Ekologiczne źródła energii Mińsk Mazowiecki - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Ekologiczne Źródła Energii w Mińsku Mazowieckim, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Ekologiczne Źródła Energii

Ekologiczne źródła energii Mińsk Mazowiecki

INSTALL PARK MARCIN PODGÓRSKI

 • Latowicz
 • 24 km od Mińsk Mazowiecki
Stefan P.

Instalacja błyskawiczna i dokładna. Wszystko działa bez zarzutów. Mega wygodne że montaż pompy ciepła i fotowoltaiki przez jedną ekipę. Na wiosnę montują mi Klimę. Mogę z czystym sumieniem polecić bo warto.

ADN Serwis Dariusz Niemyjski - Ekologiczne źródła energii Dębe Wielkie

ADN Serwis Dariusz Niemyjski

 • Dębe Wielkie
 • 7 km od Mińsk Mazowiecki
Anna S.

Jestem bardzo zadowolona, pan Dariusz Niemyjski wszystko wyjaśnił co do wylewki, zaproponował najlepsze rozwiązanie i odpowiedział na moje pytania: co jak kiedy ile czasu itd. Ekipa młodych, sprytnych ludzi zanim zaczęła to i już skończyła, prace przebiegły szybko, sprawnie i 100% fachowo. Szlifowanie posadzki (wspomnę iż gratisowe) robił nam sam Pan Dariusz, ponieważ ekipa pracowników była jeszcze na robocie. Dziękuję :). Sprawnie, szybko i fachowo. Szczerze polecam.

ADMAG - Ekologiczne źródła energii Siennica

ADMAG

 • Siennica
 • 10 km od Mińsk Mazowiecki
Tomasz C.

Profesjonalne wykonanie, miła obsługa, przystępne ceny. Polecam!

Leszek Mikołajczuk - Ekologiczne źródła energii Warszawa Targówek

Leszek Mikołajczuk

 • Warszawa Targówek
Jan S.

Świadczymy usługi w zakresie: -koszenie zarośli -wycinka drzew i samosiejek -karczowanie -rozdrabnianie gałęzi -wyburzenia -wyrównywanie terenu -rekultywacja -przygotowanie terenu pod budowę, siew trawy -koszenie traw https://www.oferteo.pl/remonty-mieszkan/minsk-mazowiecki#Najlepsi

Justyna Kamińska - Ekologiczne źródła energii Wiązowna

Justyna Kamińska

 • Wiązowna
 • 17 km od Mińsk Mazowiecki
elterm serwisToasz rutkowski

Bardzo dobra firma, a produkty innowacyjne i godne polecenia.

Dołącz do naszych Sprzedawców Ekologicznych Źródeł Energii w Mińsku Mazowieckim

Działasz na rynku jako Sprzedawca Ekologicznych Źródeł Energii i szukasz nowych Klientów z Mińska Mazowieckiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

POLAIR POLSKA

 • Wesoła
 • 22 km od Mińsk Mazowiecki

KAAM TERMO Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Wołomin

KAAM TERMO Sp. z o.o.

 • Wołomin
 • 26 km od Mińsk Mazowiecki
Roman S.

Sprzedaż i montaż systemu ogrzewania 3THERMO. Powietrzne pompy ciepła. www.3thermomazowsze.pl Zapraszamy. System 3THERMO nadaje się do stosowania w technologii mokrej jak i suchej zabudowy zarówno przy niskotemperaturowym jak i wysokotemperaturowym źródle ciepła. Grzejnik podtynkowy 3THERMO jest formą systemu płaszczyznowego, a zasada jego działania opiera się na równomiernym przekazywaniu ciepła poprzez promieniowanie. Duża powierzchnia czynna grzejnika (4000 cm2) zapewnia równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu oraz sprawia, że otrzymuje się optymalne odczucie komfortu cieplnego. Systemy ogrzewania ściennego nie wysuszają powietrza i nie zmieniają jego jonizacji, nie gromadzą kurzu, nie hałasują. W układzie wysokotemperaturowym grzejnik 3THERMO jest obecnie najlepszym rozwiązaniem zapobiegającym powstawaniu grzybów i pleśni w silnie zawilgoconych obiektach. Grzejniki podtynkowe 3THERMO działają w oparciu o reakcję egzotermiczną, zachodzącą w pionowych rurach grzejnika. Temperatura przenoszona przez wodę przepływając w kolektorze jest odbierana przez układ aktywnych radiatorów i rozprowadzana w zależności od przeznaczenia w ścianie, podłodze lub suficie. Medium stosowane w aktywnym radiatorze jest całkowicie neutralne, bez wpływu dla bezpieczeństwa środowiska i osób. Rozwiązanie to jest nowatorskie i nie ma możliwości porównania technologicznego z rozwiązaniami w tradycyjnych wodnych systemach instalacji ogrzewania.

