ECO-NOVA Sp. z o.o.

Gdańsk

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

ECO-NOVA to młody dynamiczny zespół. Mamy spore doświadczenie w branży. Odznaczamy się solidnością, precyzją oraz dobrym kontaktem. Nasza specjalność to klimatyzacja oraz pompy ciepła. Stosujemy sprawdzone materiały montażowe wysokiej jakości, tak aby nasze instalacje wytrzymywały tak samo długo jak sprzęt. Proponowane przez nas urządzenia są wysokiej jakości i posiadają dobre opinie wśród użytkowników, co daje nam gwarancję zadowolenia nie tylko z montażu, ale również z jakości urządzenia, które służy latami.

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

6 opinii

5 5
(6)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Krzysztof S. 4 października 2023
opinia niepotwierdzona
Szukam firmy do serwisu klimatyzacji w domu, 1szt., Gdynia
Pozytywna opinia

Wszystko szybko i profesjonalnie, konserwacja klimatyzacji.

Renato J. 12 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Witam, polecam Firmę za fachową i profesjonalną obsługę. Bardzo miłe podejście do klienta. Szybka realizacja zlecenia. Prace montażowe klimatyzacji w domu jednorodzinnym zostały wykonane z wielką starannością i dbałością o czystość w miejscu montażu. Właściciel Firmy jest przesympatyczny i mam wrażenie, że bardzo dbający o klienta co na dzisiejszym rynku jest rzadkością.

Paweł P. 14 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze sprzętu który zakupiłem, kontakt z właścicielem i obsługa montażu na wysokim poziomie. Jednym słowem polecam tą firmę.

Adam F. 6 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, szybki, fachowy montaż. Polecam.

Aleksandra S. 12 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, fachowy dobór urządzenia, szybko, sprawnie i estetycznie. Polecam!

Damian N. 12 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam tego wykonawcę. Szybki i profesjonalny montaż.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ECO-NOVA Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Usługa montażu klimatyzacji

od 1200 do 2500 zł

Standardowy montaż klimatyzacji obejmuje: - doprowadzenie zasilania do jednostki zewnętrznej - odprowadzenie skroplin grawitacyjne - długość instalacji do 3mb z korytkiem maskującym - montaż jednostki wewnętrznej w ustalonym miejscu - montaż jednostki zewnętrznej na gumowych stopach lub powieszony na stelażu (do wys. 2m) - montaż elektryczny ...

Rozwiń

Usługa montażu pompy ciepła

od 4000 do 15000 zł

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Junony 27/10, 80-299 Gdańsk

NIP

5842814088

WWW

www.eco-nova.pl

Telefon

600 ••• ••• Pokaż numer