Zobacz wszystkie (24)
O nas
Rozpoczęliśmy działalność od 1998.
Terenem działalności naszej firmy jest Jastrzębie-Zdrój.
Nasza firma świadczy usługi typu remonty, wykończenia wnętrz, glazurnictwo, glazurnictwo dużo-formatowe, sucha zabudowa, gładzie-agregat, malowanie-agregat, sufity napinane.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
W Dekor wierzymy, że wnętrze to coś więcej niż tylko cztery ściany – to przestrzeń, w której odpoczywasz, tworzysz wspomnienia i wyrażasz swój styl. Dlatego każdy projekt realizujemy z pasją i dbałością o każdy milimetr. Tworzymy wnętrza, które cieszą właścicieli przez lata i podkreślają ich indywidualny charakter.
Terenem działalności naszej firmy jest Jastrzębie-Zdrój.
Nasza firma świadczy usługi typu remonty, wykończenia wnętrz, glazurnictwo, glazurnictwo dużo-formatowe, sucha zabudowa, gładzie-agregat, malowanie-agregat, sufity napinane.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
W Dekor wierzymy, że wnętrze to coś więcej niż tylko cztery ściany – to przestrzeń, w której odpoczywasz, tworzysz wspomnienia i wyrażasz swój styl. Dlatego każdy projekt realizujemy z pasją i dbałością o każdy milimetr. Tworzymy wnętrza, które cieszą właścicieli przez lata i podkreślają ich indywidualny charakter.
Opinie
Wykonawca nie ma jeszcze opinii.
Specjaliści z Twojej okolicy
Oferty
Gładzie - małe powierzchnie i duże-natrysk
Polska
Co daje nakładanie maszynowe? Przede wszystkim przyspiesza prace wykończeniowe. Coraz więcej mieszkań w budynkach wielorodzinnych oddawana jest do użytku w tzw. standardzie podwyższonym - z położonymi gładziami i pomalowanych. Przyjmuje się, że doświadczony szpachlarz jest w stanie dziennie połozyć około 30 m² gładzi, przy czym chodzi tu o przygoto...wanie powierzchni do ostatecznego malowania, czyli położenie gładzi w dwóch warstwach i wyszlifowanie, bez konieczności wykonywania prac przygotowawczych przed samym malowaniem (flekowanie). Wprawna brygada czteroosobowa wykonuje więc dziennie 120 m² gładzi. Cztery osoby pracujące z gładziami dobrej jakości i profesjonalnym agregatem hydrodynamicznym powinny wykonać dziennie 400 m² gładzi.
Dla porównania, w budynku wielorodzinnym czteroosobowa ekipa położy 20 000 m² gładzi w około 50 dni (półtora miesiąca) - warunkiem jest jednak nanoszenie gładzi agregatem hydrodynamicznym. Ręczne wykonywanie gładzi o takiej powierzchni zajęłoby ponad 3 razy dłużej, czyli ok. pół roku. Do tego należy dodać koszt wykonywanej pracy. Praca ekipy z agregatem będzie o 20% tańsza.
Sufity napinane
Polska
Sufity napinane Alteza to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwala...ją one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem). Niska cena w połączeniu z szeroką paletą możliwości aranżacji wnętrz to powody, dla których sufity napinane są coraz częściej wybierane przez projektantów, architektów i wykonawców, jako doskonałe wykończenie każdego wnętrza. Dotyczy to zarówno nowych budynków, jak i tych remontowanych. Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. Za jego pomocą można obniżać wysokie pomieszczenia, a w przypadku niskich pomieszczeń, stosując folie z lustrzanym odbiciem, wizualnie podwyższyć je, nie tracąc cennej przestrzeni, ponieważ sufit napinany nie powoduje obniżenia pomieszczeń, gdyż montowany jest na profilach przysufitowych o wysokości ok. 30 mm. W suficie napinanym można montować praktycznie wszystkie rodzaje oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (led, światłowód) oraz podświetlać go od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu. Sufit napinany jest odporny na przenoszenie drgań. Jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga drobin kurzu i innych zanieczyszczeń. Sufit napinany jest wodoodporny. Chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry (wytrzymuje ciężar ok 120 litrów na 1 m2) oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomocą wody i mikrofibry.
Malowanie ,Tapetowanie
Polska
Malowanie standardowe i wielkopowierzchniowe-agregat.
Tapetowanie .
glazura
Polska
Glazurnictwo - glazurnictwo wielkoformatowe.