Respect Energy - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Respect Energy

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Handel Art.Przemysłowymi Marta Nastaziak - Ekologiczne źródła energii Wołomin

Handel Art.Przemysłowymi Marta Nastaziak

 • Wołomin
 • 26 km od Mińsk Mazowiecki

Montaż i sprzedaż Instalacji Fotowoltaicznych wiodących producentów takich jak SolarEdge, Fronius, ABB, Corab, Qcells,Riesen, LG, Canadian Solar,Sofar Solar. miczna kierowane do odbiorcy indywidualnego , biznesowego i gospodarstw rolniczych. Firma istnieje od 1995 r z siedzibą w Wołominie .

Marco Marcin Zych

 • Wołomin
 • 26 km od Mińsk Mazowiecki
Adam K.

Porównanie cen i kosztów w Mińsku Mazowieckim

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów ekologicznych źródeł energii? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Mińsku Mazowieckim? Złóż zapytanie, a specjaliści od ekologicznych źródeł energii z Mińska Mazowieckiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego działania oczekujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

PADAM Mateusz Padamczyk

 • Wołomin
 • 26 km od Mińsk Mazowiecki

Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych. Realizujemy zlecenia od 2018. Nasz obszar działania to Warszawa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ecostacja Sp z o.o. - Ekologiczne źródła energii Wołomin

Ecostacja Sp z o.o.

 • Wołomin
 • 26 km od Mińsk Mazowiecki
Piotr K.

Generalnie jestem zadowolony - instalacja spełnia oczekiwania. Ekipa sprawnie i szybko zamontowała i uruchomiła. Trochę mniej sprawnie przebiegała sprawa z dokumentami, ale tu być może miałem nierealne wymagania. Generalnie polecam, z tym, że gdybym miał drugi raz się umawiać to raczej negocjowałbym rabat w opcji "sam sobie załatwię wszystkie kwity".

SOLAR-EKSPERT K. Nikodemski, S. Łatacz s.c. - Ekologiczne źródła energii Kotuń

SOLAR-EKSPERT K. Nikodemski, S. Łatacz s.c.

 • Kotuń
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Pkntrans

Polecam! Instalacja 40 kw. Super kontakt, szybka realizacja wszystkie formalności załatwione szybko i rzeczowo.

Doradca energetyczny Marek Piekarek - Ekologiczne źródła energii Józefów

Doradca energetyczny Marek Piekarek

 • Józefów
 • 24 km od Mińsk Mazowiecki
Katarzyna B.

Firma świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej oceny efektywności energetycznej planowanych inwestycji budowlanych, doradztwo w zakresie pozyskiwania środków na sfinansowanie zamierzeń proekologicznych, Doradztwo w zakresie ograniczania zużycia wszelkiej energii związanej z eksploatacją obiektów budowlanych.Opiniowane projektów budowlanych pod kątem przyszłych kosztów eksploatacyjnych. Inwentaryzacje budowlane,nadzorowanie i odbieranie robót budowlanych. Firma świadczy usługi od 30 lat.

Heko Technologie Instalacyjne - Ekologiczne źródła energii Zawiszyn

Heko Technologie Instalacyjne

 • Zawiszyn
 • 37 km od Mińsk Mazowiecki
Piotr W.

Nasza firma specjalizuje się w branży instalacyjnej m.in. w wykonywaniu instalacji grzewczych, ppoż, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, oferujemy kompleksowe i profesjonalne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, publicznym i przemysłowym.

TERMOSFERA.pl Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Kobyłka

TERMOSFERA.pl Sp. z o.o.

 • Kobyłka
 • 30 km od Mińsk Mazowiecki
Paweł M.

