Budownictwo.cabaj

Wola mrokowska

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jesteśmy firmą która posiada wieloletnie doświadczenie wykonywaniu tynków gipsowych. Jesteśmy przeszkoleni przez firmę Knauf największego lidera wśród tynków gipsowych. Posiadamy certyfikowane szkolenia przez firmę knauf. Naszym celem jest uzyskanie jak najwięcej zadowolonych klientów, i być liderem jeden na rynku!!!
Nasze doświadczenie, wiedzą budowlana i solidność sprawia że klijent jest zawsze szczęśliwy!!!

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

7 opinii

5 5
(7)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Andrzej S. 3 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Witam jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy Pana Radosława . Wkłada w nia bardzo dużo zaangażowania wysiłku wszystkie prace wykonane w ustalonym wcześniej czasie dokładnie i estetycznie naprawdę polecam budownictwo. Cabaj

Jakub D. 2 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Praca wykonana szybko i dokładnie, firma po skończonej pracy dokładnie posprzątała po sobie. Polecam serdecznie.

Artur K. 26 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Radosław zasługuje na wyróżnienie. Firma wedle wcześniej ustalonego terminu przyjechała na robotę wykonała zleconą pracę przed terminem. Ku miłemu zaskoczeniu. Koszt wedle ustaleń nie uległ zmianie, co też zasługuje na podkreślenie. Tynki zostały tak położone, że naprawdę wystarczy je tylko pomalować. Na budowie po opuszczeniu firmy po wykonaniu wszystkich prac, budynek został posprzątany i oddany do dalszych czynności remontowych. Życzę dalszych sukcesów.

Piotr J. 25 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Tynki gładkie i równe. Prace wykonane szybko i perfekcyjnie. Kontakt z Radkiem, super. Pracownicy kulturalni i sumienni! Wszystko zachowane w jak najlepszym porządku i posprzątane po sobie. Polecam.

Dominika M. 21 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalista. Pierwszy raz korzystałam z internetu przy szukaniu fachowca i pierwszy raz spotkałam się z taką jakością pracy. Po robocie czyściutko estetycznie właściciel doradził, wytłumaczył, nie naciąga na dodatkowe koszty. Zapisałam kontakt będę rozdawać panie Radku, WARSZAWA PUŁAWSKA.

Agata D. 21 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze wykonana praca. Jesteśmy zadowoleni i polecamy z czystym sumieniem :)

Jakub B. 21 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wykonanie jak najbardziej na plus, wycena również. Profesjonalny i dobrze zorganizowany fachowiec. Pozdrawiam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Budownictwo.cabaj

Oferta

Tynki gipsowe.

Polska - Warszawa

Witamy, oferujemy kompleksowe usługi tynkarskie oraz ogólnobudowlane. Specjalizujemy się w tynkach gipsowych maszynowych. Wykonujemy głównie tynki firm takich jak Knauf i Dolina Nidy. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość wykonanych prac oraz zadowolenie inwestora. Nasze kilkuletnie doświadczenie i certyfikowane szkolenia w zakresie technologi...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Zachodnia , 05-552 Wola mrokowska

Telefon

781 ••• ••• Pokaż numer