firmą doświadczeni instalatorzy z wymaganymi uprawnieniami. Wykonamy również drobne naprawy i usługi: montaż i naprawa oświetlenia montaż i wymiana gniazdek montaż urządzeń AGD (kuchnia indukcyjna, piekarnik, bojler, itp.).

Wszystkie prace staramy się wykonywać bardzo solidnie.

Dysponujemy grupą doskonałych fachowców z dużym doświadczeniem w swoich zawodach.

POTRZEBUJESZ SOLIDNEJ EKIPY REMONTOWEJ - REMONTUJ Z NAMI.


budmir@op.pl

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

26 opinii

5 5
(26)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Adam Gierasimiuk  7 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo zadowolony z usług firmy Pana Mirosława. Zrobiliśmy kompleksowy remont łazienki, malowanie ścian i cyklinowanie podłogi, wszystko wykonane fachowo i w terminie. Polecam.

Krzysztof M. 6 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca z ekipą. Wykończenie domu, roboty sporo, zakresy różne. Dwie łazienki, płytki w piwnicy i na tarasie, renowacja starych parkietów do tego sufity podwieszane i wykonanie ścian. Wszystko wykonane bez zastrzeżeń, w miarę przyzwoitym czasie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.

Firma Handlowo Usługowa BUDMIR - Mirosław Sprada, 6 stycznia 2024

Dziękuję za słowa uznania.

Mieczysaw S. 3 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystkie prace wykonane bez zastrzeżeń. Dobra robota. Polecam.

Małgorzata W. 13 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Remont został wykonany przez Firmę Budmir bardzo profesjonalnie i bez zastrzeżeń, kafle położone perfekcyjnie, właściciel Firmy Pan Mirosław bardzo kontaktowy, służący radą w każdej chwili, remont wykonany w terminie. Polecam tą Firmę z pełnym przekonaniem.

Leszek B. 19 marca 2023
opinia potwierdzona
Zlecę lakierowanie, cyklinowanie podłogi, 21-40m², Gdańsk
Pozytywna opinia

Pomimo utrudnień z meblami cyklinowanie przebiegło sprawnie. Firma dostosowuje się do wymagań klienta. Z usługi jestem zadowolony.

Jagoda T. 11 maja 2021
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Firma solidna, słowna i rzetelna. Właściciel, oraz pracownicy mają "poczucie czasu", są punktualni, oraz solidni. Nie ma naciągania, dodawania do ceny "extra usług", zawsze można się poradzić w temacie optymalnych rozwiązań. Szczerze powiem, bardzo dobra współpraca. Przy innych remontach lub wykroczeniach nieruchomości na pewno będę korzystała z usług Pana Mirka (firma Budmir).

Piotr P. 2 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

W naszej współpracy podobało mi się to, że Pan Mirosław (kierownik) był bardzo kontaktowy i doradzał różne rozwiązania. Poza tym praca została wykonana czysto i na czas. Pozdrawiam, Piotr.

Jolanta P. 2 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Gorąca polecam usługi firmy BUDMIR. Po wstępnych ustaleniach - ustalenia bardzo konkretne i realne terminy, prace były wykonywane terminowo, solidnie. Pracownicy sprzątali po wykonanych pracach i byli kulturalni. Faktura po zakończeniu prac była zgodna (!) z przedstawionym wcześniej kosztorysem. Żałuje, że nie umówiliśmy się na dodatkowe prace. Pan Mirosław kontrolował wykonywanie prac w trakcie po wykonaniu. Współpraca z ta firma to przyjemność! Życzę wszystkim planującym remont współpracy z Panem Mirosław. U mnie było malowanie i cyklinowanie parkietu w całym mieszkaniu. Nie musiałam wszystkiego wynosić, prace były podzielone na etapy i nie było żadnych (!) problemów. Bardzo dziękuje.

Adam L. 15 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na lakierowanie, szpachlowanie, cyklinowanie podłogi, 61-90m², Gdynia
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z terminu wykonania i jakości prac. Polecam

Maria J. 27 października 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Remont wykonany perfekcyjnie. Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń. Jestem zadowolona.

Andrzej W. 14 sierpnia 2020
opinia potwierdzona
Szukam ekipy na lakierowanie, szpachlowanie, cyklinowanie podłogi, 20m², Gdańsk
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usługi - prace wykonane w moim odczuciu fachowo, a panowie posprzątali i poodkurzali po sobie (co się bardzo chwali). Usługa wysokiej jakości, firma uczciwa i rzetelna, wystawia fakturę bez marudzenia. Malutki minus za przełożenie terminu realizacji w ostatniej chwili (awaria samochodu właściciela) bo spowodowało to, że musiałem kombinować z załatwieniem wolnego z pracy na inny dzień.

