Otrzymaj oferty od specjalistów jak Event Solutions Center nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Event Solutions Center

O specjaliście

W Event Solutions Center każdy kolejny dzień to możliwość bycia częścią wyjątkowych wydarzeń. Takich, które zaskakują, budzą podziw, cieszą oczy, pozwalają rozkoszować się niebanalnymi dźwiękami, a przede wszystkim są spełnieniem oczekiwań klientów.


Nasza praca często zaczyna się już na etapie zaplanowania rozwiązań technicznych dla konkretnego wydarzenia. Niejednokrotnie to właśnie w nim tkwi sukces całego eventu. Nie bylibyśmy w stanie tego robić, gdyby nie kreatywny zespół, a także umiejętności dostosowywania narzędzi do potrzeb konkretnego odbiorcy. Realizując wydarzenia z wykorzystaniem bogatego zaplecza technicznego, nie zapominamy również o kolejnej sferze działań, a więc o rentalu dostępnego u nas sprzętu.


Podczas przygotowywania poszczególnych eventów stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. Gwarantuje nam go odpowiednio wykwalifikowana kadra, sprawdzony sprzęt, a także bogate doświadczenie całego zespołu. Zdecydowanym atutem ESC jest także wszechstronność działań, za którą stoi bogate zaplecze techniczne.


Oświetlenie – chcąc zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci gości, nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Jego brak z pewnością zostanie zauważony! W swoich zasobach posiadamy nowoczesny sprzęt oświetleniowy, a stosowane przez nas inteligentne rozwiązania potrafią rozświetlić każdy event.


Nagłośnienie – „Jak cię widzą, tak cię piszą”, ale i „Jak cię słyszą, tak cię oceniają”. Nic zatem dziwnego, że nagłośnienie jest integralną częścią niemal każdego wydarzenia. Posiadając sprzęt nagłaśniający takich firm jak JBL Professional, SoundCraft, Yamaha, QSC czy dB Technologies o wszystkich tworzonych przez nas eventach słychać z daleka.Konstrukcje sceniczne – organizatorzy imprez zarówno tych kameralnych jak i masowych doskonale wiedzą, jak ważne w odbiorze danego wydarzenia są konstrukcje sceniczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów rozbudowaliśmy ilość dostępnych u Nas konstrukcji oparatych przede wszystkim na systemie Layher, uzupełnionych przez kratownice i podesty Alustage, sceny mobilne i wiele innych atestowanych części składowych, które chętnie zabieramy ze sobą w trasy.Multimedia – towarzyszą nam każdego dnia, ale i coraz częściej goszczą na różnego rodzaju konferencjach, koncertach, targach, galach czy innych eventach. Poszerzyliśmy naszą ofertę o ekrany bezszwowe, telebimy LED, ekrany projekcyjne, projektory, rzutniki multimedialne i wiele innych urządzeń, dzięki którym możemy tworzyć wydarzenia i scenografie na najwyższym poziomie.


Meble i akcesoria eventowe – to dopełnienie naszej działalności. Dla nas każdy element układanki tworzącej event ma ogromne znaczenie, dlatego znajdziecie u nas również sofy w różnych kolorach i rozmiarach, pufy klasyczne, pufy LED, krzesła, fotele konferencyjne, stoliki kawowe, a także szatnie, sztalugi, grzybki grzewcze i wiele innych przydatnych gadżetów.

Event Solutions Center to ludzie, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i otwartemu umysłowi potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Jak to się dzieje?


Dla nas po prostu nie ma rzeczy niemożliwych!

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Event Solutions Center

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Rozrywka 1 , Kraków

WWW

https://eventsc.pl/pl

Telefon

570****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy EVENT SOLUTIONS CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2016-08-19
NIP 6751556652
Regon 365188185

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Śródmieście
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31419
Poczta Kraków
Ulica ul. Rozrywka
Numer nieruchomości 1

Kontakt

Telefon kontaktowy 505077209
Email ASAMOLEJ@EVENTSC.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2016-08-19
Data wpisu do rejestru ewidencji 2016-08-19
Data powstania 2016-08-19
Data rozpoczęcia działalności 2016-08-19

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8230Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW
Przeważające PKD
4652Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO
5911Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH
5914Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PROJEKCJĄ FILMÓW
5920Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH
9001Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
9002Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA WYSTAWIANIE PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
9003Z ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA
9004Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW KULTURALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.