F.H.U."MEGA-DOM "TOMASZ KOŚCIOŁEK

Kraków

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

F.H.U."MEGA-DOM" to firma remontowo-budowlana, działająca na terenie Krakowa i okolic. Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi remontowe, modernizacje oraz wykończenia wnętrz i ocieplenia budynków.
Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów firma posiada ubezpieczenie OC.
Indywidualne podejście do każdej pracy jest dla nas wyzwaniem i staramy się sprostać temu zadaniu, ku zadowoleniu naszych klientów. Zajmujemy się generalnymi remontami pomieszczeń takimi jak, mieszkania, lokale użytkowe, poddasza i strychy. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że wszyscy nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni z wykonanych przez nas prac. W naszych działaniach wyróżnia nas poczucie estetyki oraz dbałość o detale. Filarem naszej firmy są ludzie, wysokiej klasy sprzęt, dokładność, rzetelność i terminowość.
Prace naszej firmy obejmują realizacje projektów architektonicznych, wykonanych przez projektantów wnętrz, służymy również poradą w przypadku braku takich projektów. Wykonujemy zlecenia zarówno dla firm i instytucji, jak również dla osób prywatnych.
Służymy poradą w doborze materiałów budowlanych, oraz posiadamy własny transport co zapewnia szybkie dostarczenie wybranych materiałów.
Zakres usług wykonywanych przez firmę:
Ogólne usługi budowlane wewnątrz i na zewnątrz,
Kompleksowe remonty domów i mieszkań,
Flizowanie,
sufity podwieszane,
Płyty gipsowo-kartonowe ,
gładzie,
izolacja,
tapetowanie,
Tynki,
Malowanie,
Prace rozbiórkowe,
Instalacje elektryczne,
Instalacje hydrauliczne,
Instalacje kanalizacyjne,
Ogrodzenia,
Ocieplanie budynków.

Branża

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

22 opinie

5 5
(22)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Julian K. 5 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalny, świetny fachowiec, remont wykonany bardzo dobrze i czysto. Gorąco polecam.

Joanna P. 19 maja 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelnie, czysto, sprawnie. Serdecznie wszystkim polecam.

Joanna P. 13 maja 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Joanna P. Profesjonalnie, terminowo, bardzo rzetelnie. Polecam.

Agnieszka K. 25 sierpnia 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Praca wykonana bardzo rzetelnie, mega czysto i solidnie. Zakończenie pracy nastąpiło przed planowanym terminem. Pan Tomasz na najwyższym poziomie. Na pewno do niego powrócimy.

BEATA F. 3 lipca 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Terminowość wykonania usługi, wysoka kultura osobista wykonawców oraz jakość wykonania.

Justyna F. 2 marca 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuj za super i sprawną pomoc. Pan Tomek bardzo miły i sympatyczny. Szybka i profesjonalna pomoc w wymianie instalacji elektrycznej. Serdecznie wszystkim polecam.

Julian N. 3 sierpnia 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Tomek wykonał pracę szybko, tanio i nader rzetelnie. Dodatkowo jesteśmy zaskoczeni uczciwością - specjalnie wrócił się do nas, bo zapłaciliśmy mu bodaj 10 zł za dużo. Praca wykonana na 9 na 10 bo w kilku miejscach ciut krzywo, ale chyba tylko my mieszkając to widzimy - raczej żaden gość tego nie zauważy, taka to pierdółka jest. Serdecznie polecamy - miły człowiek z dobrym podejściem.

Jacek M. 26 maja 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko zrealizowane w terminie oraz na wcześniej omówionych zasadach. Wycena na po pierwszym spotkaniu pomiarowym oraz poznaniu zakresu prac. Pan Tomasz układał płytki, robił zabudowy z płyty karton gips oraz gładzie. Jesteśmy bardzo zadowoleniu z jakości i szybkości prac. Dzięki poświęceniu ze strony Pana Tomasza oraz jego współpracowników mogliśmy wprowadzić się na czas. Pan Tomasz potrafi również doradzić ale nie narzuca się ze swoimi pomysłami. Polecamy firmę F.H.U."MEGA-DOM "TOMASZ KOŚCIOŁEK jako rzetelnego kontrahenta.

Iwona H. 8 maja 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam usługi Pana Tomasza. Remont przebiegł terminowo, sprawnie i co dla mnie ważne dokładnie. Pęknięcia na ścianach zostały zlikwidowane, Pan Tomasz używa wysokiej jakości farb, które doskonale kryją i matują. Mieszkanie stało się nowoczesne i jasne. Z pewnością w przyszłości skorzystam z kolejnych usług .

Krzysztof J. Kraków, 29 kwietnia 2018
opinia niepotwierdzona
Dam zlecenie na ocieplenie ścian styropianem, ok. 120m2, Kraków
Pozytywna opinia

Krzysztof M. 26 marca 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Tomasz układał w mojej kuchni kafelki o wymiarach 60x60. Efekt końcowy jest super. Praca była dobrze zorganizowana. Rozliczenie bez niespodzianek, wszystko jak w kosztorysie. Polecam, Pan Tomasz to solidna firma.

