Dachy Wrocław - Najlepsi w 2021

Dachy Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 1130 Dekarzy i Cieśli z Wrocławia złożyło 69633 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie dekarza i cieśli może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Dekarzy i Cieśli w 2022 r. z Wrocławia.

Średnia ocena dekarzy i cieśli we Wrocławiu to 4.89 (na podstawie 1225 opinii).

Promowani
Dachy Wrocław
Promowany

Doskonałej Jakości Dachy Wrocław

 • Piotrowice
 • 25 km od Wrocław
 • Projectdom Paulina Gwoździowska
Krzysztof D.

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Firma pana Artura stawiała mi więźbę. Wyglądało to tak, w niedzielę pierwszy telefon, w środę pierwsze spotkanie na budowie w celu oględzin, w czwartek rozpoczęcie pracy, w piątek po południu więźba była gotowa. Kierownik budowy zadowolony ja tym bardziej. Wszystko w umówionym terminie i co jeszcze fajniejsze taniej niż u innych wykonawców. Naprawdę polecam.

5.0 (7 opinii)
Dachy Zielone Sp. z o.o. - Dachy Gdańsk
Wojciech G.

Od kilku lat nosiłem się z myślą o konieczności remontu tarasu, gdyż ten przeciekał w kilku miejscach. Z tego powodu najważniejsze dla mnie było nie samo wykończenie tarasu płytkami, lecz przede wszystkim dobra hydroizolacja. Nie mogąc znaleźć w okolicy odpowiedniego wykonawcy. Ogłosiłem się na portalu www.oferteo.pl i w ten sposób znalazłem firmę Dachy Zielone z Gdańska. Już przy pierwszej rozmowie telefonicznej zdałem sobie sprawę, że mam do czynienia z fachową firmą. Późniejsze rozmowy dotyczące szczegółowych ustaleń, wyjaśniania wątpliwości i pytań tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że z każdą sytuacją, która mogłaby powstać podczas remontu wykonawca sobie poradzi. Przekonałem się też do innej od tradycyjnych metod hydroizolacji -

5.0 (18 opinii)
Słowiński Usługi Budowlane Michał Słowiński - Dachy Wrocław
Roman B.

Rzetelność i solidność w realizacji roboty. Umiejętność rozwiązywania problemów pojawiających się w robotach remontowych. Kompleksowość i wielobranżowość. Świadczenie nadzoru nad robotami i budowami przez osoby uprawnione. Konstruktywna i -pomimo wielu problemów związanych z robotą miła i kulturalna atmosfera i współdziałanie z Inwestorem. Polecam.

5.0 (2 opinie)
PHU FENIKS Robert Zmitrowicz - Cieśla Niemcza
Artur

Firma bardzo szybko odpowiedziała na zlecenie o wykonaniu 170m2 tynku na elewacji. Już po kilku dniach dograna umowa i termin. Wszystko poszło zgodnie z planem i usługa wykonana na dobrym poziomie. Firma godna polecenia.

4.78 (55 opinii)
Kasmo Sp. z o.o. - Usługi Dekarskie Pabianice
Wojciech A.

Szukam wśród wielu firm budowlanych, lecz właśnie KASMO wydaje się najbardziej zainteresowana nawiązaniem kontaktu i realizacją inwestycji. Otrzymana od tej Firmy wstępna wycena i opis przebiegu budowy, jak też fachowe wyjaśnienie technologii budowy w moim przekonaniu jest OK. Wyceny budowy są realne i przystępne. Myślę, że w końcu wybiorę tę Firmę i podpiszę z nią umowę.

5.0 (18 opinii)
Zakład Murarsko-Ciesielski Grzegorz Czernielewski - Dachy Wrocław
Małgorzata T.

Absolutni eksperci i profesjonaliści! Do tej pory najlepsza ekipa, z jaką udało nam się współpracować. Nowo wybudowani sąsiedzi (po własnych przejściach) są również pod wrażeniem. Fachowcy wykonali nie najprostszą więźbę i dach w bardzo krótkim terminie. Pan Grzegorz służy doświadczeniem, pełnym doradztwem i samoorganizacją na bardzo wysokim poziomie, co pozwoliło nam przejść bardzo "gładko" i przyjemnie przez konstrukcję dachu. Bardzo dziękuję za współpracę!

