Powiedz jak możemy Ci pomóc

DRON-INSTAL Usługi Elektryczne

Grudziądz

11

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Wykonuję instalację elektryczną, teletechniczną oraz domofonową kompleksowo w domkach jednorodzinnych, mieszkaniach, blokach w nowym i starym budownictwie. Instalacje elektryczne od samego początku tzw. stanu surowego po wykończenie zakładanie osprzętu elektrycznego typu gniazda , lampy . Remonty związane z przerobieniem , montażem instalacji elektrycznej. Od rozkładania przewodów elektrycznych po zakładanie osprzętu elektrycznego i uruchomieniu instalacji. Podłączenia prądu budowlanego , montażu rozdzielni budowlanej , wraz z dokumentami potrzebnymi do zgłoszenia o założenie licznika energii elektrycznej. Specjalizuję się w montażu instalacji w mieszkaniach jako remont lub też od nowa podłączenie nowej instalacji oraz rozprowadzenie okablowania, A także domki jedno rodzinne stanu surowego kompleksowo od rozłożenia instalacji po jej uruchomienie. Podbijanie protokołów elektrycznych np. odbiory instalacji, pomiary elektryczne, zgłoszenie o gotowości instalacji. A także oświetlenie zewnętrzne. Zapraszam do kontaktu jak i wyceny. Pozdrawiam

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

49 opinii

5 gwiazdek (49)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Izabela N. 16 października 2023
Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w domu, do 10pkt. el., Grudziądz
Pozytywna opinia

Szybka odpowiedź z ofertą! Polecam!!! Numer zapisany do kolejnych prac!

Konrad K. 2 października 2023
Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Łubianka
Pozytywna opinia

Usługa wykonania wzorowo, terminowo i profesjonalne. Wykonawca służy radą i doswadzdzeniem. W wielu aspektach podowiada i doradza. polecam rzetelna firma.

Rafał B. 24 maja 2023
Zapytanie dla firmy na montaż instalacji elektrycznej w domu, 51-100pkt. el., Lubicz
Pozytywna opinia

Nowo wybudowany dom 125m², instalacja od podstaw, temat zamknięty w 5dni! Rzetelność i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Życzę wszystkim takiego wykonawcy.

Bartosz Z. 7 lutego 2023
Zapytanie dla firmy, montaż instalacji elektrycznej, 101-150m², Toruń
Pozytywna opinia

Firma solidna. Instalacja zrobiona perfekcyjnie, bardzo dokładnie wręcz kierownik budowy stwierdził pedantycznie. Usługa wykonana w terminie za normalne pieniądze. Właściciel słowny, uczciwy, wszystkie dokumenty i pomiary przygotowane. Dzięki za solidną robotę. Będę na pewno polecał .

Marek M. 31 stycznia 2023
Zlecenie dla elektryka, wykonanie przyłącza elek. Działka prąd budowlany, do 10mb, Kamionki Małe
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Szybko i fachowo. Polecam !

Maciej K. 16 października 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do wykonywanej usługi. Kompleksowe położenie instalacji elektrycznej w nowym domu, estetyczne, prawidłowe, fachowe na jak najwyższym poziomie. Komplet dokumentacji . Polecam.

Arkadiusz J. 22 września 2022
Pozytywna opinia

Polecam!!!! Terminowość, rzetelność. Profesjonalizm

DRON-INSTAL Usługi Elektryczne, 22 września 2022

Dziękuję Serdecznie. Pozdrawiam.

Grzegorz C. 23 listopada 2021
Pozytywna opinia

Instalacja kompletna według projektu od wykonawstwa WLZ aż do montażu osprzętu w moim nowobudowanym domu jednorodzinnym o łącznej powierzchni 200 m2 plus poddasze około 150 m2 i przyłącza ogrodowe: wszystko wykonane bez zarzutu. Co więcej mogłem liczyć na doradzenie i znalezienie rozwiązań nieprzewidzianych w projekcie. Rozdzielnia elegancko opisana. Ekipa bardzo dokładnie i na bieżąco po sobie sprzątała. Polecam.

