Eskimoteam Bartłomiej Piaseczny Skrzeszewo żukowskie - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Eskimoteam Bartłomiej Piaseczny nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Eskimoteam Bartłomiej Piaseczny

O specjaliście

Eskimoteam jest firmą zrodzoną z zamiłowania do świata dzikiej przyrody. Jest odpowiedzią na wyraźnie zwiększone zapotrzebowanie na kontakt z naturą. W czasach znacznie przyspieszonego rozwoju cywilizacyjnego oraz powszechnej globalizacji, a także komputeryzacji - brakuje czasu na tak ważny, prawdziwy odpoczynek. Poszukując wewnętrznej równowagi, a także chcąc zdobywać nowe doświadczenia – trafiłeś do nas . To dobra decyzja. Mamy wiele do zaoferowania.

Na wszystkie proponowane poniżej usługi wystawiamy faktury. Nasza firma jest płatnikiem VAT 0.
Działamy w pięknych okolicznościach przyrody na Kaszubach. Jesteśmy właścicielami sprowadzonych od niedawna do Europy z Alaski najwytrzymalszych psów zaprzęgowych, czyli Alaskan Husky.
Nasza firma działa od roku na Kaszubach. To wypadkowa 20 lat doświadczeń obcowania ze zwierzętami, wypraw na Daleką Północ, uprawiania sportu zaprzęgowowego. Uczyliśmy się tego w Polsce i Krajach Skandynawskich.

Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej www.eskimoteam.pl

Polub nas na fb www.facebook.com/eskimoteamtherapy

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Justyna Z., 9 lipca 2018
Pozytywna opinia

Miałam przyjemność przejażdżki zaprzęgiem z psiakami zimą. Uczucia jakie we mnie wzbudziła ta przygoda były różne. Najpierw ciekawość, później ekscytacja. Pojawił się i strach...gdzie te psy mnie poniosą. Aż w końcu wsiadłam do sań i stało się .... sanie ruszymy, psy zamilkły, pobiegły ile sił w łapach :) a w moim serduchu pojawiła się radość, na twarzy uśmiech i pełen relaks. Niesamowita przygoda!!! Polecam wszystkich - psy są wspaniałe a Ich opiekunowie to wspaniali ludzie o wielkich serduchach.

Agnieszka V., 26 czerwca 2018
Pozytywna opinia

Fantastyczny człowiek z cudownymi pieskami. Brał udział w imprezie integracyjnej niepełnosprawnych dzieci, które były zachwycone zarówno psami jak i ciekawymi opowieściami o przygodach pana Bartka.

Izabela J., 26 czerwca 2018
Pozytywna opinia

Wspaniała i niezapomniana przygoda. Polecam wszystkim!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Eskimoteam Bartłomiej Piaseczny

Powiązane produkty i usługi: Eventy dla firmAgencja modelingowaWypożyczalnia frakówWypożyczalnia namiotów na imprezyWynajem scen estradowychPokaz sztucznych ogni na weselu,  Eventy dla firm Kartuzy, Agencja modelingowa KartuzyWypożyczalnia fraków KartuzyWypożyczalnia namiotów na imprezy KartuzyWynajem scen estradowych KartuzyPokaz sztucznych ogni na weselu Kartuzy,  Przejażdżki psimi zaprzęgami, Pokazy i edukacja z udziałem psich zaprzęgów, Organizacja urodzinek i imprez z udziałem psich zaprzęgów, Zielone szkoły dla dzieci i młodzieży, Organizacja wypraw z udziałem psich zaprzęgów, Dogoterapia, Dogrekking, Canicross, Szkółka maszerska

Oferta

UIrodzinki dla dzieci
Pomorskie - Skrzeszewo Żukowskie
500.00 zł

Proponujemy wspaniałe Urodziny na świeżym powietrzu z udziałem Psiego zaprzęgu Alaskan Husky. To niepowtarzalne wrażenia doświadczenia czegoś co można znaleźć tylko na Alasce lub w Laponii. Pod opieką doświadczonych instruktorów obok ceremonii składania życzeń 100 lat Solenizant oraz Jego Goście sprawdzą swoje...  

Dogoterapia dla dzieci
Polska
200.00 zł

Dogoterapia pedagogiczna coraz częściej jest pożądana jako środek do rozbudzania u dzieci wrażliwości oraz wspomaganie nauki zachowań pożądanych w stosunku do zwierząt. Proponujemy tu określone tematyczne zajęcia prowadzone w obecności przeszkolonego psa z użyciem pomocy technicznych. Celem do osiągnięcia tu jest...  

Dogoterapia dla seniorów
Pomorskie
200.00 zł

Dogoterapia dla seniorów. Wiemy jak ważna jest aktywność i możliwość czerpania radościz życia w późnym wieku każdego człowieka. Proponujemy przyjazdy z psem lub dwoma psami do placówki i poprowadzenie spotkania w grupie, tematycznie dostosowanego do indywidualnego zapotrzebowania. Tematem zajęć obok możliwości...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Zielone Wzgórze 41, Skrzeszewo żukowskie

Telefon

601****** Pokaż numer

Telefon

601****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Bartłomiej Piaseczny

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ESKIMOTEAM BARTŁOMIEJ PIASECZNY
Imię (pierwsze) BARTŁOMIEJ
Drugie imię JERZY
Nazwisko PIASECZNY
Data rozpoczęcia działalności 2017-06-07
NIP 5841488267
Regon 191667753

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat kartuski
Gmina Żukowo
Miejscowość Skrzeszewo
Kod pocztowy 83330
Poczta Żukowo
Ulica ul. Zielone Wzgórze
Numer nieruchomości 41

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-06-08
Data powstania 2017-06-07
Data rozpoczęcia działalności 2017-06-07

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
9329B POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Przeważające PKD
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
9319Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM
8690A DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA
8551Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.