DECOTEL Mariusz Dudek Piaseczno - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DECOTEL Mariusz Dudek nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DECOTEL Mariusz Dudek

O specjaliście

DECOTEL to nowoczesna firma działająca w branży remontów, wyposażenia i aranżacji wnętrz. Uważnie obserwujemy i słuchamy potrzeb naszych Klientów. Nasze doświadczenie pomaga nam wybrać najlepsze i najbardziej cenione produkty z bogatej oferty rynkowej. Działamy głównie w sektorze remontowo-wykończeniowym. Profil działalności firmy to kompleksowe remonty i wykończenia wnetrz. Usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Większe projekty realizujemy także na terenie całego kraju. Oferta DECOTEL jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw, firm developerskich, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz instytucji takich jak: szkoły, przedszkola, szpitale, hotele, pensjonaty i inne. Specjalizujemy się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych, remontowych i adaptacyjnych zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami prawa.
Posiadamy ubezpieczenie OC prowadzonej działalności.

Branża

Remonty mieszkań, Remonty domów i kamienic, Malarz, Płyta karton gips, Glazurnik, Elewacje, Ocieplanie budynków

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

17 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Julita K. 1 maja 2021
Pozytywna opinia

To był nasz pierwszy remont w życiu, więc sama nie wiedziałam czego oczekiwać oprócz nerwów i dodatkowych siwych włosów na głowie. Firmę p. Mariusza znalazłam w internecie. Współpraca od początku przebiegała bezproblemowo i spokojnie, co było dla mnie bardzo ważne. Nieoczekiwane problemy i niespodzianki, które jak zwykle podczas remontów muszą się pojawić, były rozwiązywane dzięki p. Mariuszowi sprawnie i skutecznie. Prace wykonywane były terminowo, zgodnie z opracowanym przez architektkę projektem. Jedyne opóźnienia wynikały z tego że inna ekipa (od parkietu) rozciągnęła swoje prace poza planowany harmonogram. Pomimo tego p. Mariusz poszedł nam na rękę i dokończył zaplanowane prace. Dziękujemy :). Bardzo polecam firmę p. Mariusza, dzięki któremu to stresujące doświadczenie jakim jest remont, przebiegło zaskakująco gładko.

Piotr M. 12 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam Pana Mariusza każdemu kto chce profesjonalnie i szybko zrobić remont. Przeszedłem z Panem Mariuszem i jego ekipą już przez 4 projekty i zawsze było sprawnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim i pozdrawiam Piotr.

Agnieszka M. 11 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Firma rzetelna, dotrzymująca terminów, pracowity i zawsze uśmiechnięty zespół, zasługująca na wyróżnienie uczciwość właściciela.

Grzegorz O. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Trzy zrealizowane przez firmę Decotel remonty mieszkań. Duży profesjonalizm, terminowość i staranność, świetny kontakt z klientem. Polecam.

Przemek R. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Firma profesjonalna. Dobry kontakt, fachowo, dobrze zaplanoweny i zorganizowany sposob wykonanie prac remontowych. Do tego umowa na pismie ze specyfikacja prac, faktura VAT. Polecam współprace z tą firmą. Cena uslug nie jest niska, ale zdaje sobie sprawę, ze jakość musi kosztować. Polecam kontakt z właścicielem p. Mariszem.

Piotr W. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z Firmą Pana Mariusza, to sama przyjemność. Dwa projekty i zadowolenie 100%.

Jarosław G. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Z firmą zrealizowaliśmy 2 remonty mieszkań. Jakość i terminowość za każdym razem- polecam!

Jakub C. 8 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pan Mariusz i jego ekipa wykonali u mnie generalny remont mieszkania. Pełen profesjonalizm i fachowa robota. Ekipa bezproblemowa, a do tego potrafiąca doradzić i pomóc w razie problemów z innymi wykonawcami. Zlecone prace zostały wykonane starannie, bez przykrych niespodzianek i przed zakładanym czasem. Polecam!

Bożena M. 8 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Rzetelność, terminowość ,zwyczajna ludzka pomoc ze strony właściciela firmy. Bardzo polecam!!

Paweł Ł. 8 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

kompetencja, sprawność, szybkość działania, fachowość

Paweł C. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo sobie cenię remont którego podjął się Pan Mariusz ze swoją ekipą. Schludnie, czysto, bez problemów, terminowo i bez przykrych niespodzianek. Z pewnością w przyszłości skorzystam z usług Decotel. Polecam.

Ewa D. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

profesjonalizm, terminowość, jakoś wykonania, podejście do klienta

Rafał K. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

wszystko się podobało / praca wyknana wg ustaleń umownych co do terminu , zakresu i kwoty / polecam firmę DECOTEL

Adam M. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

terminowość, informowanie na bieżąco o statusie prac, do tej pory nie było żadnych usterek i zakładając że ich nie będzie to też jakość prac

Marek F. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam w 100%. Bardzo solidna firma. Panowie znają się na rzeczy.

Jacek S. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Miałem przyjemność po raz drugi korzystać z usług firmy Decotel Mariusz Dudek, która kolejny raz potwierdziła swój profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta, szybkość i elastyczność działania, przejrzyste oszacowanie kosztów i wykonanie zadania w 100%. Jestem bardzo zadowolony z usług i bez wahania polecam Decotel innym klientom.

Marek L. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm! Usługa wykonana zgodnie z założeniami, w wyznaczonym budżecie i czasie. Gorąco polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DECOTEL Mariusz Dudek

Powiązane produkty i usługi: Zlecenia remontowe,  Zlecenia remonty, Szukam ekipy, Szukam zleceń remontowych, Wykończenia domów,  Wykończenie domu koszty, Zlecenia remontowe Piaseczno,  Zlecenia remonty Piaseczno, Szukam ekipy Piaseczno, Szukam zleceń remontowych Piaseczno, Wykończenia domów Piaseczno,  Wykończenie domu koszty Piaseczno

Oferta

Remonty i wykończenia wnętrz
Polska - Warszawa
1.00 złdo uzgodnienia

Oferujemy usługi w zakresie: • aranżacji / remontów mieszkań, domów, lokali usługowych i innych, • wykończeń mieszkań i domów pod klucz, • posiadamy doświadczenie w aranżacji i remontach mieszkań i lokali usługowych w zabytkowych kamienicach, • zabudów GK, • gładzi, szpachlowania, • malowania, tapetowania,...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Nad Perełką 19 / 20, Piaseczno

NIP

798-107-90-73

WWW

decotel.pl

Telefon

601****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Mariusz Dudek