Artur B. 13 listopada 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szczerze polecam, pełen profesjonalizm, terminowość oraz wyczucie estetyki.

Krystyna Ł. 5 maja 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Działanie firmy: terminowe solidne fachowe jestem zadowolona, polecam.

Jolanta D. 1 kwietnia 2019
opinia niepotwierdzona
Potrzebna firma na lakierowanie, szpachlowanie, cyklinowanie podłogi, 21-40m², Gdynia
Pozytywna opinia

Mili Panowie znają się na swoim fachu jestem bardzo zadowolona z ich usługi chciałam parkiet na wysoki połysk i zrobili.

Firma Handlowo Usługowa BUDMIR - Mirosław Sprada, 1 kwietnia 2019

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Poza efektem wizualnym zastosowany został jeden z najmocniejszych lakierów ceramicznych dostępnych na rynku, lakier Arboritron Compo Avenue, Na pewno będzie dobrze służył przez długie lata.

Hanna L. 18 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Sprada szybko zareagował na moją ofertę, bez zbędnych pytań, marudzenia, szukania przeszkód, piętrzenia problemów podjął się remontu starej łazienki, która teraz wygląda pięknie i jest użyteczna. Prace przebiegały sprawnie, spokojnie nie zakłócając życia domowników. Przeszłam przez wiele remontów, ale po raz pierwszy spotkałam się z taką terminowością, możliwością kontaktu, rzetelnie przygotowanym kosztorysem, który po zakończeniu remontu nie odbiegał od pierwotnej wersji i nie był niemiłym zaskoczeniem.

Firma Handlowo Usługowa BUDMIR - Mirosław Sprada, 20 listopada 2018

Bardzo dziękuję za miłe słowa.

Patrycja W. Gdynia, 6 października 2018
opinia niepotwierdzona
Szukam firmy do wyremontowania łazienki do 5m2, Gdynia
Pozytywna opinia

Daria S. Gdynia, 29 sierpnia 2018
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na szpachlowanie, cyklinowanie podłogi, 26m², Gdynia
Pozytywna opinia

Zbigniew B. 23 kwietnia 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zlecone prace wykonane dobrze i w ustalonym terminie. Kontakt bardzo dobry. Polecam tą firmę.

Lucyna S. 21 kwietnia 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wykonano u nas usługę renowacji parkietu oraz malowania pomieszczeń. Obie oceniam dobrze. Polecam firmę, jej właściciel jest rzetelny i zależy mu na zadowoleniu klienta.

Mirosława B. 6 kwietnia 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Skorzystałam z usług firmy w zakresie przełożenia, cyklinowania i lakierowania parkietu po zalaniu oraz remontu łazienki (likwidacja wanny, instalacja brodzika ścianek etc. Firma wywiązała się z uslugi dobrze, szybko i sprawnie. Na podkreślenie zasługuje życzliwość Pana Sprady w stosunku do klienta, empatia i wychodzenie naprzeciw życzeniom klienta. Polecam firmę z pełną odpowiedzialnością.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Firma Handlowo Usługowa BUDMIR - Mirosław Sprada
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Instalacje elektryczne

Polska

Instalacje elektryczne wykonują na stałe nasi pracownicy jak i wpółpracujący z naszą firmą doświadczeni instalatorzy z wymaganymi uprawnieniami. Wykonamy również drobne naprawy i usługi: montaż i naprawa oświetlenia montaż i wymiana gniazdek montaż urządzeń AGD (kuchnia indukcyjna, piekarnik, bojler, itp.) wymiana starych bezpieczników t...

Rozwiń

Układanie glazury, terakoty, gresu

Polska

KAFELKOWANIE - wykonują fachowcy z wieloletnim stażem , którzy świetnie poradzą sobie zarówno z podstawowymi pracami glazurniczymi jak i z pracami bardziej zaawansowanymi jak np. fazowanie płytek, obudowy skomplikowanych zabudów, wykonywanie półek, układanie nietypowych wzorów z różnorodnych materiałów ceramicznych.

sufity podwieszane, ścianki działowe, zabudowy z płyt gipsowych

Polska

wykonujemy ścianki gipsowe, sufity podwieszane, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych z systemami oświetlenia LED

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kalksztajnów 13 B 4, 81-236 Gdynia

NIP

586-021-69-66

WWW

www.budmir-remonty.pl:

Telefon

602 ••• ••• Pokaż numer