DOM BUD Tłuszcz - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DOM BUD nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DOM BUD

O specjaliście

Firma nasza realizuje zlecenia remontowe i wykończeniowe. Nasz teren działania to Warszawa, Wołomin, Wyszków, czyli 50-60km od miejscowości Tłuszcz. Działamy od października 2020 roku, jednak swoje doświadczenie w branży budujemy już od 2003 roku.

REMONTY I PRACE WYKOŃCZENIOWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Nasz zakres działania to roboty remontowe i wykończeniowe. Swoje usługi świadczymy kompleksowo, od A do Z. Podejmujemy się zadań w zakresie np. tynkowania, gipsowania, płyt G-K, malowania, sufitów podwieszanych, układania płytek. Działamy również z instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi.

W zależności od potrzeb Klienta możemy zająć się wykonaniem samej robocizny (praca z materiałem powierzonym) lub zapewnić również niezbędne materiały do realizacji zlecenia. Jesteśmy pewni swoich umiejętności. Działamy zawsze dokładnie, solidnie. Prace wykonujemy w ustalonym terminie. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów. Największą dla nas nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest Klient, który poleca naszą firmę i zleca nam kolejne zadania. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania w 100%. W zależności od wykonanej pracy nasi Klienci uzyskują również od nas gwarancję na robociznę na okres 2-5 lat.

Swoje realizacje opieramy nie tylko na bogatym doświadczeniu. Posiadamy także niezbędną wiedzę, uzupełniamy ją na bieżąco odpowiednimi kursami i szkoleniami. Posiadamy uprawnienia hydraulika-czeladnika, uprawnienia gazowe i na montaż kolektorów słonecznych, a także szkolenia z zakresu glazurnictwa.

ZAPEWNIAMY INDYWIDUALNE CENY I WYSOKĄ DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Po wstępnej rozmowie zaproponujemy spotkanie, dokonamy wizji lokalnej oraz ustalimy wszystkie szczegóły odnośnie danego zlecenia. Nasza firma jest dostępna dla Państwa na bieżąco. Zawsze staramy się zaproponować jak najdogodniejszy termin rozpoczęcia inwestycji. Mogą również liczyć Państwo na indywidualne, korzystne ceny.

Prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszelkie pytania i odpowiemy profesjonalnie na Państwa potrzeby. Zapraszamy do współpracy!

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DOM BUD

Powiązane produkty i usługi: Gładzie gipsoweŚcianki działoweKominki na pelletSufit podwieszany kasetonowyKafelkowanie łazienkiGładzie gipsowe Wołomin,  Ścianki działowe Wołomin, Kominki na pellet WołominSufit podwieszany kasetonowy Wołomin,  Kafelkowanie łazienki Wołomin, Remonty warszawa, Firma remontowa warszawa, Ekipa remontowa warszawa, Prace wykończeniowe warszawa, Wykończenia warszawa, Usługi remontowe warszawa, Usługi wykończeniowe warszawa, Elektryka warszawa, Hydraulika warszawa, Remonty i wykończenia warszawa, Wykończenia wnętrz warszawa

Oferta

Łazienka
Polska - Tłuszcz
5500.00 złdo uzgodnienia

Remonty łazienek od postaw

płyty G,K
Polska - Wołomin
100.00 złdo uzgodnienia

montaż sufitów podwieszanych

remont
Polska - Warszawa
5000.00 złdo uzgodnienia

Remont łazienek .....

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ZAJAZDOWA 27, Tłuszcz

Telefon

795****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Damian Kryśkiewicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy DOM BUD Damian Kryśkiewicz
Imię (pierwsze) DAMIAN
Nazwisko KRYŚKIEWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2020-10-05
NIP 1251360914
Regon 387214250

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat wołomiński
Gmina Tłuszcz
Miejscowość Jarzębia Łąka
Kod pocztowy 05240
Poczta Tłuszcz
Ulica ul. Zajazdowa
Numer nieruchomości 27

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2020-10-06
Data powstania 2020-10-05
Data rozpoczęcia działalności 2020-10-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4331Z TYNKOWANIE
Przeważające PKD
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.