Katarzyna Z. 14 marca 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Fachowiec Pan Tomasz szybko ale dokładnie uwinął się z pracami w moim mieszkaniu. Jestem zadowolona i polecam!

Marcin W. 5 marca 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szczerze polecam tę firmę. Usługa wykonana rzetelnie, terminowo, wedle ustalonych na początku kosztów. Mieszkanie pozostawione w czystości po wykonanej usłudze. Ponadto firma kompleksowo zajmuje się usługami wykończeniowymi (malowanie, fugowanie, zamki, okna, elektryka itp) i robi to na najwyższym poziomie.

Irena O. 1 marca 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Tomek wymieniał mi popękane płytki w łazience. Zrobił to bardzo solidnie i szybko. Polecam Pana jako dobrego fachowca i bardzo kontaktowego.

Iwona K. 13 grudnia 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Tomek jest doskonałym fachowcem, już dwukrotnie skorzystałam z oferty Jego firmy. Jestem pod wrażeniem efektów remontu zarówno kuchni, jak i łazienki. Bardzo solidny, rzetelny, bez poślizgów. Remonty skończyły się w umówionych terminach, co było dla mnie ważne. Solidnie i niedrogo, polecam z czystym sumieniem.

Renata M. 20 listopada 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Tomek wykonywał kompleksowy remont łazienki i toalety w moim mieszkaniu. Zarówno pod względem terminowości i fachowości wykonywanych prac wywiązał się w sposób wzorowy. Wykonywał on wszystkie prace związane z remontem, zacząwszy od demontażu starych urządzeń, skucia płytek, wyniesienia gruzu do zamówionego przez siebie kontenera, do wykonania całościowego nowej łazienki. W trakcie remontu gdy wymagała tego sytuacja, Pan Tomek sam zakupował potrzebne elementy konieczne do remontu ( rurki, złączki, kleje, płyty ) co było dla nas bardzo dużym ułatwieniem. Pan Tomek wykonał wszystkie przeróbki hydrauliczne, elektryczne, osadzenie wanny, prysznica, toalety, montaż wszystkich baterii. Wykonał nowe oświetlenie w remontowanych pomieszczeniach. Wszystkie prace wykonane zostały w sposób bardzo fachowy. Polecam Pana Tomka z pełna odpowiedzialnością jako bardzo rzetelnego, sumiennego i w pełni profesjonalnego wykonawcę.

Izabela C. 17 października 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Przez firmę pana Tomasza remontowane były dwie łazienki z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Współpraca przebiegała rzeczowo, sprawnie i z dotrzymaniem terminów. Bardzo sympatycznie i po ludzku, bez obaw o nieuczciwość dotarliśmy do końca prac. Polecam i dziękuję za współpracę.

Edyta A. 29 maja 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelny, sumienny fachowiec. Zlecenie remontu mieszkania wykonane bez zarzutu. Na każdym etapie zlecenia komunikacja przebiegała bardzo sprawnie, co nie jest bez znaczenia. Polecam bez wahania.

Grażyna K. 11 maja 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Flizy w łazience i WC - rzetelna usługa w niewygórowanej cenie..polecam.

Jan G. 19 kwietnia 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nic dodać nic ująć:) BRAWO dla Pana Tomka i jego ekipy. Oby więcej takich FACHOWCÓW na rynku. Pan Tomek przeprowadził dla nas remont salonu sprzedaży w Bonarka City Center. Wszystko terminowo i zgodnie z umową.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak F.H.U."MEGA-DOM "TOMASZ KOŚCIOŁEK
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Ogrodzenia

Małopolskie

Firma wykonująca ogrodzenia typu Joniec, ceglane, drewniane i z siatki

Elewacje

Małopolskie

Firma zajmującą sìę wykonaniem elewacji możliwy materiał po cenie producenta

Usługi remontowe

Polska

Firma F.H.U."MEGA-DOM" TOMASZ KOŚCIOŁEK zajmująca się wszelkimi usługami budowlano-remontowymi tel.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Podkowińskiego 4/24, 31-321 Kraków

WWW

megadomkrakow.pl

Telefon

609 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy F.H.U. "MEGA-DOM" TOMASZ KOŚCIOŁEK
Imię (pierwsze) TOMASZ
Drugie imię JANUSZ
Nazwisko KOŚCIOŁEK
Data rozpoczęcia działalności 2015-07-13
NIP 8392178210
Regon 361868173

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Krowodrza
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31321
Poczta Kraków
Ulica ul. Władysława Podkowińskiego
Numer nieruchomości 4
Numer lokalu 24

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER GOSPODARKI
Data powstania 2015-06-26

