Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Comfort-Air Klimatyzacja Krystian Golus

Frydek

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Zajmujemy się instalacją, serwisem oraz sprzedażą klimatyzacji. Jeśli szukasz niezawodnego, trwałego i wydajnego urządzenia - sprawdź naszą ofertę! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem dobierając najbardziej optymalne rozwiązania.

Ciągły rozwój technologii w zasadniczo wpłynął na budowę i możliwości zwykłych klimatyzatorów. W dzisiejszej dobie, klimatyzator pokojowy to urządzenie zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń. Najczęściej klimatyzację do ogrzewania pomieszczeń wykorzystuje się w okresach przejściowych: jesienią lub wiosną, ale warto wiedzieć, że wiele urządzeń przeznaczonych jest do pracy całorocznej, które mogą efektywnie pracować w trybie ogrzewania nawet przy ekstremalnie niskiej temperaturze zewnętrznej (nawet do -25°C.)

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna (2)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Przemysław S. 2 lutego 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta, wysoki standard usług, terminowość, bezproblemowy kontakt z firmą zarówno przed jak i po sprzedaży. Polecamy z czystą przyjemnością.

Adam B. 25 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Polecam firmę Comfort-Air Klimatyzacja Krystian Golus Duże doświadczenie (montaż klimatyzacji) bardzo szybka realizacja, konkurencyjne ceny BARDZO POLECAM

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Comfort-Air Klimatyzacja Krystian Golus
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Modrzewiowa 7, Frydek

NIP

638-175-07-28

WWW

https://krystian-golus-klimatyzacja.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

Telefon

510 ••• ••• Pokaż numer

Skype

Krystian Golus

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086375245396

WhatsApp

510 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się