TERMOSFERA.pl Sp. z o.o. Wrocław, to firma łącząca w sobie profesjonalizm i estetykę. Współpracujemy z najlepszymi producentami urządzeń i armatury. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz wszystkie potrzebne certyfikaty i uprawnienia do wykonywania prac i obsługi inwestycji. Jesteśmy przedsiębiorstwem o dużym doświadczeniu w branży Odnawialnych Źródeł Energii jak i w branży grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy swój własny dział projektowy. Przygotowujemy projekty centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej, wentylacji mechanicznej oraz projekt zapotrzebowania cieplnego OZC. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej i dystrybucyjnej pozwala na osiągnięcie najlepszej jakości wykonywania instalacji oraz pracy na najlepszych materiałach. TERMOSFERA.pl Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania dla Twojego Domu, Biura i Firmy. Potrzebujesz porady, skonsultuj się z naszym działem techniczno-handlowym. Zapewniamy pełną opiekę inwestycji od podpisania umowy, poprzez cały okres trwania gwarancji, jak i również świadczymy usługi po ustaniu tego okresu. Zajmujemy się zarówno montażem jak i serwisem urządzeń: -Pompy ciepła -Klimatyzacja i chłodnictwo -Wentylacja mechaniczna z rekuperacją -Systemy ogrzewania (ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie grzejnikowe, itp.) -Systemy klimatyzacyjne -Automatyka grzewcza -Instalacje wodno-kanalizacyjne -Modernizacje ogrzewania Dodatkowo wykonujemy projekty: -instalacji grzewczej -instalacji wodno-kanalizacyjnej -zapotrzebowania cieplnego OZC -instalacji wentylacyjnej z odzyskiem ciepła

EKO MICHAŁ WŁODARCZYK - Ekologiczne źródła energii Kobyłka

EKO MICHAŁ WŁODARCZYK

 • Kobyłka
 • 30 km od Mińsk Mazowiecki
Krzysztof O.

Witam, z całą stanowczością mogę polecić P. Michała każdemu dla kogo istotna jest jakość świadczonej usługi, dobra komunikacja i podejście indywidualne do tematu. Jestem zadowolony, mało już jest firm, dla których praca to przyjemność.

Mrs. Rabbit - Ekologiczne źródła energii Kobyłka

Mrs. Rabbit

 • Kobyłka
 • 30 km od Mińsk Mazowiecki
Damian C.

Polecam firmę Mrs-Rabbit! Bardzo fachowe i rzeczowe podejście do zlecenia.Wszystkie opcje za i przeciw inwestycji,którą planowaliśmy zostały nam przedstawione.Prace zostały wykonane profesjonalnie oraz kompleksowo.

Mega Energetic - Ekologiczne źródła energii Góra Kalwaria

Mega Energetic

 • Góra Kalwaria
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki
Kazimiera M.

Świadczymy usługi od 2013. Nasz obszar działania to cała Polska. Nasz zakres działania to fotowoltaika dla firm. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Energo Optima Hubert Lach

 • Brześce
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki

Opinie i porady na temat ekologicznych źródeł energii

Jeśli interesują Cię opinie na temat ekologicznych źródeł energii, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Mińska Mazowieckiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na zakup potrzebnych Ci towarów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
KONKRET PV - Ekologiczne źródła energii Niegów

KONKRET PV

 • Niegów
 • 38 km od Mińsk Mazowiecki
Arkadiusz B.

Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym. Firma słowna i terminowa. Realizacja inwestycji przebiegła bardzo sprawnie. Polecam.

Energysun Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Marki

Energysun Sp. z o.o.

 • Marki
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

WSPÓŁPRACUJ ZE SPRAWDZONĄ FIRMĄ, ISTNIEJEMY 28 LAT, ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU PANELE FOTOWOLTAICZNE – prąd za darmo. Obniżenie rachunków za energię zużytą na własne potrzeby. Dodatkowy dochód w przypadku sprzedaży nadwyżki energii do sieci energetycznej. Redukcja emisji CO2 do atmosfery. Niezależność energetyczna w przypadku nieplanowanych wyłączeń lub awarii sieci przesyłowych. KOLEKTORY SŁONECZNE – przestań płacić za ogrzewanie wody, słońce jest za darmo! Dzięki kolektorom słonecznym oferowanych przez EnergySun możesz uzyskać średnią oszczędność w ciągu roku do 99% wydatków na ogrzewaniu ciepłej wody i do 40% na centralnym ogrzewaniu. POMPY CIEPŁA – 100% darmowej energii prosto z ziemi. Roczny koszt ogrzania domu o wielkości 150 m2 i

ECOSTACJA - Ekologiczne źródła energii Marki

ECOSTACJA

 • Marki
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Maksymilian K.

