ECORAD Krzysztof Stępień Piła - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak ECORAD Krzysztof Stępień nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

ECORAD Krzysztof Stępień

O specjaliście

Jesteśmy bezpośrednim importerem – przedstawicielem jednego z liderów światowych producentów paneli grzewczych w technologii podczerwieni Fenix group.

Holding składa się z dziesięciu przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Jest jednym z największych europejskich producentów systemów ogrzewania elektrycznego wykorzystującą technologię podczerwieni. Eksportuje swoje produkty do więcej niż 60 krajów świata, leżących na 4 kontynentach. Holding posiada swoje spółki produkcyjno – handlowe w Czechach, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Norwegii i Słowacji.

Od ponad 25 lat wciąż rozwijamy i ulepszamy nasze produkty i świadczone przez nas usługi. Nieprzerwany rozwój firmy uczynił nas jednym z liderów na rynku światowym w dziedzinie energooszczędnego ogrzewania budynków użytkowych, obiektów przemysłowych, magazynów oraz centrów dystrybucji, z zastosowaniem technologii podczerwieni.

Utrzymując najwyższe standardy jakości, stale wzbogacamy nasze portfolio o nowe produkty. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz ekonomicznych technologii ogrzewania pochodzących od jednego producenta. W ten sposób, możemy dostarczyć naszym klientom niezależnych rekomendacji.

Wierzymy, że najważniejszym elementem w dostarczaniu klientom innowacyjnych rozwiązań ogrzewania jest wielkie zaangażowanie wszystkich pracowników firmy – oddanie się projektowaniu i konstrukcji niezawodnych systemów ogrzewania podczerwienią. Gdy wymienione fakty połączycie Państwo z najwyższą znaną nam wydajnością energetyczną promienników podczerwonych, przekonacie się Państwo, że posiadanie systemu ogrzewania firmy Fenix Group to komfort i szybki zwrot poniesionych kosztów. Nie idziemy na kompromis. Państwo również nie powinniście.

Każdy promiennik podczerwieni firmy Fenix group wykonany jest wyłącznie z materiałów najlepszej jakości, dobranych w taki sposób, aby mogły niezawodnie funkcjonować przez kilka dekad. Jeśli trzeba, można nas nazwać wybrednymi, jednak zanim jakikolwiek promiennik opuści naszą fabrykę, poddawany jest gruntownym testom i szczegółowej kontroli. W ten sposób możemy być pewni, że każdy produkt spełnia nasze surowe standardy i jest godny, by reprezentować naszą markę.

Nasi klienci doceniają nasze wartości i to oni wykreowali nasz dzisiejszy wizerunek: W ten sposób ewoluowaliśmy z pozycji pioniera w dziedzinie innowacyjnych systemów ogrzewania podczerwienią do pozycji jednego ze światowych liderów rynkowych.

Branża

Instalacje grzewcze

Obszar działania

Podkarpackie, Opolskie, Śląskie, Warmińsko-mazurskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Mazowieckie, Małopolskie, Pomorskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Lubelskie, Łódzkie, Kujawsko-pomorskie

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ECORAD Krzysztof Stępień
Jakie prace chcesz zlecić?

Powiązane produkty i usługi: KlimatyzacjaKlimatyzacja Piła

Oferta

GRZEJNIK PRZEMYSŁOWY - OGRZEWANIE HAL I MAGAZYNÓW
Polska - Piła
1350.00 złdo uzgodnienia

Opis produktu: Panele przemysłowe oferowane przez firmę Ecorad Polska to seria wysokotemperaturowych grzejników na podczerwień, które ogrzewają pomieszczenia za pomocą długofalowej podczerwieni (promienniki IR-C), tworząc przytulną i komfortową atmosferę. Panele te...  

PANEL GRZEWCZY 600W + PROJEKT OGRZEWANIA GRATIS
Polska - Piła
830.00 złdo uzgodnienia

Wszechstronnie promieniujące panele na podczerwień przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych, jak i niemieszkalnych, do montażu na ścianach, sufitach i podwieszanych sufitach. Są przeznaczone głównie do ogrzewania biur, sklepów, mieszkań i domów jednorodzinnych. Zastosowana w...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ogińskiego 9/4, Piła

Telefon

535****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/ECORADPOLSKA

Instagram

https://www.instagram.com/ecorad_infraredheating/

Osoba kontaktowa

Krzysztof Stępień

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Ecorad Krzysztof Stępień
Imię (pierwsze) KRZYSZTOF
Drugie imię MARIAN
Nazwisko STĘPIEŃ
Data rozpoczęcia działalności 2020-10-02
NIP 7640051754
Regon 570201926

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat pilski
Gmina Piła
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64920
Poczta Piła
Ulica ul. Ogińskiego
Numer nieruchomości 9
Numer lokalu 4

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2020-10-01
Data powstania 2020-10-02
Data rozpoczęcia działalności 2020-10-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
Przeważające PKD
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4675Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.