Powiedz jak możemy Ci pomóc

CoolRoom Agata Mirończyk

Warszawa

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Oferuję pełen zakres usług remontowych i wykończeniowych na terenie Warszawy i okolic.
Z rynkiem budowlanym jestem związana od 20 lat.
Obsługuję Klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje.
Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Każde zlecenie traktuję indywidualnie, a wyceny dokonuję na podstawie oględzin.
Doradzam jak zaplanować remont, podpowiadam rozwiązania techniczne i pomagam wybrać odpowiednie materiały.
Posiadam Polisę OC.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Agata Mirończyk

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

29 opinii

5 gwiazdek (29)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Agnieszka  18 lutego 2024
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, rzetelnie i z dbałością o szczegóły. Świetna ekipa, stały kontakt, problemy rozwiązywane na bieżąco, a do tego przed terminem i wyjątkowo czysto. Gorąco polecam współpracę z Panią Agatą!

Justyna C. 8 lutego 2024
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, rzetelnie i terminowo, wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Mieszkanie do kapitalnego remontu wygląda teraz pięknie. Szczerze polecam.

Maciej S. 4 listopada 2023
Pozytywna opinia

Rekomenduję firmę Pani Agaty do wymagających remontów! CoolRoom przejęła generalny remont naszego mieszkania w połowie (!), gdy z dnia na dzień "pożegnaliśmy" poprzednią ekipę, która paskudnie spartaczyła łazienkę. Fachowość i dokładność wykonania, dbałość o każdy szczegół wykończenia przy pełnej klarowności uzgodnień zakresu prac i rozliczeń sprawiły, że końcowy rezultat przeszedł nasze początkowe oczekiwania!

CoolRoom Agata Mirończyk, 8 listopada 2023

Panie Macieju, bardzo dziękujemy za współpracę! Wszystkiego dobrego! Pozdrawiam - Agata.

Piotr W. 5 października 2023
Pozytywna opinia

Wszystko poszło według wcześniej zawartej umowy,w trakcie wykonywania prac powstały zmiany z mojej strony i nie było problemu żeby zrobić korektę.ogolnie jestem bardzo zadowolony.cena adekwatna do wykonywanych usług,wszystko wykonane zgodnie z technologią

Anna C. 3 października 2023
Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 50m2, Warszawa
Pozytywna opinia

Do kompleksowego wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim wybrałam firmę Pani Agaty. I to był strzał w dziesiątkę. Profesjonalne przygotowanie oferty, konkretne przedstawienie zakresów, a do tego bardzo dużo wartościowej specjalistycznej wiedzy. Nie bez znaczenia była komunikacja i szybkie reagowanie Pani Agaty w trakcie trwania remontu. Doradztwo i szukanie najbardziej korzystnych rozwiązań dla klienta. Po zakończeniu prac otrzymałam pięknie posprzątane mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agatą!

Adam Ż. 30 września 2023
Zlecę remont łazienki i kuchni, 6-10m² i do 10m2, Warszawa
Pozytywna opinia

Polecam, profesjonalna ekipa. Starannie. Drogo, ale warte tej ceny;)

Katarzyna S. 23 sierpnia 2023
Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Warszawa
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt z firmą. Do gruntownego remontu było mieszkanie w kamienicy w Warszawie o pow. 39m2. (nadmieniam, że według mnie remonty mieszkań w kamienicach są trudne, jest tam często wiele niespodzianek remontowych). Na pierwszym spotkaniu z Panią Agatą i z Panem Olkiem omówiliśmy mój plan remontu. W pierwszej mojej wersji remont miał być przeprowadzony całego mieszkania, ale po mojej decyzji rozłożyłam go na dwa etapy. Ekipa remontowa sprawnie wykonywała czynności, za każdym razem gdy były jakieś wątpliwości Pan Olek kontaktował się ze mną telefonicznie lub umawialiśmy się na spotkanie by zweryfikować lub zmodyfikować plan. Remont choć gruntowny ale myślę, że nie uciążliwy dla sąsiadów.

Edyta H. 19 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Fantastyczna współpraca z całą ekipą! Od samego początku pan Olek służył radą i konsultował się z nami na każdym etapie prac, samo wykonanie w bardzo wysokim standardzie, a przede wszystkim - terminowo. Mieliśmy kilka małych zmian w projekcie na etapie wykonania i to również nie stanowiło problemu dla pana Olka i ekipy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy korzystać przy okazji kolejnych remontów.

CoolRoom Agata Mirończyk, 20 czerwca 2023

Pani Edyto, dziękuję bardzo za współpracę. Dziękuję za dobre słowo. Pozdrawiam serdecznie.

Aneta G. 30 maja 2023
Generalny remont mieszkania, 21-50m², Warszawa
Pozytywna opinia

Praca ekipy CoolRoom była niezwykle profesjonalna na każdym etapie. Zawsze byli pomocni i gotowi służyć dobrą radą, co bardzo ułatwiło mi podjęcie decyzji w trudnych momentach. Pani Agata, była nie tylko doskonałym organizatorem, ale także wykazała się ogromnym doświadczeniem i wiedzą w zakresie remontów używane przez ekipę materiały były najwyższej jakości, co znacznie przyczyniło się do trwałości i estetyki wykonanej pracy. (Szczególnie polecam proponowane przez nich farby). Gorąco polecam ekipę remontową Pani Agaty każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług remontowych. Pomimo wielu problemów ze strony spółdzielni, dzięki pomocy ekipy miałam możliwość przejść przez cały remont bez uszczerbku i teraz mogę cieszyć się pięknym, nowo wyremontowanym mieszkaniem.