Realizacja w Słupnie na Full Black jestem dumny z mojej elektrowni 9.75. Już po odbiorach i konto zasilone z dotacji, dziękuję.

ELEKTROM Krzysztof Romanowski - Ekologiczne źródła energii Marki

ELEKTROM Krzysztof Romanowski

 • Marki
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Ewa N.

Najlepsza firma, z jaką mieliśmy do czynienia! Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie na miarę najnowszych osiągnięć techniki. Kotłownią i rozdzielnią zachwycają się wszyscy fachowcy, jacy do nas przychodzą. Ogrzewanie podłogowe wykonane tak perfekcyjnie, że żal było zasłaniać wylewką. Poza tym kultura osobista, zaangażowanie panów i uczciwość na najwyższym poziomie. Wreszcie czuliśmy się zaopiekowani i pewni, że wszystko będzie wykonane zgodnie ze sztuką. Panowie dbali już o koordynację z pozostałymi wykonawcami, dzięki czemu udało się uniknąć wielu problemów. Polecamy z całego serca. Panowie warci najwyższej ceny. Żal się rozstawać, bo byli dla nas jak najbliższa rodzina…

EnergySun - Ekologiczne źródła energii Marki

EnergySun

 • Marki
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

EnergySun to działająca na rynku od 1988r spółka, ceniona przez klientów za profesjonalną obsługę oraz kompleksową działalność. Każdą inwestycję traktujemy z należytą starannością. Dokonujemy analizy potrzeb i możliwości klienta. Doradzamy i opracowujemy rozwiązania najlepiej spełniające potrzeby. Jako firma oferujemy: KOLEKTORY SŁONECZNE dzięki którym możesz uzyskać średnią oszczędność w ciągu roku do 99% wydatków na ogrzewaniu ciepłej wody i do 40% na centralnym ogrzewaniu. PANELE FOTOWOLTAICZNE Inwestor poprzez produkcję energii z instalacji fotowoltaicznej uzyskując następujące korzyści: - obniża rachunki za energię zużytą na własne potrzeby - uzyskuje stały dochód w przypadku sprzedaży nadwyżki energii do sieci energetycznej -

Fotowoltaika365 - Ekologiczne źródła energii Marki

Fotowoltaika365

 • Marki
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Lana L.

Polecam! Instalacja była zamontowana szybko i profesjonalnie. Dokumenty do operatora i o dotacje wypełnili sami. Instalacja już podłączona do sieci i wytwarza energię elektryczną. W obecnym czasie jest to bardzo korzystne.

P.P.U.H. ŚRUBEX-B.A.G.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Tomasz W.

Zainstalowana u mnie Instalacja fotowoltaiczna 9,99KW działa mnie od lipca. Profesjonalna obsługa. Zero problemów. Polecam.

Varso sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Varso sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
ZUW DECOR

Wyjątkowo sprytna firma. Od ponad 2 lat zalega z płatnością dla naszej firmy. Zamknęli oddział w Miejscu Piastowym i mimo zapłaty 50% przedpłaty na wystawioną na ich NIP fakturę, reszty nie dopłacili. Wycinaliśmy strumieniem wody dla nich w Zręcinie elementy ze stali. Rysunek (VA8014250500300 - fi28,4) w załączniku.

