ODWIERTY GEOTERMALNE DO POMP CIEPŁA, Czerwona Niwa


Wykonujemy odwierty pod pompy ciepła. Istnieje możliwość wykonania przyłączy i montażu studni w dodatkowej cenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy odwierty na głębokość do 130 m.Dysponujemy czterema nowoczesnymi, profesjonalnymi wiertnicami firmy WAMET:

-małą na gąsienicach-jest w stanie wjechać na niewielkie i zadrzewione działki, na które wjazd dużą wiertnicą lub samochodem ciężarowym jest utrudniony lub wręcz niemożliwy. Głębokość odwiertu do 100 mb

-trzema wiertnicami gąsienicowymi-również będącymi w stanie wjechać na niewielkie i zadrzewione działki. Głębokość odwiertu do 130 mb.

Dzięki dużej ilości sprzętu nasze prace zawsze wykonujemy w terminie. Jesteśmy również w stanie wykonać nawet dużą ilość odwiertów w krótkim czasie. Gwarantujemy prawidłowe działanie instalacji oraz fachowe doradztwo zarówno na etapie projektowania, jak również w trakcie późniejszego użytkowania. Nie pobieramy opłat za wycenę, ajmujemy się również sporządzaniem projektów geologicznych. Stosujemy najwyższej jakości sondy i studnie kolektorowe firm THERMPLAST I ASPOL sporządzane na wymiar dla klienta. Stosowane przez nas rury przeznaczone są specjalnie do kolektorów, mają dobrą przenikalność cieplną, co gwarantuje że ciepło z gruntu będzie prawidłowo odbierane.Montowane przez nas studnie kolektorowe są odporne na nacisk ziemi i fabrycznie składane na zamówienie co minimalizuje ryzyko wycieków.

Posiadamy pięć minikoparek, dzięki czemu podłączenia do studni rozdzielaczowych i do budynków wykonywane są szybko i sprawnie.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Odwierty wykonujemy na terenie całej Polski.

Więcej informacji pod nr telefonu:

arkadiusz.bosek@bose-instal.pl

Wystawiamy faktury VAT 8% i 23%

Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na stronie www.bose-instal.pl/galeria-zdjec
#odwierty #pompyCiepła #odwiertyPompyCiepła #odwiertyPionowe #odwiertyGeotermalne #wierceniePompyCiepła #boseinstal

Polska, Czerwona Niwa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 392