Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

DeCe Wnętrza

O specjaliście

Projektowanie wnętrz na terenie całego śląska (głównie obszary: Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Pszczyna, Tychy, Mikołów, Rybnik i okolice).
Jestem absolwentką architektury wnętrz. Projektowanie to nie tylko moja praca, ale również pasja, dlatego każdy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem do którego podchodzę z pełnym zaangażowaniem.
We wnętrzu lubię posługiwać się wzorem i kolorem. Hobbystycznie nadaję starym meblom nowe życie, odnawiam je i umieszczam w nowoczesnych wnętrzach jako rustykalny dodatek.
Masz pytanie, lub chcesz uzyskać wstępną wycenę projektu Twojego wnętrza? Zapraszam do kontaktu.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomasz Z. 23 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt telefoniczny i na e-mail. Fachowe doradztwo i elastyczne podejście do klienta. Krótko mówiąc, polecam!

Magda S. 15 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam. Pani Dominika jest osobą która słucha jakie klient ma oczekiwania co do realizacji projektu na siłę nie próbuje narzucać swojej wizji. Co prawda projekt "na żywo" czeka na realizację, ale wizualizacja bardzo mi się podoba.

Danuta K. 14 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam Panią Dominikę! Super pomysły, miły kontakt - rewelacja.

Wiola G. 12 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Dece Wnętrza każdemu, kto chce aby jego mieszkanie /dom było zrobione z pomysłem, smakiem i w nowoczesnym stylu. Pani Dominika to profesjonalna projektantka, który słucha czego oczekuje klient i daje dokładnie taki efekt aranżacji jak by się chciało mieć . Starannie dopasowuje każdy detal, który w ostateczności tworzy wspaniałą całość. Serdecznie polecam !!!! :)

Ewa S. 10 lutego 2021
Pozytywna opinia

Rewelacyjne projekty!!! Bardzo fajna współpraca!!!! Ogromna pomoc dla niezdecydowanych takich jak ja :) Polecam!!!!

Magdalena C. 10 lutego 2021
Pozytywna opinia

Ogromna cierpliwość do klienta i super komunikacja.

Magdalena O. 10 lutego 2021
Pozytywna opinia

Wspaniałe projekty, świetny kontakt. Polecam z całego serca!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DeCe Wnętrza

Oferta

Projekt wnętrza
Polska - Wodzisław Śląski
50.00 zł

Projektowanie i aranżacja wnętrz prywatnych oraz komercyjnych na terenie śląska. Indywidualne projekty mebli na zamówienie. Projektowanie elewacji, obejścia wokół domu, ogrodów. Proponuję różne możliwości współpracy w zakresie projektowania wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Oferuję Porady z dziedziny...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

owocowa, 69B, Wodzisław Śląski

WWW

www.decewnetrza.pl

Telefon

73****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/dece.wnetrza

WhatsApp

737****** Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/dece_wnetrza/

Skontaktuj się