Duel Paweł Rapczyński - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Duel Paweł Rapczyński

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Robert K.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w domu, który nie potrzebuje żadnego zasilania energią od tradycyjnych dostawców. Twój dom sam zgromadzi ciepło do ogrzewania. Żadnych faktur za gaz lub energię elektryczną. Utopia, czy rzeczywistość ? A tak właśnie ma być nie później niż w roku 2020, od kiedy to, każdy nowy dom musi być samowystarczalny energetycznie! Jeśli teraz nic z tym nie zrobisz, to jak będziesz się czuł odbierając korespondencję od gazowni lub elektrowni, wiedząc, że ktoś z Twoich znajomych, mieszkając w nowoczesnym domu nawet nie zna adresu tych instytucji ? Zawsze mamy wybór: - optymistycznie założyć, że „jakoś to będzie”, - maksymalnie wykorzystać różne źródła dofinansowania i małymi krokami zmierzać ku niezależności. Naszą misją jest pomoc w wyborze i wdrożeniu właściwych dla danego inwestora rozwiązań technicznych tak, by tanie prowizorki nie stały się pułapką i przyczyną większych wydatków w przyszłości. Główne dziedziny, w których możemy pomóc Państwu od projektu do wykonania, to: - centralne ogrzewanie, w tym preferowane ogrzewanie ścienne, - kotłownie i źródła ciepła, - gazowe, kondensacyjne - na paliwa stałe, tzn. pellet, drewno, - pompy ciepła, - spożytkowanie energii słonecznej, - przygotowanie ciepłej wody i częściowe ogrzewanie - fotowoltaiczne domowe elektrownie, - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, - automatyka systemów grzewczych z pełnym dostępem internetowym, - system domu inteligentnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie produkty renomowanych firm. Szczególne znaczenie ma dla nas pozyskiwanie energii słonecznej. W tej dziedzinie nie uznajemy kompromisów i właśnie dlatego, wzorując się na niemieckich doświadczeniach, promujemy koncepcję domów niezależnych energetycznie SonnenEnergieHaus.

Vikersonn Europe GmbH Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Vikersonn Europe GmbH Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją najnowocześniejszych pod względem budowy i funkcjonalności gruntowych pomp ciepła, a także wykonywaniem kompleksowych instalacji opartych na pompach ciepła, fotowoltaice, rekuperacji itp. Drugim głównym nurtem działalności naszej firmy są instalacje centralnego ogrzewania (podłogowe, grzejnikowe, mieszane) oraz instalacje wodno - kanalizacyjne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam swobodnie i trafnie doradzać, a przede wszystkim pomagać klientom w doborze najlepszych rozwiązań i instalacji dopasowanych do każdego typu obiektu, nowego lub modernizowanego. Dla zainteresowanych chętnie udostępnimy zdjęcia z realizacji powierzonych nam inwestycji. Więcej informacji na stronie

Innogy Polska - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Innogy Polska

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Tomasz P.

Firma innogy Polska (wcześniej RWE Polska) zapewnia kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. innogy Polska oferuje instalacje fotowoltaiczne wraz z dodatkowymi usługami w cenie instalacji: - dożywotni monitoring instalacji renomowanej firmy Solar Log - wysokiej jakości moduły - konstrukcja wsporcza - doradztwo - wizja lokalna / audyt fotowoltaiczny - przygotowanie projektu / montaż - zgłoszenie do OSD - gwarancja producencka - pomoc w pozyskaniu dofinansowania

MPL ENERGY - Ekologiczne źródła energii Warszawa

MPL ENERGY

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Wiesław G.

Indywidualny, bezpośredni kontakt z Wykonawcą oraz prezentacja oferty przekonały mnie o podjęciu decyzji o wybraniu MPL Energy.

EKONEXUS - Ekologiczne źródła energii Warszawa

EKONEXUS

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Adam B.

Firma Ekonexus to ludzie z pasją. Doradzają na każdym etapie wykonywanego zamówienia. Pracują na markowych komponentach i zawsze pozostawiają po sobie porządek. Jeśli chodzi o ceny to nie znalazłem lepszej oferty. Gorąco polecam.

Viridis Energy - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Viridis Energy

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Iwona B.

Szukaliśmy bardzo długo firmy, która zrealizuje profesjonalnie montaż. Zdecydowaliśmy się na firmę Viridis Energy bo dali bardzo dobrą ofertę. Od podpisania umowy do zrealizowania usługi minęły niespełna dwa tygodnie. Załatwili wszystkie formalności z elektrownią i złożyli wniosek o dofinansowanie. 5000 zł już jest na naszym końcie. Szczerze polecam Iwona B. Piotrow Trybunalski

Iam3 - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Iam3

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Krzysiek Z.

