BUDAG Grzegorz Walczak - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak BUDAG Grzegorz Walczak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

BUDAG Grzegorz Walczak

O specjaliście

Działamy w branży od 2013 roku.

Nasza specjalność to płyty G-K, wykończenia oraz remonty.

Działamy na terenie Kępna i okolicach.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Mariusz M. 27 maja 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem polecam. Rzadko spotykana, tak sumienna i rzetelna firma. Wykończenie pomieszczenia na najwyższym poziomie. Jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług.

Angelika M. 26 maja 2021
Pozytywna opinia

5 gwiazdek to za mało. Szczerze polecam firmę BUDAG. Chłopaki bardzo sympatyczni. Praca wykonana idealnie, nie ma się do czego przyczepić. Można liczyć na doradztwo, co jest równie ważne. Brak problemu z terminami. Mimo, że firma jest zawalona pracą to znaleźli czas "po godzinach", żeby zrobić nam rzecz potrzebną na już. Polecam z całego serca. Nie znam bardziej słownej i dokładnej firmy od BUDAG.

Ewa O. 4 maja 2021
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Budag. Polecamy.

Mieczysław B. 1 maja 2021
Pozytywna opinia

Szczerze polecam firmę. Praca wykonana rzetelnie zgodnie z ustalonymi terminami. Generalny remont mieszkania został wykonany bardzo sprawnie i solidnie. Panowie nie tylko świetnie wykonali pracę ale też potrafili doradzić przy wyborze materiałów. Bardzo fachowa pomoc.

Arek S. 27 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Solidna firma dotrzymująca terminów. Dobra jakość i organizacja pracy. Dbałość o szczegóły, wszystko mieści się też w niewygórowanych cenach. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak BUDAG Grzegorz Walczak

Oferta

Przyjmę zlecenie na kostkę brukową od 20 do 300
Polska - Kępno
do uzgodnienia

Niedawno założona firma BUDAG przujmnie zlecenia na kostkę brukową oraz generalne remonty mieszkań i domów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Poniatowskiego, Kępno

Telefon