Cezary Doroż Bydgoszcz - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Cezary Doroż nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Cezary Doroż

O specjaliście

Nasza działalność rozpoczęła się w 1996 roku. Nasza specjalność to remonty, modernizacje, adaptacje, glazura, zabudowy, elektryka, hydraulika, kompleksowo pod klucz, na terenie Bydgoszcz.

Oferujemy szeroki wachlarz usług remontowo-budowlanych, hydraulika, elektryka, szpachlowanie, malowanie, kafelkowanie, robimy wszystko.. od malowania pokoju po kapitalne remonty od a do z pod klucz. Razem z kolegą mamy 20 lat doświadczenia. Szybkie metamorfozy mieszkań, kawalerek na sprzedaż jak i pod wynajem. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają nasze ostatnie prace "przed i po". Wszystko wykonujemy solidnie i na wysokim poziomie zgodnie ze wskazówkami klienta. Mamy bardzo konkurencyjne ceny. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie. Opiekujemy się również mieszkaniami pod wynajem tzn. Drobne naprawy, usuwanie usterek. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy z przyjemnością zaopiniują nasze prace!
Zapraszam do kontaktu, wycena gratis :))

Branża

Remonty mieszkań

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

1 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Dwa razy korzystałem z usług Pana Cezarego. Jestem bardzo zadowolony, świetne, fachowe doradztwo. Dzięki Panu Cezaremu zaoszczędziłem pieniądze ba remoncie. Rzetelność od początku do końca. Ze względu na ilość zleceń czasem trzeba trochę poczekać.. ale to świadczy tylko o jednym.Polecam z całego serca! W przyszłym tygodniu już zaczyna remont u moich rodziców. :)

26 listopada 2018
Pozytywna opinia

Fantastyczny, rzetelny, uczciwy człowiek. Można liczyć na terminowość i fachową obsługę. Elastyczny i otwarty na wymagania klienta, potrafi doradzić i po prostu "wie jak". Polecam z całego serca.

22 sierpnia 2018
Zapotrzebowanie na prace remontowe w mieszkaniu, 21-40m2, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Szybki, łatwy i bardzo konkretny kontakt z Panem Cezarym. Dostosowuje się oraz doradza do potrzeb klienta.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Cezary Doroż
Jakie prace chcesz zlecić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Grunwaldzka 50, Bydgoszcz

Telefon

575****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Cezary Doroż