DAREX USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Trzebieszów - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DAREX USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DAREX USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

O specjaliście

Działamy na rynku od 2013.

Nasz obszar działania to powiaty łukowski, radzyński, parczewski, bialski, lubelski, rycki, siedlecki, miński, łosicki, garwoliński.
Nasz zakres działania to posadzki, wylewki samopoziomujące. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Gwiazdki opinii 8 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Sebastan Ż., 21 listopada 2018
Pozytywna opinia

No czad. Firma nie dość, że terminowa, to jeszcze w błyskawicznym tempie wykonuje wylewki. Przyjechali do mnie punktualnie o godz. 7.30, zrobili 160 m2 posadzki i o 13.30 wyjechali z posesji. Nie narzekali że "tu nie ma poziomu", "tu rurka wystaje" czy inne tego typu teksty. Po prostu przyjechali wykonali swoją robotę i pojechali. Co mnie zdziwiło, że nikt z fachowców nie mówił drugiemu, co ma robić, każdy miał swoje zadanie(kciuk w górę szefa to znaczy więcej wody, w dół - mniej). Polecam naprawdę tą firmę z uwagi na szybkość oraz jakość wykonania posadzek. Co do ceny, to nie są najtańsi, jednak jakość i szybkość w pełni rekompensuje wydaną kasę. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów.

Radosław S., 13 listopada 2018
Szukam firmy do posadzki betonowej, 400m², Lubartów
Pozytywna opinia

Rzeczowo , Terminowo i Fachowo. Polecam szczerze polecam

Tomasz C., 12 listopada 2018
Szukam wykonawcy do posadzki betonowej, 230m², Łomazy
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Ekipa zna się na na tym co robi. Ceny przystępne. Pierwsza rozmowa bardzo fajna. Szef dzwoni i przedstawia ofertę. Przedstawił swoją ofertę, powiedziałem stawki za m2 jakie są u mnie w regionie (firma nie jest z moich okolic), szef dostosował cenę do innych ofert które miałem. W związku z opóźnieniami na mojej budowie, termin się opóźnił, ale firma DAREX USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE to rozumiała, w tym czasie także mogłem liczyć na ich pomoc. Pracownik przyjechał, wyznaczył poziomy i doradził w kwestii docieplenia podłogi i balkonów. Jakieś minusy? No jakieś tam są. Złe zabezpieczenie rury doprowadzającej mieszankę, przez co został wyrwany kawałek narożnika w jednych drzwiach i zerwany został kawałek tynku przy schodach tam, gdzie szła ta rura. Ale to nie jest jakiś wielki problem, da się szybko naprawić. Jedyne co, to że pracownik powinien mi to pokazać, że tak się stało. Oczywiście szef po zakończonej robocie sam poprosił o posprawdzanie wszystkiego i odbiór prac, więc pewnie sam tego nie widział. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z tej ekipy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DAREX USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Powiązane produkty i usługi: Wylewki samopoziomująceBeton posadzkowyPosadzka żywiczna cenaWylewki cenaWylewki samopoziomujące Łuków,  Beton posadzkowy Łuków, Posadzka żywiczna cena Łuków, Wylewki cena Łuków

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ŚWIERCZE 15A , Trzebieszów

NIP

825-189-22-99

Telefon

502****** Pokaż numer

Telefon

502****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Dariusz Świerczewski