Domin-bud

Złotniki

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nasi pracownicy to profesjonalny zespół,który wciąż poszerza swoja wiedzę i doświadczenie.Nasze umiejętności,to fachowa wiedza i sprzęt którym dysponujemy,pozwala osiągnąć nam zamierzony rezultat niezależnie od skali przedsięwzięcia.Doradzimy w jakiej technologi i z jakich materiałów można wykonać daną usługę,zapewniając fachowe doradztwo i wycenę.

Branża

Obszar działania

Wielkopolskie, Niemcy

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

5 opinii

5 5
(5)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Łukasz G. 9 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Gorąco polecam ekipę. Sprawna realizacja i dobry kontakt.

Dominika Ł. 7 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Uczciwe, profesjonalne i rzetelne podejście do klienta i wykonywanej pracy. Remont od posadzki po sufit w najwyższej jakości. Polecam ekipę!

Michał F. 7 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, wyśmienity kontakt...całość prac wykonana zgodnie z ustaleniami i dbałością o super efekt końcowy...Zdecydowanie POLECAM!!!

Marcin R. 5 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Remont kuchni został wykonany bardzo szybko i bez żadnych poprawek, do tego z dbałością o szczegóły. Zgrana ekipa, fachowa i czysta. Szczerze polecam!

Damian K. 5 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firmę polecam każdemu, kto ceni uczciwość, profesjonalizm, dbałość o szczegóły i rzetelność. Właściciel firmy - Pan Krystian to osoba uczciwa i znająca się na swoim. To człowiek, na którym można polegać. Jeśli remont, to tylko z Domin-bud!!!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Domin-bud
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Firma remontowo-wykończeniowa "ominbud"

Polska - Suchy Las

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane na terenie Poznania oraz okolic.Oferujemy różnego rodzaju prace montażowe i remontowe.Specjalizujemy się w profesjonalnym wykańczaniu wnętrz. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian i ulepszeń proponowanych przez klienta.Wszystko po to by zasp...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul.słoneczna 19/3, 62-002 Złotniki

WWW

www.domin-bud.com

Telefon

729 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Imię (pierwsze) KRYSTIAN
Nazwisko JANISZEWSKI
NIP 7661670942

Siedziba

Kraj Polska
Numer lokalu 18

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.