Serdecznie polecam firmę IAM3 z Warszawy, trafiłem na nią z polecenia. Oczywiście konsultowałem moją instalację z także konkurencyjnymi firmami. Dach mam nietypowy i wcześniejsze firmy poddały się widząc, że może nie być łatwo. Chłopaki z IAM3 bez problemu ogarnęli temat (bez żadnej dziury w dachu!). Dostałem ofertę instalacji, w kilku wariantach, również z innowacyjnymi rozwiązaniami. Pełen opis, wizualizacja, opisy techniczne, długość gwarancji, dysponują dronem. Monitorowanie pracy paneli w aplikacji w telefonie, w komputerze. Kultura pracy na najwyższym poziomie. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie, wszystko wykonane z największa starannością i z uwagą o najmniejszy szczegół. Również cała “papirologia” jest robiona przez

Miasto Słońca Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Miasto Słońca Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

MIASTO SŁOŃCA zrodziło się z pasji i wizji stworzenia nowej jakości w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Kwestie ochrony środowiska i zmian klimatycznym są dla nas bardzo ważne. Dzięki nam możesz być niezależny i pozyskiwać czystą, a przede wszystkim tanią energię elektryczną prosto ze słońca do Twojego domu i Twojej firmy. Tworzymy nową jakość w oparciu o szacunek do Klienta i pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Nieustanny rozwój jest dla nas jednym z priorytetów.

King's Energy Sebastian Durka Filip Kroplewski Spółka Cywilna - Ekologiczne źródła energii Warszawa

King's Energy Sebastian Durka Filip Kroplewski Spółka Cywilna

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

ERATO ENERGY Sp. z o. o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

ERATO ENERGY Sp. z o. o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Erato Energy to panele fotowoltaiczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Szeroka oferta produktowa, wieloletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza sprawiają, że Erato Energy projektuje i montuje efektywne instalacje fotowoltaiczne. Zapewniają one stały dopływ prądu przez cały rok, jednocześnie chroniąc naturę i środowisko. Postaw na Erato Energy i wybierz zdrową przyszłość planety.

NovaPV Fotowoltaika - Ekologiczne źródła energii Warszawa

NovaPV Fotowoltaika

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznym w sposób kompleksowy od przygotowania projektu po finalny montaż i serwis. Oferujemy również pełne wsparcie przy uzyskaniu dotacji miejskich i państwowych. Realizujemy projektu mikroinstalacji domowych jak i większe projekty na dachach budynków wielorodzinnych.

ALIANS OZE SP Z O O - Ekologiczne źródła energii Warszawa

ALIANS OZE SP Z O O

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Barbara Ż.

Najlepsza firma w Polsce. Wszystko wykonane profesjonalnie i na czas . Kontakt z przedstawicielem nawet w weekend a wiedza jego na temat instalacji mega. Jako jedyny przedstawił minusy fotowoltaiki za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam.

SMARTSOLAR - Filia Tczew - Ekologiczne źródła energii Warszawa

SMARTSOLAR - Filia Tczew

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Nasza firma powstała już w 2010 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Swoją działalność opieramy na wszechstronnej analizie potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować odpowiedni dobór instalacji fotowoltaicznej dla każdego. Fotowoltaika dla rolnika, biznesu czy domu? W SMARTSOLAR oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie finansowania. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na pełne wsparcie i profesjonalizm, który przyniesie realne korzyści.

ENERJI sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

ENERJI sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Grzegorz K.

Od początku współpraca układała się pozytywnie. Począwszy od profesjonalnego podejścia przedstawiciela co do projektu i wyceny inwestycji, pomocy co do wyboru korzystnego sposobu sfinansowania instalacji,szybki i bezinwazyjny dla budynku montaż podzespołów instalacji, A na koniec ukłon do pań z działu obsługi klienta za pokierowanie procedurami biurokratycznymi w zakresie przyłącza powyższej instalacji u dostawcy energii oraz zwrotu dofinansowania z NFOŚ.Polecam.

Sun Energy Solutions Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Sun Energy Solutions Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Mateusz D.

Punktualność, konkret, sprzęt, którym pracują. Pozostawiony po sobie porządek, kultura osobista oraz z pewnością cena.