Maciej T. 12 listopada 2021
Pozytywna opinia

Instalacja wykonana bardzo dobrze, zgodnie z projektem oraz zmianami które zasugerował wykonawca. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami zarówno co do terminu jak i cen. Polecam

Jarosław J. 7 września 2021
Pozytywna opinia

Dron-Instal szybko odpowiedział na zapytanie ofertowe i podjął się wykonania. Realizacja przebiegała bardzo sprawnie i zakończona została szybciej niż wcześniej ustalony termin. Pan Tomasz Dulski i jego ekipa zasłużyli na moje najwyższe uznanie nie tylko jakością i tempem prac. Zdobyli również uznanie moich sąsiadów swoją kulturą osobistą i pamięcią o uciążliwych "drobiazgach" takich jak pył rozniesiony na korytarzu. Jestem nadal pod wielkim wrażeniem profesjonalnej pracy jak i fachowej porady. Pozdrawiam serdecznie. Jarosław Jakubowski.

Kamil P. 18 lipca 2021
Pozytywna opinia

------------------Fachowo i na Temat.--------------

Krzysztof K. 15 maja 2021
Pozytywna opinia

Najlepsza ekipa od elektryki . Bardzo dobra współpraca .

Emil D. 7 maja 2021
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie i na temat. Instalacja położona bardzo schludnie. Dziękuję Panie Tomaszu za udaną współpracę. Polecam każdemu.

Szymon N. 3 maja 2021
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Wszystko wykonane zgodnie z założeniami. Bardzo fachowe doradztwo znaja się na rzeczy serdecznie polecam :)

Paweł F. 21 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Firma rzetelna, słowna, po każdym dniu pracy zamiecione posprzątane. Polecam.

Kamil H. 28 marca 2021
Pozytywna opinia

Wszystko, jak najbardziej ok. Dobry kontakt z wykonawcą. Dodatkowo podpowiedział kilka kwestii w temacie projektu elektrycznego, takze duzo plus za proaktywnosc.

Tomasz N. 22 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalnie podszedł do mojego zlecenia, zna się na rzeczy, podpowiedział, doradził, wycenił. Usługa wykonana fachowo, porządek w każdym aspekcie.

Jacek D. 5 lutego 2021
Pozytywna opinia

Wszystko wykonane profesjonalnie i w ustalonych terminach.

Magdalena K. 10 listopada 2020
Pozytywna opinia

Szczerze polecam! Konkretnie, rzeczowo, pan Tomek to człowiek z pasją, wie co robi i robi to dobrze, porządek, ład. Nie ma, że się nie da bo coś wymaga pracy, a co najważniejsze praca wykonana starannie, w każdym aspekcie nie ważne czy mówimy o rozdzielni w etapie końcowym czy miejscu pracy jakim jest budowa. Dokumenty do Nadzoru także przygotowane wzorowo. Z czystym sumieniem. Polecam.

Julia K. 28 września 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam usługi pana Tomka. Jest to człowiek pozytywnie nastawiony, pełen energii i, co najważniejsze, nie ma dla niego "nie da się". Wszystko zostało wykonane dokładnie wg naszych życzeń. Wiele też nam doradził bazując na swoim doświadczeniu. Cała ekipa bardzo kulturalna i uprzejma. Życzę sobie i wszystkim napotykać tylko takich fachowców!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DRON-INSTAL Usługi Elektryczne
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

ELEKTRYK

Polska

Wykonuję instalacje elektryczne oraz teletechniczne i alarmy. Po rozprowadzanie przewodów po biały montaż osprzętu, specjalizuję się w budownictwie domków jedno rodzinnych oraz mieszkaniach. Wszelkiego rodzaju remonty związane z instalacją . Pomiary elektryczne, wyceny gratis .

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Polska

Firma DRON-INSTAL wykonuje instalacje elektryczne w domkach oraz mieszkaniach w nowym i starym budownictwie po rozprowadzanie przewodów po biały montaż . Awarie elektryczne , remonty oraz pomiary elektryczne.

Wykonuje Instalacje Elektryczne

Polska

Wykonuje instalacje elektryczne w domkach jednorodzinnych , mieszkaniach , blokach. W starym i nowym budownictwie po rozkładanie przewodów po uruchomienie instalacji .

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

instalacjeelektrycznesan321@wp.pl , 86-300 Grudziądz

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy DRON-INSTAL TOMASZ DULSKI
Imię (pierwsze) TOMASZ
Drugie imię KAMIL
Nazwisko DULSKI
Data rozpoczęcia działalności 2017-09-12
NIP 8781759220
Regon 368243080

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat Grudziądz
Gmina Grudziądz
Miejscowość Grudziądz
Kod pocztowy 86300
Ulica ul. Piastowska
Numer nieruchomości 2
Numer lokalu 37

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-09-12
Data powstania 2017-09-12
Data rozpoczęcia działalności 2017-09-12

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.