ECO-FIRMA Michał Zubek Nowe bystre - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak ECO-FIRMA Michał Zubek nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

ECO-FIRMA Michał Zubek

O specjaliście

Głównym nurtem działalności jest fotowoltaika , zajmujemy się tym od niedawna, nawiązaliśmy kontakt z firmą Hymon Energy, z rozmów wynikało, że jakość ich usług i podejście do klienta jest podobne jak nasze, więc zdecydowaliśmy rozprzestrzeniać ich produkty w naszym rejonie. Firma istnieje od roku 2012, od początku postawiliśmy sobie za priorytet wykonywać swoje usługi na najwyższym poziomie. Trafiały się wpadki i to nie małe, ale ten się nie pomyli co nic nie robi, z każdej porażki wyciągamy wnioski i robimy wszystko żeby się nie powtórzyły. Działamy głównie w powiatach Tatrzańskim i Nowotarskim, jednak jesteśmy otwarci na zlecenia z poza w.w. powiatów. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie nie ważne czy to będzie zlecenie za 100 zł czy za 10000 zł.

Branża

Fotowoltaika

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Krystyna K., 25 kwietnia 2020
Zlecenie na pompę ciepła i panele, bud. 151-200m², Dzianisz
Pozytywna opinia

Polecam firmę ECO-FIRMA Michał Zubek. Profesjonalna obsługa od pierwszej wizyty. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy zadowoleni z usług. Instalacja fotowoltaiczna spełnia nasze oczekiwania i na pewno będziemy dalej współpracować i rozwijać naszą mini elektrownię. Zdecydowanie polecam.

Bolesłąw H., 27 marca 2019
Pozytywna opinia

Oceniam pozytywnie wykonane schody.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ECO-FIRMA Michał Zubek

Powiązane produkty i usługi: Usługi stolarskie,  Stolarstwo, Baterie słoneczneOferty dla firm budowlanychUsługi stolarskie Zakopane,  Stolarstwo Zakopane, Baterie słoneczne Zakopane, Oferty dla firm budowlanych Zakopane,  Wykonanie i montaż paneli fotowoltaicznych, Pomoc w doborze optymalnej instalacji solarnej

Oferta

Lampa oraz rama drewniana, w całości ręcznie wykonane
Polska
1800.00 złdo uzgodnienia

Mam do zaoferowania unikatowy i niepowtarzalny zestaw do łazienki, kuchni, bądź przedpokoju. Więcej prac na mojej stronie: https://www.facebook.com/StolarstwoRegionalneTomek/

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Nowe Bystre 20, Nowe bystre

NIP

736-158-20-62

Telefon

666****** Pokaż numer

Telefon

666****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Michał Zubek