5.0 (17 opinii)
F.H.U "Robud" Robert Józefiak - Dachy Grabów nad Prosną
Joanna F.

Polecam firmę Pana Roberta każdemu. Właściciel konkretny, rzeczowy i znający się na swoim fachu, a jednocześnie pomocny i sympatyczny. Dach wykonany kompleksowo i solidnie. Od więźby - po rynny - w około trzy tygodnie wszystko było gotowe. Wstępna wycena kosztów zmieniła się ostatecznie tylko nieznacznie. Praca rozpoczęta po kilku dniach od ustalenia warunków. Bez przeciągania terminów i bez nerwów. Takich fachowców życzę każdemu budującemu. Polecam.

5.0 (15 opinii)
TG-HOUSE - Przebudowy Dachu Wrocław
Marek K.

Jestem zadowolony z prac wykonanych przez TG-HOUSE. Głównie chodzi tutaj o pokrycie dachu dachówką ceramiczną. Dobry kontakt z wykonawcą podczas realizacji prac.

5.0 (5 opinii)
Michał Dembia - Wykonanie Dachu Jednospadowego Świebodzice

Jesteśmy firma zajmująca się wyrobami z kamienia naturalnego, łamanego jak i z ciętego, polerowanego, palonego, zapraszamy do współpracy.

5.0 (5 opinii)
P.R.B DACHY - Dachy Wrocław
Piotr P.

Super ekipa, bardzo dobry kontakt i fachowe wykonanie. Gorąca polecam.

5.0 (2 opinie)
ISTVAN BARANKA LUX DACH SERWIS - Dachy Bielawa
Elzbieta S.

Polecam zrobili 150 metrów w 3 dni.

5.0 (2 opinie)

Więcej Dekarzy i Cieśli z Wrocławia

Bazyl Roofing - Budowa Dachu Wrocław

Solidna Budowa Dachu Wrocław

 • Wrocław
 • Bazyl Roofing

Zaufaj fachowcom w dziedzinie dachów i zatrudnij Bazyl Roofing. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Umów się na konkretny termin od razu!

5.0 (3 opinie)

Pierwszorzędne Dachy

 • Wrocław
 • Dachy-Karkosz Mateusz Karkosz
Michał C.

Profesjonalizm! Bardzo bałem się przed decyzją na płaską dachówkę ze względu na wiele krzywizn na dachach. p. Mateusz ogarnął temat prima sort. Prosto, schludnie, elegancko. Ocieplenie na krokwiowe również nie było problemem. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za fachową robotę.

5.0 (3 opinie)
Empresso - Dachy Wrocław

Empresso

 • Wrocław

Jeśli wciąż nie wybrałeś cieśli dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Empresso. Realizuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)
BRPB Jarosław Hotała - Cieśla Wrocław

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od konstrukcji dachu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia BRPB Jarosław Hotała. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (4 opinie)
extraDACH Sp. z o.o. Sp. K. Oddział Wrocław - Konstrukcja Dachu Wrocław

Doskonała Konstrukcja Dachu Wrocław

 • Wrocław
 • extraDACH Sp. z o.o. Sp. K. Oddział Wrocław
Piotr C.

Super obsługa, zamówienia wg projektu lub szkicu, szybka realizacja zamówienia z transportem na budowę dobrze zabezpieczone, obróbki blacharskie wykonują w hurtowni b. szybko i profesjonalnie, wybór dachówek i blach pokryciowych najlepszych marek. Ogólnie współpracuje parę ładnych lat i polecam kontakt z panią Gosią.

4.98 (220 opinii)

Dołącz do naszych Dekarzy i Cieśli we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Dekarz i Cieśla i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

AB RENOWA - AB Bechcicki Sp. z o.o. - Dachy Wrocław
Kazimierz K.

