Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Lidia Lachor

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Z ubezpieczeniami i rynkiem finansowym związana jestem od 1996 roku. W tym czasie odbyłam setki a może i tysiące spotkań z klientami. Przez 13 lat zajmowałam się zatrudnianiem i szkoleniem agentów ubezpieczeniowych aby skutecznie wdrożyć ich do tej wyjątkowej pod wieloma względami pracy. Od 2012 prowadzę w Radomiu Kancelarię Usług Finansowych, która obecnie obsługuje ponad tysiąc klientów indywidualnych oraz ponad sto firm.
Moją misją jest zapewnienie klientom i ich rodzinom bezpieczeństwa finansowego w kryzysowych sytuacjach i pomoc w realizacji życiowych planów oraz marzeń. Specjalizuję się w tworzeniu kompleksowych programów zabezpieczenia finansowego dla osób prywatnych oraz firm. Rozwiązania, które proponuję moim klientom mają zapewnić poczucie bezpieczeństwa finansowego przez całe życie. Praca z klientami, którzy czują prawdziwą potrzebę zabezpieczenia siebie lub bliskich to przede wszystkim analiza potrzeb finansowych wraz z przeglądem posiadanych zabezpieczeń w tym polis oraz właściwy dobór rozwiązań. Bywa i tak, że proces poprzedzony jest edukowaniem, inspirowaniem i uświadamianiem. Dotyczy to zwłaszcza tych osób, które uważają, że „nie zamierzają chorować ani umierać”:) Klienci, którzy mi zaufali od lat mogą zawsze liczyć na pomoc przy obsłudze zawartych umów, jest to ważne zwłaszcza przy realizacji świadczeń bo chcemy być ze swoimi klientami także w tych najtrudniejszych momentach. Wspierają mnie w tym moje nieocenione asystentki. Dbamy wspólnie o to aby polisy naszych klientów odpowiadały zawsze na aktualne potrzeby dokonując okresowych analiz podczas spotkań osobistych czy rozmów telefonicznych. W sytuacji kiedy życie pisze różne scenariusze staramy się wspólnie z klientami znaleźć najlepsze rozwiązanie ich problemów. Chcemy aby klient miał możliwość porozmawiania z człowiekiem a nie automatem na infolinii.

Moje motto: ubezpieczasz swoje życie nie dla siebie tylko dla tych, których kochasz, nie dla tego, że musisz tylko dlatego, że możesz i chcesz.


Moja oferta
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia zdrowotne
Ubezpieczenia wypadkowe
Ubezpieczenia samochodu
Ubezpieczenia domu mieszkania
Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia turystyczne
Ubezpieczenia emerytalne
Inwestycje
Kredyty

Branża

Ubezpieczenia grupowe, Ubezpieczenia, Ubezpieczenie firmy, Ubezpieczenia na życie, Broker ubezpieczeniowy

Obszar działania

Mazowieckie, Świętokrzyskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Lidia Lachor

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wałowa 8 lok. 4, Radom

NIP

657-126-63-03

Telefon

600 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się