Biologiczna oczyszczalnia ścieków na każdy rodzaj gruntu - M-BOŚ NEO 6 EKO, Zambrów


Cena do uzgodnienia

Jesteśmy producentem oferowanej przydomowej oczyszczalni ścieków M-BOŚ NEO o unikalnej formie zbiornika pozwalającej na maksymalnie prosty i bezpieczny montaż nawet na działkach z wysokim poziomem wód gruntowych.

Wyjątkowe cechy naszego produktu:
1. Unikalna konstrukcja pozwala na wygodny montaż, zbiornik jest płaski, posiada regulowaną nadbudowę, którą regulujemy po montażu by wyrównać pokrywę z gruntem, ściany zbiornika są niezwykle grube a dodatkowo posiada żelazne wsporniki wewnątrz zbiornika co daje naszej oczyszczalni niezwykłą wytrzymałość.
2. Posiada znak CE i spełnia normę PN-EN 12566-3 + A2:2013, zatem jest możliwość uzyskania dofinansowania na zakup z montażem.
3. Wbudowany system napowietrzania natlenia całą komorę, zapewnia nie tylko wyskoki stopień redukcji zanieczyszczeń, ale także podtrzymuje żywotność mikroorganizmów odpowiadających za oczyszczanie ścieków tym samym nie ma potrzeby dosypywania do oczyszczalni żadnych biopreparatów.
4. Wyskoki stopień redukcji zanieczyszczeń do 96% sprawia, że oczyszczona woda trafiająca z bioreaktora do gruntu nie tworzy osadu na kruszywie, zatem poletko rozsączające po wielu latach użytkowania, nie zamula się i nie trzeba dokonywać wymiany kruszywa.
5. Bezawaryjność konstrukcji, dzięki przepływowym systemie przepływu ścieku między komorami oczyszczalni i braku wszelkich ruchomych - mechanicznych elementów wewnątrz bioreaktora, nie dochodzi do zużycia systemu napowietrzania i przepływu ścieku.
6. Unikalna konstrukcja zbiornika daje gwarancję wytrzymałości i szczelności oraz dzięki żebrowanej konstrukcji zbiornik mocno zakotwicza się w gruncie. Bioreaktor nie traci gwarancji nawet przy samodzielnym montażu!
7. Dmuchawa napowietrzająca wbudowana w specjalnej szafie sterującej. Rozwiązanie to cieczy się ogromną niezawodnością, gdyż uniemożliwia zalanie dmuchawy poprzez wody gruntowe lub opadowe oraz ułatwia dostęp do samej dmuchawy czy programatora czasowego
8. Wysoki stopień oczyszczalnia wody umożliwia posiadaczowi oczyszczalni wykorzystywanie wody oczyszczonej poprzez nasze systemy do podlewania i nawadniania roślinności. Daje nam to oszczędność w zużyciu wody a także pomaga naszym ogrodom w suche dni.
9. Przy zakupie oczyszczalni i samodzielnym montażu, bioreaktor nie traci gwarancji. Przy czym jest możliwość dokonania montażu przez naszą firmę. Dysponujemy profesjonalnymi ekipami budowlanymi z ogromnym wieloletnim doświadczeniem w budowach oczyszczalni w całym kraju.
10. Jesteśmy producentem oczyszczalni już od 20 lat, doradzimy, wykonamy profesjonalny montaż pomożemy przygotować dokumentację zgłoszeniową, jest możliwość skorzystania z wizji lokalnej - GRATIS

- W zestawie oczyszczalni znajduje się:
- zbiornik od 2500l pojemności do 6 osób stałe zamieszkałych. Posiadamy także oczyszczalnie do większej ilości osób zamieszkujących obiekt. (różnice w cenach są nieduże).
-nadstawka regulowana
-pokrywa
- rura przyłączeniowa i wylotowa
- żelazny wspornik wewnętrzny dla zwiększenia wytrzymałości
- skrzynka elektryczna z dmuchawą napowietrzającą SECOH JDK 80 i rozdzielaczem zaworowym
- dyfuzor natleniający całą komorę,
- węże napowietrzające,
- dmuchawa napowietrzająca,
- instrukcje, gwarancja i certyfikaty.
- Bezpłatna dostawa i rozładunek

Cena brutto zawiera już podatek VAT 23%

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację

Polska, Zambrów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 244