DOMI-KOMIN Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk Łódź - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DOMI-KOMIN Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DOMI-KOMIN Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk

O specjaliście

Zakład świadczy kompleksowe usługi kominiarskie. Dbamy o to, aby nie dopuścić do sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu ludzkiemu. W większości przypadków do nieszczęścia doszło w domach gdzie czyszczenia czy przeglądy zostały zaniechanie lub w ogóle się nie odbywały. Nie zwlekaj, nie ryzykuj, zaproś do siebie kominiarza już dziś.

Widząc kominiarza nerwowo łapiesz się za guzik? To znaczy, że wierzysz w sympatyczny przesąd o kominiarzu przynoszącym szczęście. Skąd się wzięło takie zachowanie? Dawno, dawno temu, kiedy kominiarz odwiedzał miasteczko czy wieś, gospodynie zabiegały o to, by to w jej domu rozpoczął swoją prace jako pierwszy. Chwytały więc kominiarza za guziki i ciągnęły ich do swych domów. Ta, do której zawitał jako pierwszy, uchodziła za szczęściarę, a po wyczyszczeniu komina, każda rodzina czuła się bezpiecznie, wiedząc, że ich dom się nie spali. Przez lata ta tradycja uległa zmianom. Dziś już nikt nie myśli, aby siłą zaciągnąć kominiarza do swojego domu. Pozostał jednak zwyczaj chwytania za swój guzik i samo to przynosi szczęście.
W obecnych czasach oprócz szczęścia i uśmiechów jakie niesie ze sobą sama osoba kominiarza, nasza praca objęła szerszą działalność profilaktyczną, polegającą na zapobieganiu szkodom, jakie mogą powstać w skutek nieprawidłowego działania przewodów kominowych, a także zapobiegania powstania sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu ludzkiemu.
Nasza firma świadczy pełen zakres usług kominiarskich wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz dysponując profesjonalnym sprzętem.

Branża

KominiarzKominkiSystemy wentylacyjne

Obszar działania

Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DOMI-KOMIN Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk

Powiązane produkty i usługi: Kontenery na gruz,  Kominiarz Łódź, Kontenery na gruz ŁódźCzyszczenie kominów,  Uszczelnianie kominów wkładami kwasoodpornymi, Opinie i protokoły kominiarskie, Montaż dzwiczek wycierowych, Montaż kratek wentylacyjnych, Montaż nasad kominowych, Kontrola komina za pomocą kamery

Oferta

Czyszczenie przewodów kominowych
Polska
do uzgodnienia

Czy wiesz, że według obowiązujących przepisów każdy ma obowiązek przeprowadzania czyszczenia przewodów wentylacyjnych raz w roku, przewodów spalinowych 2 razy w roku a przewodów dymowych 4 razy w roku? Nie wyczyszczony komin to nie tylko niestosowanie się do przepisów ale również ograniczony ciąg w...  

Czyszczenie piecy kaflowych i kotłów CO
Polska
do uzgodnienia

Wyczyszczony komin nie zawsze gwarantuje prawidłową i sprawną pracę pieca. Sam piec również wymaga okresowej kontroli i czyszczenia elementów odpowiedzialnych za prawidłowy proces spalania.

Dobudowa przewodów kominowych
Polska
do uzgodnienia

Jeżeli w domu brakuje przewodu spalinowego lub dymowego, to najprościej jest go dobudować na zewnątrz. Montaż nie wymaga prac murarskich, więc nie ma kłopotów z brudem. Są lekkie, zatem nie potrzebują fundamentu - mocuje się je do ściany domu. Kominy stalowe kwasoodporne są stosowane przede wszystkim do...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Paderewskiego 26 lol. 22, Łódź

Telefon

789****** Pokaż numer
789****** Pokaż numer

Telefon

789****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Łukasz Domińczyk

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy DOMI-KOMIN Usługi Kominiarskie Łukasz Domińczyk
Imię (pierwsze) ŁUKASZ
Drugie imię KAMIL
Nazwisko DOMIŃCZYK
Data rozpoczęcia działalności 2018-01-02
NIP 7292525953
Regon 368980341

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat łódzki wschodni
Gmina Koluszki
Miejscowość Przanowice
Kod pocztowy 95040
Poczta Koluszki
Numer nieruchomości 28B

Kontakt

Email lodz.kominiarz@gmail.com
Strona www DOMI-KOMIN.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-12-14
Data powstania 2017-12-14
Data rozpoczęcia działalności 2018-01-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.