CELTRON Cezary Połoński - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak CELTRON Cezary Połoński nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

CELTRON Cezary Połoński

1

O specjaliście

Zajmujemy się pracami od 2012. Działamy na terenie Wrocław i okolice. Nasza firma świadczy usługi w zakresie serwisu, montażu klimatyzacji, monitoringu.
Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Branża

Klimatyzacja, Monitoring, Serwis instalacji

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

70 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Ihor M. 30 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Kontakt, oraz instalacja klimatyzacji na wysokim poziomie. Polecam!

CELTRON Cezary Połoński, 15 września 2021

Dziękujemy za maksymalne 5 gwiazdek i wspaniałą opinię. Pozdrawiamy!

Marek M. 30 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm, usługa wykonana na 5+. Polecam i dziękuję Panie Cezary.

CELTRON Cezary Połoński, 15 września 2021

Panie Marku, również dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Katarzyna T. 24 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Niezwykle profesjonalna firma, bardzo dobre produkty (instalujemy klimatyzację domowa drugi raz, bo pierwszy klimatyzator jest fantastyczny), super dokładne i czyste wykonanie. Bezproblemowy kontakt, wysoka kultura osobista pracowników i szefa, gdyby tak wszyscy pracowali. Gorąco polecam.

CELTRON Cezary Połoński, 15 września 2021

Pani Katarzyno, wylała Pani miód na nasze serca. Niezwykle nam miło czytać tak wspaniałą opinię. Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie.

Anna V. 23 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Konkretną wycena i projekt, szczegółowe doradztwo nt. sprzętu, szybki kontakt z klientem, dobra ekipa montażowa - wszystko zabezpieczyli jak trzeba, po montażu odkurzyli i zabrali wszystkie śmieci. Polecam w 100%. Znalazłam firmę Celtron w necie na podstawie opinie i przesyłam dalej!

CELTRON Cezary Połoński, 15 września 2021

Szanowna Pani Anno, pracujemy u klientów tak, jak sami chcielibyśmy by pracowano u Nas. Bardzo Nas cieszy Pani zadowolenie, niech sprzęt służy jak najlepiej. Pozdrawiamy.

Ewa C. 10 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Krótki termin, sprawna, miła i terminowa obsługa. Jestem zadowolona.

CELTRON Cezary Połoński, 11 sierpnia 2021

Szanowna Pani Ewo, bardzo dziękujemy.

Urszula Ł. 29 lipca 2021
Pozytywna opinia

Wielkie uznanie dla Firmy Celtron! Jestem pod wrażeniem. Montaż klimatyzacji bez żadnych zastrzeżeń, b. sprawnie, fachowo i na czas. Zabezpieczenie powierzchni przed zabrudzeniem b. dokładne. Bardzo sympatyczni monterzy. Specjalne podziękowania dla Pana Cezarego szefa Firmy za rzetelność i wspaniały kontakt oraz dla Pana Bartosza, który okazał wielką cierpliwość i był bardzo pomocny. Polecam Firmę CELTRON w 100% Dziękuję.

CELTRON Cezary Połoński, 11 sierpnia 2021

Bardzo dziękujemy za tak pozytywny odbiór naszych starań i naszej pracy. Każdą ofertę i montaż traktujemy bardzo indywidualnie, ponieważ potrzeby klientów są bardzo różne, a nam zależy na Państwa 100% zadowoleniu. Pozdrawiamy serdecznie.

Krystyna D. 21 lipca 2021
Pozytywna opinia

Zamówiłam doradztwo i montaż klimatyzacji. Pan szczegółowo pomógł mi wybrać sprzęt aktualnie na moją kieszeń i możliwości. Mechanicy przybyli w wyznaczonym przedziale czasowym. Fachowo zamontowali sprzęt posprzątali po sobie. Obsługa miła i uprzejma. Polecam usługi tej firmy dla innych klientów. Pozdrawiam.

CELTRON Cezary Połoński, 22 lipca 2021

Szanowna Pani Krystyno, dziękujemy, a poświęcony czas na napisanie tej miłej opinii. Bardzo Nas cieszy, że zaproponowane rozwiązania są dla Pani satysfakcjonujące. O pozostawianym przez nas porządku krążą już legendy, więc cieszymy się, że nasze starania są doceniane. Pozdrawiamy serdecznie.

