Powiedz jak możemy Ci pomóc

ECOMAX

Bydgoszcz

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od początku istnienia firmy - to już specjalizujemy się w rekuperacji wody i powietrza. Również od kilkunastu lat zgłębiamy fachową wiedzę na temat odkurzaczy centralnych i ich instalacji. Zawsze doradzamy tak, aby produkt był jak najlepszy dla konkretnego odbiorcy.

Zachęcamy do kontaktu, możemy spotkać się w naszym show room w centrum Bydgoszczy doradzić oraz ustalić co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić i przygotować najlepszą ofertę. Oferujemy także doradztwo on-line.
Bierzemy pełną odpowiedzialność za oferowany przez nas asortyment, bo wierzymy, że Twoja dobra opinia o nas jest naszą najlepszą reklamą.


Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna (3)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Daniel S. 31 października 2022
Pozytywna opinia

Podejście do klienta mistrzostwo. Wszystko wytłumaczone od A-Z. Wszystkie opcje przedstawione. Miła obsługa, kontakt na każdym etapie.

Mariusz P. 29 października 2022
Pozytywna opinia

Fachowość, rzetelność oraz uczciwość wobec klienta.

Ania J. 26 października 2022
Pozytywna opinia

Fachowo i konkretnie. Dziękuje za cierpliwość z Waszej strony i wyczerpujące odpowiedzi. Instalacja bez zastrzeżeń, ekipa zgrana i z humorem. A sprzęt wysokiej jakości, cichutki. Ogromny plus za czas jaki poświęcacie klientom nawet po zakończonej instalacji, odpowiadacie na pytania j doradzacie. Polecam!!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ECOMAX
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Chwytowo 14/U1, 85-223 Bydgoszcz

NIP

5581527503

WWW

www.ecomax.pl

Telefon

530 ••• ••• Pokaż numer