Silcomp

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

WOLNA ENERGIA - Ekologiczne źródła energii Warszawa

WOLNA ENERGIA

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

WOLNA ENERGIA robi wszystkie inwestycje „pod klucz” począwszy od przygotowania projektu technicznego aż po przyłączenie do sieci. Dopasowujemy się do zróżnicowanych potrzeb właścicieli domów – nie bagatelizujemy ich wymagań, lecz staramy się im sprostać. Dla każdego z nich pracujemy jak prawdziwi profesjonaliści – z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dbamy o wygodę, czas i komfort, dlatego wszelkie formalności załatwiamy w zaciszu własnego domu w dogodnym terminie. Kładziemy duży nacisk zarówno na wysoki standard pracy naszych ekspertów i instalatorów, jak i na klasę oraz efektywność oferowanych przez nas systemów fotowoltaicznych. Wszystkie montowane przez nas panele i urządzenia są nowoczesne, posiadają optymalne parametry techniczne,

EndlessEnergy - Ekologiczne źródła energii Warszawa

EndlessEnergy

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Piotr

Sprawny montaż 12 paneli, estetycznie wykonanie w 10 godz, dobry kontakt, korzystna cena, fachowe doradztwo w trakcie eksploatacji. Sprzęt zgodnie z ustaleniami z klientem.

AVM ENGINEERING Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

AVM ENGINEERING Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Sławomir R.

Wszystko terminowo, dokumenty wzorowo, na razie 3 miesiące instalacja działa bez zarzutu, polecam innym bo na prawdę warto. Instalacja fotovoltaiki 5,2 kW

PGPJ Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

PGPJ Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
-

Kontakt super, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, o każdej porze (nawet o 22). Pracownicy kompetentni. Produkt zgodny z prezentowanym w ofercie. Już palę pelletem, także polecam Pabemia Grupa Sp. z o.o. Dobra jakość w dobrej cenie.

EKODOM - Ekologiczne źródła energii Warszawa

EKODOM

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Monika K.

Firma na poziomie. Szybka, fachowa realizacja, konkurencyjne ceny.

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Marcin S.

Polecam firmę z czystym sumieniem. Robili u mnie instalacje 10 kwp panel longi solar. Wszystko działa cała papierologia po ich stronie.

Ventus Energia - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Ventus Energia

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Ventus Energia od 2005 roku oferuje produkty i usługi z obszaru energii odnawialnej i OZE, które pozwalają na znaczącą redukcję kosztów energii elektrycznej i cieplnej oraz przyczyniają się do ochrony środowiska. Naszą misją i głównym celem jest działanie na rzecz rozwoju segmentu energetyki rozproszonej, opartego o małe lokalne źródła energii, wykorzystujące technologie OZE do pozyskiwania ciepła i/ lub energii elektrycznej. Jesteśmy producentem małych turbin wiatrowych (1-10kW) dodatkowo projketujemy i instalujemy zestawy fotowoltaiczne (dowolnej wielkości). Proponujemy równiez inteligentne systemy zarządzaia bilansem energetycznym budynku (BMS na KNX lun BACnet). Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą: -zostać producentami

Synergio S.A. - Ekologiczne źródła energii Warszawa

Synergio S.A.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Jurek O.

Profeska w każdym calu. Panele połyskują już na dachu. Mądrze mówią i szybko działają. Pozdrowienie dla p. Marka. Ode mnie polecenie macie jak najbardziej. Bardzo pozytywne doświadczenie. Wszystko działa, wszystko podpięte, odczyty latem i jesienią mega wysokie. Serwis też u nich mamy. Drugi raz podjęlibyśmy taką samą decyzję.