AB RENOWA to sieć hurtowni materiałów budowlanych i wykończeniowych wchodzących w skład firmy AB Bechcicki Sp. z o.o., która powstała w kwietniu 1998 roku. Główną działalnością firmy jest handel materiałami budowlanymi, dociepleniowymi, wykończeniowymi, farbami, lakierami, klejami, akcesoriami malarskimi oraz chemią budowlaną. W naszej ofercie znajdują się także materiały ścienne, stropy, pokrycia dachowe oraz okna połaciowe. Oferujemy produkty markowe, pochodzące od najważniejszych producentów dostępnych na polskim rynku. Pozycja rynkowa osiągnięta dotychczas jest wynikiem stałej dbałości o jakość naszej pracy zorientowanej na zadowolenie klienta. Dzięki ciągłemu śledzeniu zmian produktowych i rynkowych uwarunkowań, gwarantujemy naszym klientom dostępność najnowszych technologii pojawiających się w budownictwie. W okresie ostatnich lat uzyskaliśmy czołową pozycje lidera w skali kraju, w dystrybucji takich marek jak: Śnieżka, Dekoral, Tikkurila, Altax, Akzo Nobel, Atlas, Ceresit (Henkel), Rooflite, Isover, Rockwool, Ursa i wielu innych. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów oferujących profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny oraz nadzór nad kompleksową realizacją każdej inwestycji. Kompleksowa obsługa klientów obejmuje doradztwo techniczne oraz materiałowe, wyliczenie oraz wycenę materiałów oraz dostawę zamówionych towarów na plac budowy. Nasze możliwości logistyczne oraz sieć oddziałów gwarantują terminową realizację Państwa zamówień. Grupa przedstawicieli handlowych umożliwia bezpośrednie dotarcie na każdą budowę. Naszym stałym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, jak również profesjonalną pomoc w rozwijaniu biznesu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z siecią hurtowni AB Renowa, zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów i zapoznania się z ofertą na stronach internetowych www.renowa.pl i www.bechcicki.pl. Dane kontaktowe do Oddziałów: AB RENOWA Brzeg ul. Trzech Kotwic 11 49-300 Brzeg brzeg@bechcicki.pl tel. 77/ 444 49 98 Dyrektor Oddziału kom. AB RENOWA Głogów ul. Sikorskiego 40 67-200 Głogów glogow@bechcicki.pl tel. 76/ 834 10 08 Dyrektor oddziału kom. AB RENOWA Jelenia Góra ul. Grunwaldzka 53 58-506 Jelenia Góra jelenia.gora@bechcicki.pl tel. 75/ 643 23 04 Dyrektor oddziału kom. AB RENOWA Wrocław Opolska ul. Opolska 182 52-014 Wrocław samir.abouhasan@bechcicki.pl tel. 71/ 335 24 90 tel. 71/ 335 24 97 fax 71/ 335 24 05 Dyrektor Oddziału kom. AB RENOWA Wrocław Średzka ul. Średzka 49 54-001 Wrocław renowa1@bechcicki.pl tel. 71/ 325 25 29 kom. Dyrektor Oddziału kom.

5.0 (2 opinie)
MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana - Dachy Wrocław

Dachy

 • Wrocław
 • MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od dachów to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana. Wrocław to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

5.0 (9 opinii)
Corpo - Usługi Dekarskie Wrocław

Poszukujesz solidnego profesjonalisty świadczącego usługi dekarskie? Ten cieśla jest liderem na terenie Wrocławia. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (2 opinie)
Brother Groups Sp. z o.o. - Budowanie Dachu Wrocław

Budowanie Dachu Wrocław

 • Wrocław
 • Brother Groups Sp. z o.o.
Marek M.

Przygotowani i z własnym sprzętem. Do dyspozycji kilka brygad murarzy i zbrojarzy. Ceny konkurencyjne i terminy dość krótkie. Mam porównanie do innych i mogę śmiało polecić.

