Dobra Strona Ubezpieczeń Monika Siwoń Kielce - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Dobra Strona Ubezpieczeń Monika Siwoń nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Dobra Strona Ubezpieczeń Monika Siwoń

O specjaliście

Monika Siwoń agent ubezpieczeniowy Generali
Profesjonalny doradca Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych
https://www.psrdu.pl/listings/monika-siwon/

Często w życiu doświadczamy zdarzeń, na które nie mamy wpływu, gdzie coś lub ktoś decyduje o naszym dalszym losie. Są jednak sprawy, które możemy wziąć w swoje ręce i zadbać o to, co jest możliwe do zrobienia po naszej stronie. Możemy przykładowo wynająć firmę, która pokryje nasze koszty i zobowiązania, wtedy, gdy sami nie będziemy ich w stanie uregulować.

✅ W czym mogę pomóc?
- zabezpieczenie życia i zdrowia
- zabezpieczenie kredytu (cesja na bank)
- polisa posagowa dla dziecka
- ochrona dla dziecka
- oszczędzanie i prywatna emerytura
- oc, ac, nnw, home, travel
- ubezpieczenia grupowe dla pracowników

Moja praca nie polega wyłącznie na sprzedawaniu. Spotykam się z ludźmi, i tymi dobrze, i źle nastawionymi do ubezpieczeń. Spotkania zawsze są korzystne dla obu stron. Nie musisz kupić ubezpieczenia, żeby odczuć sens takiego spotkania. Będziesz mógł sprawdzić w jaki sposób można zabezpieczyć Siebie i swoją rodzinę, dowiesz się, jak dynamicznie zmienia się rynek ubezpieczeniowy, dokonamy analizy porównawczej ofert innych towarzystw, jeśli będziesz tego potrzebował a przede wszystkim zyskasz cenne informacje, które przydadzą Ci się w przyszłości. Jeśli jednak będziesz chciał się zapoznać z rozwiązaniami Generali - przedstawię ofertę uczciwie. W przyrodzie nie występują produkty idealne, więc skupimy się nie tylko na przedstawieniu zalet, ale też na wyłączeniach, ograniczeniach i karencjach.

A może chcesz sam kupować niektóre ubezpieczenia i nie potrzebujesz do tego agenta? Zaproponuję swój kod rabatowy do sklepu z ubezpieczeniami, dzięki któremu otrzymasz 10% zniżki na NNW dla dzieci i dorosłych, na ubezpieczenia podróżne, nieruchomości, oc i ac. Wystarczy wejść na platformę bezpieczny.pl i wpisać mój kod rabatowy 26557.

Wybrałam pracę właśnie w tym towarzystwie z kilku powodów. Najważniejszy z nich był taki, że od kilkunastu lat sama byłam posiadaczką polis Generali - zarówno inwestycyjnych jak i ochronnych, które spełniają moje oczekiwania. To dla mnie ważne, bo mam przekonanie, że firma oferuje realny plan zabezpieczenia finansowego dla całej rodziny. Działam na terenie całej Polski - zawieramy polisy online, realizujemy roszczenia online. Działalność gospodarczą prowadzę od 2012 roku. Zapraszam do kontaktu.

Branża

Ubezpieczenia grupoweUbezpieczeniaUbezpieczenia na życie

Obszar działania

Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

73 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Dobra Strona Ubezpieczeń Monika Siwoń

Powiązane produkty i usługi: Polisy na życiePolisy oc,  Polisy na życie Kielce, Polisy oc Kielce,  Ubezpieczenia indywidualne, Ubezpieczenia grupowe,  Grupa otwarta, Inwestycje, Emerytura, Oszczędności, Posag dla dzieci, Ubezpieczenia nnw dla dzieci

Oferta

RABAT 10% NA UBEZPIECZENIA
Świętokrzyskie - Kielce
0.01 złdo uzgodnienia

KOD RABATOWY 10% NA UBEZPIECZENIA, ZADZWOŃ 507 013 390 KIELCE

skład publikacji
Polska
do uzgodnienia

skład i łamanie publikacji wielostronicowych, ulotek, projekty banerów

układanie krzyżówek i innych zadań szaradziarskich
Polska
do uzgodnienia

Agora S.A., Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Aude Sp. z o.o., Axel Springer Polska Sp. z o.o., Burda Media Polska Sp. z o.o., Express Media Sp. z o.o., Fortis Media (UK) Ltd., Fundacja Neuca Dla Zdrowia, GoodPoint Press LPP., Gruner+Jahr Polska Sp. z o.o., Grupa...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Paderewskiego 29/5, Kielce

NIP

959-075-32-99

Telefon

507****** Pokaż numer

Telefon

507****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/doradcaGenerali

Osoba kontaktowa

Monika Siwoń