Marcin D. 12 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Terminowość, jakość pracy. Nie jest najtaniej, ale super jakość i tempo.

Anna G. 27 października 2022
Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, 28m², Warszawa
Pozytywna opinia

Firma CoolRoom wykazała się profesjonalizmem na każdym etapie prac, ocena mieszkania do generalnego remontu była wnikliwa, a ofertowanie bardzo szczegółowe. Fachowcy wykonywali prace z dużym zaangażowaniem i dokładnością. Przedstawiciele firmy doradzali w podejmowaniu decyzji i pomagali w zakupach, cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym. Wszystko to z perspektywy klienta jest niezwykle ważne. Warto również dodać, że Właścicielka firmy – Pani Agata, oraz Współpracownicy, to bardzo sympatyczne osoby. Mieszkanie oddane zostało w terminie. Serdecznie polecam firmę CoolRoom.

Igor A. 8 lipca 2022
Pozytywna opinia

Kompleksowa realizacja wykończenia mieszkania od stanu deweloperskiego. Szybko, sprawnie i zgodnie z umówionym terminem. Drobne poprawki zrobione natychmiast, wszystko konsultowane z właścicielem.

Dariusz Ł. 29 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam usługi firmy, solidnie i profesjonalnie wykonany remont mieszkania. Super współpraca z przemiłą szefową firmy i pracownikami, praca wykonana w określonym terminie na wysokim poziomie. Polecamy i dziękujemy za współpracę.

Maciej K. 29 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, trafiliśmy na firmę Pani Agaty z polecenia i się nie zawiedliśmy. Firma zrealizowała dla nas całkowity remont starego mieszkania w niskim bloku z płyty: - wymiana elektryki - postawienie większości ścian na nowo - wylewka - malowanie - wykończenie łazienki, wc - równanie podłóg, sufitów i ścian Jak to bywa w remontach każdy wie - pojawiły się po drodze jakieś wyzwania, ale Pani Agata za każdym razem je rozwiązywała, a efekty przerosły nasze oczekiwania. Dodam jeszcze, że: - Firma wyrobiła się z remontem w umówionym terminie - W codziennej współpracy to mili i punktualni ludzie Gorąco polecam i przy kolejnym remoncie na pewno skorzystam z usług.

Dorota B. 6 stycznia 2022
Generalny remont mieszkania, 21-50m², Warszawa
Pozytywna opinia

Ekipa profesjonalna, a przede wszystkim terminowa. Wszystko zostało zrobione zgodnie z planem. Kontakt z Panią Agatą był bardzo dobry. Szczerze polecam. Remont z taka ekipą to czysta przyjemność!

CoolRoom Agata Mirończyk, 6 stycznia 2022

Pani Doroto, bardzo dziękuję za super współpracę, również za wsparcie. Dziękuję i pozdrawiam, Agata.

Borys O. 23 listopada 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam - uczciwa firma, super kontakt i naprawdę imponujące tempo (i jakość) pracy. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę polecał usługi CoolRoom.

Dorota S. 21 listopada 2021
Pozytywna opinia

Prace wykonano szybko i zgodnie z planami. Wszelkie niepewności były konsultowane, właścicielka dostępna cały czas pod telefonem.

Monika W. 21 listopada 2021
Pozytywna opinia

Kolejny remont wykonany przez ekipę z CoolRoom. Start od stanu mieszkania w kamienicy nadającego się do generalnego remontu do efektu jak na zdjęciach. Polecam, rzetelność, terminowość, dobrzy fachowcy i kontakt.

CoolRoom Agata Mirończyk, 21 listopada 2021

Pani Moniko, bardzo dziękuję za współpracę, za okazywaną życzliwość i dobre słowo. Pozdrawiam serdecznie.

Dorota N. 25 lipca 2021
Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Warszawa
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Bardzo dobra współpraca.

Irena Ż. 1 lipca 2021
Zlecę generalny remont mieszkania, 32m², Warszawa
Pozytywna opinia

Remont mieszkania przeprowadzony profesjonalnie. Dziękuję za wszystkie rady. Bez wsparcia ze strony Pani Agaty nie byłoby takiego efektu. Dziękuję również całej załodze za staranne wykonanie.

CoolRoom Agata Mirończyk, 1 lipca 2021

Pani Irenko, bardzo dziękujemy i cieszę się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak CoolRoom Agata Mirończyk
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dereniowa 9/35, 00-001 Warszawa

WWW

www.coolroom.eu

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy COOLROOM Agata Mirończyk
Imię (pierwsze) AGATA
Nazwisko MIROŃCZYK
Data rozpoczęcia działalności 2016-03-17
NIP 9521583150
Regon 013231465

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Ursynów
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02776
Poczta Warszawa
Ulica ul. Dereniowa
Numer nieruchomości 9
Numer lokalu 35

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2016-03-16
Data wznowienia działalności 2019-07-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
Przeważające PKD
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
01323146500027 Agata Mirończyk Materiały Budowlane-Handel, Usługi, Doradztwo ul.Bieżuńska
Warszawa
MAZOWIECKIE
Warszawa

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.