Prawdziwa pasja i namiętność tworzenia, pozwalają zrealizować oryginalne koncepcje luksusowych łazienek w najlepszym, europejskim stylu.Świadomy inwestor docenia poświęcenie i kunszt ręcznej, artystycznej pracy. Nowoczesne wyposażenie łazienek daje możliwość całkowicie zindywidualizowanego podejścia do ...korzystania z własnej łazienki, czy pokoju kąpielowego, dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań. Każdy detal łazienki jest tworzony indywidualnie, na wymiar i wykańczany ręcznie.Warto zadać sobie pytanie, czy warto zainwestować w to co najlepsze do łazienki? Zdecydowanie tak! Łazienka i kuchnia, to pomieszczenia, które najbardziej podkreślają status domu. Muszą być wygodne i służyć bez dodatkowych nakładów przez wiele lat. Ze względu na uciążliwość zmian, remontów, możliwych awarii i konieczności utrzymania nieskazitelnej czystości, inwestycja w doskonałą, nowoczesną łazienkę to rozsądna decyzja.
Co chcesz zlecić lub kupić?
Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Usługi remontowo-wykończeniowe
Tapetowanie
Remonty kuchni
Wykończenia wnętrz mieszkań i domów
Zabudowa płytami G-K
Remonty wnętrz mieszkań i domów
Położenie gładzi
Szpachlowanie
Układanie parkietu
Remonty biur, lokali usługowych
Remonty budynków
Sufity napinane
Remonty balkonów
Wykończenia łazienek
Remonty łazienek
Układanie płytek
Układanie paneli
Usługi hydrauliczne
Pogotowie hydrauliczne
Kompleksowe wykonanie instalacji hydraulicznych
Przeróbki instalacji hydraulicznych
Udrożnienie rur
Montaż armatury
Drobne naprawy hydrauliczne
Inne usługi hydrauliczne
Instalatorstwo wodno-kanalizacyjne
Wykonanie przyłączy wod-kan do budynków
Wykonanie szamb
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków
Inne usługi wod-kan
Okna
Naprawa okien
Malowanie
Malowanie mieszkań i domów
Malowanie lokali firmowych
Inne usługi malarskie
Usługi elektryczne
Pogotowie elektryczne
Montaż instalacji elektrycznych
Przeglądy i pomiary elektryczne
Przyłącza elektryczne
Montaż instalacji odgromowej
Drobne prace elektryczne
Podłączanie płyt indukcyjnych
Inne usługi elektryczne
Instalatorstwo grzewcze
Kompleksowe wykonanie instalacji grzewczych
Przeróbki instalacji grzewczych
Ogrzewanie podłogowe hydrauliczne
Montaż pieców CO
Montaż mat grzewczych
Montaż grzejników
Inne usługi związane z instalacjami grzewczymi
Zadaszenia, wiaty i pergole
Zabudowa balkonów, loggii i tarasów
Usługi gazowe
Montaż pieców gazowych
Podłączanie kuchenek gazowych
Kompleksowe wykonanie instalacji gazowych
Przeróbki instalacji gazowych
Próby szczelności instalacji gazowych
Inne usługi związane z instalacjami gazowymi
Wykonanie przyłączy gazowych
Powiązane produkty i usługi:
Domofony, wideofony, Gazownik, Malowanie, Montaż oświetlenia, Elektryk Jastrzębie-Zdrój
Kontakt
Adres
Ulica
Dominika Zdziebły 9DKod pocztowy
44-337Miasto
Jastrzębie-ZdrójNIP
6331185686Godziny pracy
Pon. - Pt.
7:00 - 19:00Sobota
7:00 - 17:00Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon
Obszar działania
Małopolskie, Śląskie
Dane rejestrowe
Firma
Nazwa firmy
DEKOR Janusz Szczepaniak
Imię (pierwsze)
JANUSZ
Drugie imię
STANISŁAW
Nazwisko
SZCZEPANIAK
Data rozpoczęcia działalności
2023-12-04
NIP
6331185686
Regon
384495308
Siedziba
Kraj
Polska
Województwo
ŚLĄSKIE
Powiat
Jastrzębie-Zdrój
Gmina
Jastrzębie-Zdrój
Miejscowość
Jastrzębie-Zdrój
Kod pocztowy
44335
Ulica
ul. Dominika Zdziebły
Numer nieruchomości
9D
Zakres działalności (PKD)
Kod PKD
Nazwa
4333Z
POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
Przeważające PKD
9621Z
DZIAŁALNOŚĆ FRYZJERSKA
6811Z
KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
4712Z
POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA
4335Z
WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH