Montaż / Serwis POMP CIEPŁA, Legnica


ELTERCO.PL jest specjalistyczna firmą zajmującą się kompleksowo doborem montażem i serwisem POMP CIEPŁA.
""
GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W REGIONIE !!!!
""
Zajmujemy się montażem i serwisem POMP CIEPŁA jak również kompleksowo instalacjami grzewczymi pod POMPY CIEPŁA. Wykonujemy pełne instalacje ogrzewania podłogowego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tańsze lecz sprawdzone POMPY CIEPŁA takich marek jak KAISAI, SEVRA, GREE, czy HEWALEX. Jak również markowe urządzenia DAIKIN, LG, MITSUBISHI, HITACHI, PANASONIC i TOSHIBA. Posiadamy autoryzacje serwisowe w/w marek.
Nasza oferta skierowana jest dla obszaru całego dolnego śląska, Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych techników gwarantujemy krótkie terminy realizacji i indywidualne podejście do każdego zlecenia dopasowując się elastycznie do najdogodniejszych dla klienta terminów na wykonanie usługi.
Nasi koordynatorzy ustalą z Państwem wszelkie szczegóły wykonania usługi, przypomną o zbliżającym się przeglądzie i jeżeli potrzeba to zamówią kwiaty dla małżonki w rocznicę ślubu ( gdyby małżonek zapomniał ).
Każdy nasz klient ma przydzielonego indywidualnego opiekuna serwisowego, który jest do jego dyspozycji w przypadku jakichkolwiek anomalii w pracy urządzenia i aby jego POMPA CIEPŁA działała sprawnie przez wiele lat.
Na nasze usługi udzielamy 5 lat gwarancji
Odwiedź naszą stronę
""
www.elterco.pl
""
lub skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów usługi.
""
Dział Montaży + 48
Dział Serwisu + 48
""
OTRZYMAŁEŚ WYCENĘ OD KONKURENCJI ?
PRZYJDŹ Z NIĄ DO NAS LUB ZAPROŚ NASZEGO DORADCĘ TECHNICZNEGO A GWARANTUJEMY ŻE PRZEDSTAWIMY CI KORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ.

Polska, Legnica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 526