5.0 (3 opinie)
New House Company - Budowa Dachu Wrocław

Budowa Dachu

 • Wrocław
 • New House Company

W przypadku, gdy interesuje Cię wyjątkowa budowa dachu w rejonie Wrocławia i oczekujesz dużego zaangażowania to skorzystaj z kwalifikacji New House Company. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)

Porównanie cen i kosztów dachów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu dachów? A może interesuje Cię najtańsza oferta na dachy we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a firmy z Wrocławia same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakie prace chcesz zlecić?
TANDEM-BUD Sp. z o.o. - Dachy Wrocław

TANDEM-BUD Sp. z o.o.

 • Wrocław
Feniks GM

Firma godna polecenia. Dokładność i terminowość wykonywanych prac dekarskich jest jej atutem. TANDEM BUD Sp. z o.o. wykonała prace na obiektach budynków wielorodzinnych w Legnicy.

5.0 (4 opinie)
Laba-Tech Kamil Łaba - Budowa Dachu Wrocław

Pierwszorzędna Budowa Dachu

 • Wrocław
 • Laba-Tech Kamil Łaba
Dor-bud

Firma godna polecenia. Wykonane prace wykonane fachowo i profesjonalnie.

5.0 (1 opinia)
MAG-DACH - Budowanie Dachu Wrocław

MAG-DACH

 • Wrocław
Dorota U.

Super dokładni wykonawcy, polecam serdecznie Pana Daniela i jego pracowników. Rynny zdały egzamin po zimie.

5.0 (2 opinie)
IHOBUD - Wykonanie Dachu Wrocław

IHOBUD

 • Wrocław

Bez oporów zleć usługę doskonałego wykonania dachu ekspertom z firmy IHOBUD. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Wrocław i przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (13 opinii)
SHARKO Sp.z o.o. - Usługi Dekarskie Wrocław

SHARKO Sp.z o.o.

 • Wrocław

Od lat pracownicy SHARKO Sp.z o.o. realizują usługi z zakresu wysokiej klasy wykonania dachu jednospadowego, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług dekarskich. Zarezerwuj termin!

5.0 (1 opinia)
REGION BUD SP. ZO. O. - Przebudowy Dachu Wrocław

REGION BUD SP. ZO. O.

 • Wrocław
Jarek J.

Porządna firma i oferta. Polecam każdemu. Realizacja zgodna z ustaleniami wykonana terminowo. Budowa przebiegła sprawnie, bezproblemowo i w dodatku nie zapłaciłem dużo! Jestem bardzo zadowolony z ich usługi dekarskiej.

5.0 (3 opinie)
Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe DachInvest Jan Stożek - Wykonanie Dachu Jednospadowego Wrocław

Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe DachInvest Jan Stożek

 • Wrocław
Konrad P.

Pełen profesjonalizm. Obsługa na odpowiednim poziomie. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas - Dachy Wrocław

Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Karnas

 • Wrocław
Recruit.pl

Świetny fachowiec, razem z ekipą wybudowali nasz dom w 6 tygodni plus tydzień. na ściany szczytowe. Bardzo mi się też podobała profesjonalna wycena. Porządek na budowie, wszyscy wiedzą co mają robić i robią to dobrze. Szczerze polecam p. Krzysztofa.

5.0 (1 opinia)
MKM-DACH Michał Czernielewski - Dachy Wrocław

MKM-DACH Michał Czernielewski

 • Wrocław

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi ciesielskiej w dobrej cenie to firma MKM-DACH Michał Czernielewski jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu dachów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (17 opinii)
HURTBUD Seweryn Jański - Wykonanie Dachu Jednospadowego Wrocław

HURTBUD Seweryn Jański

 • Wrocław
Barbara D.

Dzięki, dzięki, dzięki. Wszystko zgodnie z umową i pełną kulturą. Komunikatywność doskonała. Piszę nie po to żeby słodzić. Jestem naprawdę bardzooooo zadowolona za całokształt. Pan Marcin i kompetentny, kontaktowy, grzeczny. Panowie monterzy same "super". Szybko, demontaż bez uszkodzeń, grzecznie, z uśmiechem i humorem, pięknie posprzątali po sobie. Miałam chyba najlepszą ekipę u siebie. Nie omieszkam przy dobrej ofercie skorzystać ponownie. Czekam. Polecam wszystkim, którzy planują wymianę okien - a w miłym towarzystwie, miło się pracuje i lepiej "smakują" usługi. Szefie! PREMIA! Dziękuję. Basia

