CDN Meble - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak CDN Meble nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

CDN Meble

2

O specjaliście

Usługi, które świadczymy to meble kuchenne, łazienkowe, przedpokój, meble do salonu i inne. Świadczymy usługi na rynku od 2005. Obszarem naszej działalności jest Warszawa i okoliczne powiaty, Lublin i okoliczne powiaty, Biała Podlaska i okolice.

Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas produktów.

Branża

Meble na wymiar, Grafik komputerowy, Projektowanie wnętrz, Projektowanie logo, Identyfikacja wizualna, Graficy

Obszar działania

Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie

Opinie

1.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Anna K. 28 stycznia 2021
Negatywna opinia

Szczerze nie polecam! Po 4 miesiącach ciągłych telefonów i kolejnych ustaleń zrezygnowaliśmy z tej firmy. Starszy Pan Stanisław z Białej Podlaskiej, który podpisał z nami umowę cały czas kłamał i przekładał termin realizacji mebli, wziął zaliczkę i przez 4 miesiące nie zrobił prawie nic, a mieliśmy skończony remont mieszkania, dużo do zabudowy i dziecko w drodze. Łapie się wszystkich zleceń i bierze zaliczki. Po wzięciu zaliczki nie będzie miejsca na Państwa zamówienia w jego terminarzu i ciężko będzie wyegzekwować montaż mebli. Obiecywał nam, że się wyrobi w terminie i na obietnicach się skończyło. Trzy lub cztery razy przyjeżdżał na pomiary i nie miał pojęcia jak wykonać meble. Jak przesłał nam projekt mebli, okazało się, że wymiary są źle pobrane. Po 3 miesiącach z wielkim trudem dostaliśmy same korpusy do kuchni, nie wszystkie, ponieważ część miała złe wymiary. Dopasowywanie blatu skończyło się na 3 nieudanych próbach i 3 zniszczonych blatach i wtedy zdecydowaliśmy, że mamy dość tej firmy. Pan Stanisław podpisał z nami umowę w maju 2020 r. na firmę CDN Meble, która zakończyła działalność wcześniej. Bierze zaliczki od ludzi i nie wykonuje zleceń, albo ma ogromne opóźnienia. W umowie podstępnie dodał paragraf, że montaż może mu się przedłużać i nie określił terminu o ile. Ma taki tupet, że zaliczki nam nie zwrócił, pomimo nie wywiązania się z umowy i wiedząc, że urodziło nam się dziecko i nie mamy mebli w mieszkaniu i dodatkowo musimy ponosić koszty wynajmu innego mieszkania. Przestrzegam przed tą firmą i każdą inną, którą posługuje się ten Pan.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak CDN Meble

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Janowska 13A, Biała Podlaska

Telefon

Telefon

791****** Pokaż numer