joanna jarzynska

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

PTB ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

EratoEnergy - Ekologiczne źródła energii Bochnia

EratoEnergy

 • Bochnia

Kąty-Borucza Natolin Wólka czarnińska Ostrów-Kania Wólka-Konstancja Wólka dłużewska Ruda Transbór Mały stanisławów Długa kościelna Wólka wiciejowska Borki Grabina Górki Kuflew Rękowice Grzebowilk Kolonia janów Choszczówka dębska Waliska Mała wieś Sokóle Budy wielgoleskie Choszczówka rudzka Poręby leśne Sinołęka Wielgolas brzeziński Brzóze Stary konik Izabelin Kamionka Nowe groszki Krzywica Kąty Poręby stare Grębiszew Długa szlachecka Generałowo Ołdakowizna Brzozowica Dłużka Podrudzie Ptaki Gamratka Mroczki Tymoteuszew Celinów Marcelin Cisówka Wielgolas duchnowski Wola polska Janów Zglechów Walentów Wąsy Czarnocin Nowodwór Mienia Joanin Kolonie stanisławów Ryczołek Rozniszew Julianów Lasomin Nowy starogród Rakówiec Pokrzywnik Wężyczyn Zimnowoda Leonów Żebrówka Siennica Swoboda Cegłów Dębe małe Majdan Dobre Mrozy Chrościce Modecin Nowa wieś Przytoka Turek Rudnik Krzewina Rynia Żaków Mrowiska Legacz Grabniak Niedziałka druga Olszewice Milew Wólka kokosia Chyżyny Kąty goździejewskie drugie Moczydła Budy łękawickie Jędrzejów stary Chmielew Zabraniec Mlęcin Budy barcząckie Cięciwa Trojanów Żelazna stara Mistów Prusy Józefin Dąbrowa Świdrów Dziękowizna Strzebula Ludwinów Marysin Osęczyzna Chobot Cyganka Guzew Piaseczno Poręby Łękawica Nowe zalesie Stare zakole Podskwarne Skwarne Rządza Mniszew Skupie Halinów Retków Desno Wity Arynów Chełst Prądzewo-Kopaczewo Siodło Wola stanisławowska Choszczówka stojecka Sąchocin Strachomin Dłużew Jędrzejnik Aleksandrówka Sołki Pustelnik Góry Pogorzel Gójszcz Kazimierzów Poręby nowe Kałuszyn Rudzienko Falbogi Grodzisk Wiciejów Kąty goździejewskie pierwsze Szczytnik Dzielnik Szembory Ciopan Stare groszki Topór Gliniak Jakubów Ładzyń Garczyn duży Makówiec duży Patok Rąbierz-Kolonia Strugi krzywickie Lipiny Szymony Kośminy Bykowizna Wola rafałowska Budziska Tartak Brzozówka Stojadła Olesin Kluki Teresław Posiadały Łaziska Budy janowskie Gorzanka Drop Kołacz Kolonia rozniszew Dębowce Hipolitów Królewskie brzeziny Huta mińska Świętochy Zdrojówki Mińsk Mazowiecki Lubomin Michałów Goździówka Adamów Maliszew Szymankowszczyzna Borek czarniński Wólka iłówiecka Kulki Zalesie Rudno Abramy Chochół Żakówek Iłówiec Podciernie Okuniew Anielinek Budy kumińskie Kiczki drugie Choiny Cisie Suchowizna Gołełąki Józefów Stanisławów Antonina Leontyna Wiśniew Wólka mlęcka Radoszyna Stawek Dąbrówka Oleksianka Nart Borek miński Nowy konik Anielew Kazimierów Zamienie Chrośla Nowodzielnik Żwirówka Woźbin Tyborów Targówka Sulejówek Czarna Cezarów Gołębiówka Boguszków Kobierne Duchów Gęsianka Ruda-Pniewnik Czarnogłów Bestwiny Boża wola Rososz Wielgolas Nowa pogorzel Wólka czarnogłowska Płomieniec Karolina Cielechowizna Walercin Wólka wybraniecka Rysie Barcząca Sokolnik Żelazna nowa Latowicz Garczyn mały Skruda Jędrzejów nowy Porzewnica Witkowizna Huta kuflewska Gągolina Jaczewek Rudka Papiernia Leśniczówka piaseczno Choszcze Ignaców Borówek Piotrowina Zawiesiuchy Łęka Zagórze Królewiec Marianka Ostrowik Aleksandrów Brzeziny Kępa skórecka Wojciechówka Kobylanka Wólka kałuska Głęboczyca Dębe Wielkie Wólka kobylańska Jeruzal Pełczanka Nowe osiny Żuków Anielin Porąb Łukówiec Nowy zglechów Drożdżówka Redzyńskie Starogród Makówiec mały Wola paprotnia Wólka piecząca Kruki Wólka mińska Budy przytockie Kiczki pierwsze Przedewsie Stara niedziałka Mikanów Osiny Zakole-Wiktorowo więcej...
Jakiego działania oczekujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.