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat dachów

Jeśli interesują Cię opinie na temat dachów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację budowy dachu. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Wykonawcy skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
TECTUM - ZIELIŃSKI ŁUKASZ - Dachy Wrocław

Rewelacyjne Dachy

 • Wrocław
 • TECTUM - ZIELIŃSKI ŁUKASZ

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie dachów i zatrudnij TECTUM - ZIELIŃSKI ŁUKASZ. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)
Gorecki.Dachy - Wykonanie Dachu Jednospadowego Wrocław

Gorecki.Dachy

 • Wrocław
Grzegorz G.

Bardzo dobry kontakt oraz profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Pan Karol skupia się nad rozwiązaniem problemu i szukaniu rozwiązań a nie szukania wymówek, to daje inwestorowi spokój i pewność, że praca jest wykonana najlepiej jak to możliwe. Jakość i dbałość o szczegóły, znajomość fachu i odpowiedni dobór materiałów - słowny i terminowy. Polecam każdej osobie szukającej jakości w naprawdę dobrej cenie.

5.0 (2 opinie)
ATC PROJECT Sp.zo.o. - Dachy Wrocław

Dachy

 • Wrocław
 • ATC PROJECT Sp.zo.o.

Z chwilą, gdy będziesz szukać perfekcyjnej usługi ciesielskiej w dobrej cenie to firma ATC PROJECT Sp.zo.o. jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny dachów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (2 opinie)
Budownictwo Energooszczędne Progress Jerzy Kijakowski - Przebudowy Dachu Wrocław

Budownictwo Energooszczędne Progress Jerzy Kijakowski

 • Wrocław

Na wypadek jeśli potrzebujesz profesjonalistów od przebudów dachu to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Budownictwo Energooszczędne Progress Jerzy Kijakowski. Wrocław i okolice to główny obszar ich działania. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

5.0 (6 opinii)
Gelios Sp. z o.o. - Usługi Ciesielskie Wrocław

Gelios Sp. z o.o.

 • Wrocław
Renata R.

Bardzo dobry kontakt, rzetelność, terminowość. Polecam.

5.0 (2 opinie)
LABI Paweł Łabiak - Usługi Ciesielskie Wrocław

LABI Paweł Łabiak

 • Wrocław
Iwona D.

Zajmujemy się pracami takimi jak: - budowa domów jednorodzinnych - stan surowy otwarty lub zamknięty; - prace murowe i żelbetowe; - podbitki dachowe; - docieplenia poddaszy; - zabudowy z płyt g-k. Posiadamy certyfikaty na prace murowe oraz referencje od firm i osób prywatnych. Zachęcamy do kontaktu.

5.0 (3 opinie)

Rewelacyjne Dachy

 • Wrocław
 • Przedsiebiorstwo ogolnobudowlane Jaroslaw Madziarski
Waldemar G.

Z Firmą ogólnobudowlaną "Jarosław Madziarski" zetknąłem się w roku ub. /2011/. Jest to firma godna zaufania z uwagi na profesjonalność i terminowość wykonywanych usług..

5.0 (1 opinia)

Dachy

 • Wrocław
 • ALBAU
Krzysztof C.

Wykonujemy zlecenia od 2010. Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie budownictwa, stawiania budynków. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. dolnośląskie. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

5.0 (5 opinii)

Dachy

 • Wrocław
 • Murarstwo Janusz Socha
Anna I.

Z prawdziwą przyjemnością wystawiam wielki pozytyw! Pan Janusz właśnie buduje nasz dom, szybko i z najwyższą starannością. Podpowiada najlepszych podwykonawców i pilnuje jakby budował dla siebie. Szczerze polecam i oby takich fachowców było jak najwięcej na rynku pracy.

5.0 (2 opinie)
IQ BUDOWLANI - Dachy Wrocław

IQ BUDOWLANI

 • Wrocław

Szukasz specjalisty od dachów? Wykorzystaj kompetencje IQ BUDOWLANI. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (6 opinii)

Doskonałe Usługi Ciesielskie

 • Wrocław
 • Dardeker Dariusz Molenda
Euro Management Sp. z o. o.