Karolina Z. 19 lipca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalny montaż, Panowie bardzo sprawnie i czysto zamontowali cała instalacje. Byli też bardzo pomocni i doradzali jak najlepiej poprowadzić polaczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Polecam!

CELTRON Cezary Połoński, 22 lipca 2021

Szanowna Pani Karolino, doradzając wybór jednostki, jak i sposób montażu konsultujemy rozwiązania z klientem. Nasze bogate doświadczenie pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dla klienta, dziękujemy za opinię i pozdrawiamy.

Krzysztof R. 16 lipca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, kompleksowa obsługa i szybka realizacja.

CELTRON Cezary Połoński, 22 lipca 2021

Dziękujemy za maksymalne 5 gwiazdek, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z usługi i montażu sprzętu. Pozdrawiamy serdecznie.

Marta Z. 15 lipca 2021
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia, profesjonalna obsługa, panowie kompetentni. Znaleźli dla mnie termin instalacji klimatyzacji w środku lata, na którym mi zależało. Instalacja przebiegła sprawnie, i samo urządzenie wygląda elegancko i estetycznie w moim salonie. Polecam!

CELTRON Cezary Połoński, 22 lipca 2021

Pani Marto, Pani zadowolenie to miód na nasze serca. Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy.

Leopold R. 6 lipca 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, bardzo szybki czas realizacji, punktualność i dokładność. Zdecydowanie warte polecenia.

CELTRON Cezary Połoński, 22 lipca 2021

Panie Leopoldzie bardzo nam miło. Dziękujemy!

Karol K. 17 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Pomimo tak zwanego wysokiego sezonu (chęć montażu klimatyzacji w połowie czerwca ), udało się znaleźć prędko dogodny termin instalacji. Najpierw przyjechał Pan dokonać inspekcji, podpytać na czym mi zależy, a po tygodniu przyjechali już monterzy. Rach ciach i po 3 godzinach na mej ścianie zawisł Haier Tundra. Dobry stosunek ceny do tego co oferuje urządzenie. Kolejny plus, to cena w firmie Celtron była niższa o kilka stówek od Aero7. Panowie zawsze odpisują na maile lub oddzwaniają. Na ten moment daję 5/5, zobaczymy co przyniesie przyszłość.

CELTRON Cezary Połoński, 4 lipca 2021

Szanowny Panie Karolu, niezmiernie nam miło czytać tą opinię. Dziękujemy za miłe słowa, bardzo Nas cieszy Pana zadowolenie z wykonanej usługi. Pozdrawiamy.

Joanna L. 10 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Firma na 6+. Kontakt błyskawiczny, realizacja usługi montażu klimatyzacji w mieszkaniu błyskawiczna (sezon letni). Profesjonalne doradztwo. Czynności montażowe w mieszkaniu na najwyższym poziomie - zabezpieczenie miejsca tak dokładne, że nie wymagało dodatkowego sprzątania. Pracownicy firmy wykazują się wysokim poziomem kultury osobistej i dbałością o mienie klienta. Sztos!

CELTRON Cezary Połoński, 13 czerwca 2021

Szanowna Pani Joanno, bardzo dziękujemy. Miłego użytkowania i pozdrawiamy serdecznie.

Przemek N. 23 maja 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo co do wyboru klimatyzacji, dobry kontakt i szybki termin realizacji - dwa tygodnie od pierwszego kontaktu do montażu klimatyzacji. W trakcie samego montażu Panowie bardzo dokładnie zabezpieczyli podłogi, kaloryfery, parapety i inne wrażliwe miejsca folią. Na bieżąco sprzątane było wszystko co się "gruzowało" podczas wiercenia. Na wszelkie pytania w trakcie montażu również wyczerpująco odpowiedzieli. Po trzech tygodniach od montażu jestem zadowolony z usługi i poleconego modelu klimy, działa cicho i bardzo wydajnie. W międzyczasie usługi poleciłem trzem znajomym co jest dodatkowym dowodem zadowolenia.

CELTRON Cezary Połoński, 13 czerwca 2021

Panie Przemysławie, dziękujemy za pozostawioną miłą opinię. Bardzo Nas cieszy Pana zadowolenie. Pozdrawiamy.

