Usuwanie rys ze szkła, Piaseczno


Cena do uzgodnienia

Nasza firma od sześciu lat specjalizuje się w przywracaniu powierzchniom szklanym pierwotnego blasku i przejrzystości. Wszelkie wady powstałe na powierzchni szkła usuwamy metodą polerowania – w zależności od potrzeby robimy to za jednym zamachem lub pracujemy wieloetapowo. W naszej codziennej pracy stosujemy cztery wzajemnie uzupełniające się systemy likwidacji uszkodzeń w szkle.W jaki sposób pracujemy?
Decydując się na współprace z nami, możesz mieć absolutna pewność, że wszystkie prace, które zostały ujęte w umowie, zostaną rzetelnie zrealizowane. Wszystko za sprawą wypracowanej metody organizacji pracy. Podczas spotkania zapoznawczego nasi specjaliści dokonują wizji lokalnej i przyglądają się wszystkim uszkodzeniom, które będziemy mieli usunąć. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie oszacować niezbędny zakres czasowy, jaki będzie niezbędny do wykonania zlecenia.

Po zawarciu porozumienia nasi specjaliści zabierają się do pracy. Na miejsce zlecenia dojeżdżamy specjalnie wyposażonym pojazdem, w którym mamy niezbędny sprzęt potrzebny do tego, aby usunąć wadę na miejscu. Jeżeli wada jest na tyle poważna, że trzeba zabrać szkło do warsztatu, to również mamy sprzęt, który pozwoli to zrobić.

Jeżeli poszukujesz specjalistycznej firmy, która pomoże przywrócić pierwotny blask szkła w Twoich budynkach, to powinieneś skontaktować się z firmą EQUAL GLASS.

Polska, Piaseczno
 
 


Liczba wyświetleń strony: 182