Bardzo dobry specjalista w zakresie napraw dachów. Jesteśmy również zadowoleni z szybkiej reakcji na sytuacje awaryjne.

5.0 (2 opinie)

Profesjonalne Dachy

 • Wrocław
 • P.H.U DORBUD

Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi dekarskiej w dobrej cenie to firma P.H.U DORBUD jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu dachów. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

5.0 (2 opinie)

ITAL ART

 • Wrocław

Przygotowanie dachów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. ITAL ART ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
ART-DACH USŁUGI-BLACHARSKO DEKARSKIE DAWID MIKOŁAJCZAK - Budowa Dachu Wrocław

Budowa Dachu

 • Wrocław
 • ART-DACH USŁUGI-BLACHARSKO DEKARSKIE DAWID MIKOŁAJCZAK
Paweł R.

Siedem razy deweloper poprawiał mi blacharkę kominową, a dalej ciekło na strychu. Ekipa p. Dawida w kilka godzin naprawiła to, czego tamci nie zrobili w 5 lat. Sprawne i profesjonalne wykonanie, a na strychu sucho. Polecam!

4.67 (12 opinii)
Wrocławskie Dachy - Dachy Wrocław

Wrocławskie Dachy

 • Wrocław

Gdy szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Wrocławskie Dachy są dla Ciebie idealni. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
MAG BUD Jarosław Węgrzyn - Konstrukcja Dachu Wrocław

MAG BUD Jarosław Węgrzyn

 • Wrocław

Planujesz wybrać godnego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? MAG BUD Jarosław Węgrzyn jest na to skuteczną metodą. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

5.0 (36 opinii)
OPTYMALNA BUDOWA - Cieśla Wrocław

Cieśla

 • Wrocław
 • OPTYMALNA BUDOWA

Nie możesz znaleźć godnego uwagi fachowca oferującego usługi ciesielskie? Ci cieśle nie mają sobie równych w Wrocławiu. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

5.0 (4 opinie)
Polskie Centrum Dachowe Sp. z o.o. - Budowa Dachu Wrocław

Solidna Budowa Dachu

 • Wrocław
 • Polskie Centrum Dachowe Sp. z o.o.
Atb-bud 2 Sp. z o.o

Polecamy kompetentni ludzie na odpowiednim stanowisku. Doradca handlowy z duża wiedzą o materiałach i dużym zainteresowaniem podszedł do zapytania ofertowego. Polecamy

5.0 (9 opinii)
Ach Katarzyna Wierucka - Budowanie Dachu Wrocław

Rewelacyjne Budowanie Dachu

 • Wrocław
 • Ach Katarzyna Wierucka

Uniknij problemów i zleć prace specjalistom od budowania dachu z miejscowości Wrocław. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (5 opinii)
Ranking Dekarzy i Cieśli obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...

Poradniki o budowie dachów

Dach dwuspadowy (inaczej: dach dwupołaciowy) to konstrukcja powstająca w oparciu o dwie przeciwległe połacie łączone w kalenicy, czyli na przecięciu górnych krawędzi połaci. Ściany boczne w konstrukcji dachu dwuspadowego to tzw. ściany szczytowe (szczyt w budowie dachu dwuspadowego oparty jest na kształcie trójkąta). Dachy dwuspadowe to konstrukcje dobrze utrwalone w polskim krajobrazie, a jednocześnie ...

Dach jednospadowy (inaczej: dach pulpitowy, potocznie: jednospadzisty) skonstruowany jest w oparciu o jedną połać – skośną, o pochyleniu zazwyczaj nieco mniejszym niż w przypadku konstrukcji dachów dwuspadowych. Budowa dachu jednospadowego jest prosta i zazwyczaj tańsza w porównaniu do skomplikowanych, dwu- lub wielospadowych konstrukcji dachów, a przy tym zapewnia naturalny odpływ wody.

Jakie prace chcesz zlecić?