Paweł R. 11 maja 2021
Pozytywna opinia

Bezproblemowe doradztwo (wiele telefonów, analiz, poszukiwań najlepszego rozwiązania), pełna profeska, również w montażu. Klimatyzacja działa, montaż wysokiej jakości.

CELTRON Cezary Połoński, 13 maja 2021

Szanowny Panie Pawle, analiza i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów to część naszej pracy, życzymy przyjemnego chłodu i pozdrawiamy.

Maciej M. 5 maja 2021
Pozytywna opinia

Instalacja klimatyzacji w mieszkaniu przebiegła szybko i profesjonalnie, niewygórowane ceny, polecam!

CELTRON Cezary Połoński, 13 maja 2021

Dziękujemy za maksymalną notę. Pozdrawiamy.

Michał G. 5 maja 2021
Pozytywna opinia

Firma zainstalowała u nas już dwie klimy. Nie musiałem nic sprzątać po ekipie. Przy drugim montażu, który zlecałem bez oględzin mieszkania, zapłaciłem nawet mniej niż w oryginalnej wycenie, ponieważ montaż się okazał się prostszy niż zakładany. Pan Bartosz bardzo uprzejmy i rzeczowy. Polecam.

CELTRON Cezary Połoński, 13 maja 2021

Panie Michale, niezwykle nam miło czytając takie opinie. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Andrzej K. 29 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Montaż bardzo sprawny, świetna obsługa na każdym etapie - od pierwszego kontaktu, przez wycenę, aż po montaż! Miałem wiele poleceń od znajomych, ale zdecydowałem się bazować na opiniach w internecie i całkiem obca mi firma okazała się być strzałem w dziesiątkę! Polecam wszystkim.

CELTRON Cezary Połoński, 13 maja 2021

Szanowny Panie Andrzeju, tym bardziej dziękujemy za zaufanie, wybierając naszą firmę do zleconych prac. Miłego użytkowania i pozdrawiamy.

Magdalena K. 26 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

W firmie Celtron zamawiałam klimatyzację razem z montażem. Wszystkie etapy - od wyboru modelu aż po montaż i uruchomienie urządzenia - przebiegły bez najmniejszego problemu. Kontakt z klientem bardzo miły i profesjonalny. Montażyści rewelacyjnie wykonali swoją pracę - klimatyzator został zamontowany sprawnie, szybko, w bardzo estetyczny sposób. Zdecydowanie polecam usługi firmy Celtron!

CELTRON Cezary Połoński, 29 kwietnia 2021

Pani Magdaleno, dziękujemy z poświęcony czas na napisanie tak miłej opinii. Podchodzimy do Państwa zleceń kompleksowo, by mogli Państwo w jednym miejscu załatwić wszystko. Pozdrawiamy.

Piotrek P. 22 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Na każdym etapie pełen profesjonalizm. Przygotowana konkurencyjna oferta. Montażyści z dużym doświadczeniem zwracają uwagę na każdy szczegół przy montażu urządzenia.

CELTRON Cezary Połoński, 29 kwietnia 2021

Panie Piotrze, tak musimy się przyznać, ze w temacie zleceń od klientów jesteśmy drobiazgowi i zwracamy uwagę na szczegóły. Wiemy, ze ma to duże znaczenie dla klientów, tym bardziej dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy serdecznie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak CELTRON Cezary Połoński

Powiązane produkty i usługi: Koszt ogrzewania gazem,  Klimatyzacja Wrocław, Koszt ogrzewania gazem Wrocław

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Karkonoska 59, Wrocław

WWW

https://wroclaw-klimatyzacja.pl

Telefon

Telefon

 

Facebook

https://www.facebook.com/celtroninstalacje/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy CEZARY POŁOŃSKI CELTRON
Imię (pierwsze) CEZARY
Nazwisko POŁOŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2012-01-18
NIP 8992462592
Regon 021802890

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Krzyki
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53015
Poczta Wrocław
Ulica al. Karkonoska
Numer nieruchomości 59

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-01-25
Data powstania 2012-01-18
Data rozpoczęcia działalności 2012-01-18
Data wznowienia działalności 2018-04-09

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
3320Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
Przeważające PKD
3313Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
6020Z NADAWANIE PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH OGÓLNODOSTĘPNYCH I ABONAMENTOWYCH
6130Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI SATELITARNEJ
8020Z DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA W ZAKRESIE OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA
9521Z NAPRAWA I KONSERWACJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.