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
4778Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4777Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ZEGARKÓW, ZEGARÓW I BIŻUTERII PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4776Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KWIATÓW, ROŚLIN, NASION, NAWOZÓW, ŻYWYCH ZWIERZĄT DOMOWYCH, KARMY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4775Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4774Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW MEDYCZNYCH, WŁĄCZAJĄC ORTOPEDYCZNE, PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4772Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OBUWIA I WYROBÓW SKÓRZANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4771Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4765Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GIER I ZABAWEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4764Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU SPORTOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4763Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I AUDIOWIZUALNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4762Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GAZET I ARTYKUŁÓW PIŚMIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4761Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KSIĄŻEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4759Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4754Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4753Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DYWANÓW, CHODNIKÓW I INNYCH POKRYĆ PODŁOGOWYCH ORAZ POKRYĆ ŚCIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4751Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4743Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU AUDIOWIZUALNEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4742Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU TELEKOMUNIKACYJNEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4741Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4730Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH PALIW
4729Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4726Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4723Z SPRZEDAŻ DETALICZNA RYB, SKORUPIAKÓW I MIĘCZAKÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4722Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MIĘSA I WYROBÓW Z MIĘSA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4721Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OWOCÓW I WARZYW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4719Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4711Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4677Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODPADÓW I ZŁOMU
4676Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH PÓŁPRODUKTÓW
4675Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH
4674Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4672Z SPRZEDAŻ HURTOWA METALI I RUD METALI
4639Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
4638Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI, WŁĄCZAJĄC RYBY, SKORUPIAKI I MIĘCZAKI
4637Z SPRZEDAŻ HURTOWA HERBATY, KAWY, KAKAO I PRZYPRAW
4636Z SPRZEDAŻ HURTOWA CUKRU, CZEKOLADY, WYROBÓW CUKIERNICZYCH I PIEKARSKICH
4635Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW TYTONIOWYCH
4633Z SPRZEDAŻ HURTOWA MLEKA, WYROBÓW MLECZARSKICH, JAJ, OLEJÓW I TŁUSZCZÓW JADALNYCH
4632Z SPRZEDAŻ HURTOWA MIĘSA I WYROBÓW Z MIĘSA
4631Z SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW
4624Z SPRZEDAŻ HURTOWA SKÓR
4623Z SPRZEDAŻ HURTOWA ŻYWYCH ZWIERZĄT
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
4618Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W SPRZEDAŻY POZOSTAŁYCH OKREŚLONYCH TOWARÓW
4617Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
4616Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY, WYROBÓW FUTRZARSKICH, OBUWIA I ARTYKUŁÓW SKÓRZANYCH
4615Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ MEBLI, ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO I DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH
4614Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ MASZYN, URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, STATKÓW I SAMOLOTÓW
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
4611Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ PŁODÓW ROLNYCH, ŻYWYCH ZWIERZĄT, SUROWCÓW DLA PRZEMYSŁU TEKSTYLNEGO I PÓŁPRODUKTÓW
4540Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH
4532Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4531Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4520Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4519Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4331Z TYNKOWANIE
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4299Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4291Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII WODNEJ
4222Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
4221Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH
4213Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ MOSTÓW I TUNELI
4212Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG SZYNOWYCH I KOLEI PODZIEMNEJ
4211Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4511Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
4622Z SPRZEDAŻ HURTOWA KWIATÓW I ROŚLIN
4641Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW TEKSTYLNYCH
4642Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA
4643Z SPRZEDAŻ HURTOWA ELEKTRYCZNYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
4644Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW PORCELANOWYCH, CERAMICZNYCH I SZKLANYCH ORAZ ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH
4645Z SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW
4647Z SPRZEDAŻ HURTOWA MEBLI, DYWANÓW I SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO
4648Z SPRZEDAŻ HURTOWA ZEGARKÓW, ZEGARÓW I BIŻUTERII
4649Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO
4651Z SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA
4652Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO
4661Z SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH ORAZ DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA
4662Z SPRZEDAŻ HURTOWA OBRABIAREK
4663Z SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN WYKORZYSTYWANYCH W GÓRNICTWIE, BUDOWNICTWIE ORAZ INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ
4664Z SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN DLA PRZEMYSŁU TEKSTYLNEGO ORAZ MASZYN DO SZYCIA I MASZYN DZIEWIARSKICH
4665Z SPRZEDAŻ HURTOWA MEBLI BIUROWYCH
4666Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ BIUROWYCH
4669Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ
4671Z SPRZEDAŻ HURTOWA PALIW I PRODUKTÓW POCHODNYCH
4724Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PIECZYWA, CIAST, WYROBÓW CIASTKARSKICH I CUKIERNICZYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4779Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ARTYKUŁÓW UŻYWANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4781Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
4782Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY I OBUWIA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
4789Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH WYROBÓW PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
9512Z NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
9521Z NAPRAWA I KONSERWACJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
9522Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ GOSPODARSTWA DOMOWEGO ORAZ SPRZĘTU UŻYTKU DOMOWEGO I OGRODNICZEGO
9523Z NAPRAWA OBUWIA I WYROBÓW SKÓRZANYCH
9524Z NAPRAWA I KONSERWACJA MEBLI I WYPOSAŻENIA DOMOWEGO
9525Z NAPRAWA ZEGARÓW, ZEGARKÓW ORAZ BIŻUTERII
9529Z NAPRAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO
9601Z PRANIE I CZYSZCZENIE WYROBÓW WŁÓKIENNICZYCH I FUTRZARSKICH
9602Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE
9604Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.