Budotom - Pompy Ciepła, Rekuperacje, Klimatyzacje, ATN Energy - Fotowoltaika

Wrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Budotom tworzą osoby, które systemami grzewczymi zajmują się już od 2007 roku i są w tej dziedzinie ekspertami. Angażujemy się w 100% w każdą realizację tak, aby zapewnić naszym klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie. Przez kilkanaście lat naszych działań zrealizowaliśmy tysiące inwestycji na terenie całego kraju, które do dziś zwiększają komfort życia ich użytkowników.

W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim misją – chcemy pokazać ludziom, że mogą oszczędzić wiele pieniędzy w perspektywie lat na ogrzewaniu i przy tym dbać o środowisko i powietrze, którym oddycha każdy z nas. Mamy świadomość, że Polska to jeden z najbardziej zanieczyszczonych krajów w Europie. A jednym z największych źródeł gazów cieplarnianych jest efekt ogrzewania budynków węglem, paliwem, a nawet odpadami… Wierzymy, że wizja Polski zielonej, bez smogu jest realna. Dlatego każdego dnia robimy co w naszej mocy, aby ta wizja mogła stać się rzeczywistością.

Nasza bliźniacza firma ATN Energy zajmuje się kompleksowymi instalacjami fotowoltaicznymi i również krok po kroku pomaga w uzyskaniu dotacji www.atnenergy.pl

Wierzymy, że to, co robimy to nie tylko ogrzewanie budynków – to także dbałość o komfort ludzi i ich zdrowie, poprzez ochronę środowiska, w którym żyjemy. To nasza największa motywacja.

Branża

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Krzysztof F. 28 czerwca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Oferta przedstawiona jasno i konkretnie, doradca p. Maciej przedstawił wszystkie aspekty budowy instalacji fotowoltaicznej. Umowa bardzo czytelna, bez prawnych zapisów, długa gwarancja na wykonanie instalacji od ATN Energy, sprawny montaż instalacji, szczerze polecam Wszystkim.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Budotom - Pompy Ciepła, Rekuperacje, Klimatyzacje, ATN Energy - Fotowoltaika
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Pompy Ciepła

Polska - Wrocław

Budotom tworzą osoby, które systemami grzewczymi zajmują się już od 2007 roku i są w tej dziedzinie ekspertami. Angażujemy się w 100% w każdą realizację tak, aby zapewnić naszym klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie. Przez kilkanaście lat naszych działań zrealizowaliśmy tysiące inwestycji na terenie całego kraju, które do dziś zwiększają ...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Popielskiego 1, 50-019 Wrocław

WWW

https://budotom.pl

Telefon

535 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ATN ENERGY TOMASZ GOLAŃSKI
Imię (pierwsze) TOMASZ
Drugie imię MARCIN
Nazwisko GOLAŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2007-08-06
NIP 9131426951
Regon 932167141

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat średzki
Gmina Miękinia
Miejscowość Lutynia
Kod pocztowy 55330
Poczta Miękinia
Ulica ul. Długa
Numer nieruchomości 26

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 2007-07-31
Data zakończenia działalności 2022-02-28
Data skreślenia z regon 2022-03-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.