ELEKTROM Krzysztof Romanowski Marki - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak ELEKTROM Krzysztof Romanowski nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

ELEKTROM Krzysztof Romanowski

O specjaliście

Firma ELEKTROM powstała w 2014 roku. Swoje działania skupiliśmy na terenie Warszawy i okolic. Początkowo specjalizowaliśmy się w montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, jednak bardzo szybko zakres naszych usług powiększył się o instalacje wodno - kanalizacyjne, grzewcze i wentylację mechaniczną z rekuperacją. Firma od samego początku kładła duży nacisk na rozwój w nowoczesnych technologiach, w szczególności instalacjach automatyki domowej. Poszczególnie instalacje w tego typu obiektach ściśle ze sobą współpracują a koordynacja poszczególnych branż jest niezwykle istotna. Szeroki zakres usług, wiedza zawodowa, doświadczenie pozwala nam dostarczyć klientowi nowoczesny produkt dobrany dla indywidualnych potrzeb.

Branża

Instalacje grzewczeHydraulikElektrykInstalacje sanitarneMontaż paneli fotowoltaicznychMontaż kolektorów słonecznychMontaż ekologicznych źródeł energiiWentylacja i rekuperacjaMontaż pomp ciepłaAutomatyka budynkowa

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 7 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

23 lutego 2018
Pozytywna opinia

W pełni profesjonalnie. Znakomity kontakt, bardzo duża wiedza na temat wszelkich instalacji i staranne wykonanie. Bardzo polecam!

23 stycznia 2018
Pozytywna opinia

Elektryka i hydraulika podstawą, ale można też zahaczyć tematy ogólnego budownictwa. Wszystko w terminie. Za tak wysoką jakość uważam, że normalne pieniądze i oczywiście serwis dosyć szybki (mówię o uruchomieniu, podłączeniu, bo awarii nie było). Gorąco polecam.

22 stycznia 2018
Pozytywna opinia

Firma Elektrom o jedna z najlepszych firm z jakimi przyszło mi współpracować podczas budowy domu, a ten kto budował, ten wie jak ciężko o solidnych wykonawców i ludzi z pasją, którzy naprawdę sporo potrafią, a nie tylko mówią, ze potrafią. W tym momencie już nie chodzi tylko o dobrze wykonana pracę, a o całokształt wykonanej usługi czyli świetny kontakt, doradztwo, pomysły, uczciwość i fachowość z jaką usługa ta została wykonana. Zapewniam, że podjecie współpracy z w/w firma będzie dla każdego czystą przyjemnością, a jakość z jaką panowie wykonają usługę będzie na najwyższym poziomie, gdyż są to osoby z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, dla których słowo fuszerka nie istnieje. Gdybym miał ponownie wybierać wykonawce nie zawahałbym się ani na moment.

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: zlecę wykonanie kanalizacji, uszczelnienie szamba, montaż kolektorów słonecznych cena, rekuperacja, szukam elektryka, zlecę wykonanie kanalizacji Wołomin, uszczelnienie szamba Wołomin, montaż kolektorów słonecznych cena Wołomin, rekuperacja Wołomin, szukam elektryka Wołomin, instalatorstwo elektryczne, automatyka domowa, odnawialne źródła energii, instalatorstwo wodno kanalizacyjne, instalatorstwo grzewcze, mentylacja mechaniczna z rekuperacją

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Szpitalna 12/92, Marki

Telefon

698****** Pokaż numer

Telefon

698****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krzysztof Romanowski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ELEKTROM Krzysztof Romanowski
Imię (pierwsze) KRZYSZTOF
Drugie imię ADAM
Nazwisko ROMANOWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2014-05-05
NIP 9181980537
Regon 060152246

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat wołomiński
Gmina Marki
Miejscowość Marki
Kod pocztowy 05270
Poczta Marki
Ulica ul. Szpitalna
Numer nieruchomości 12
Numer lokalu 92

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-05-06
Data powstania 2014-05-05
Data rozpoczęcia działalności 2014-05-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4759Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4663Z SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN WYKORZYSTYWANYCH W GÓRNICTWIE, BUDOWNICTWIE ORAZ INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.