Biuro Rachunkowe Gusto Sp. z o.o.

Krosno Odrzańskie

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nrynku funkcjonujemy od 2009 roku. Na początku jako działalność jednoosobowa a teraz jako spółka prawa handlowego. Przez ten czas zaufało nam wielu klientów. Stawiamy na solidną i kompleksową obsługę zarówno małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności – doradzimy jak założyć firmę, zmieniać formę prowadzonej działalności czy zawiązać spółkę itp. Oferujemy obsługę księgową oraz kadrową, płacową oraz BHP w pełnym zakresie. Zapewniamy przy tym wgląd do dokumentów przez 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie dla każdego klienta. Nasze kompetencje są poparte certyfikatami sukcesywnie zdobywanymi od początku funkcjonowania biura. Stale podnosimy swoje umiejętności i wiedzę wiedząc jak szybko i często zmieniają się przepisy w Polsce. Każdy z naszych Klientów otrzymuje dedykowaną osobę do obsługi swojej firmy w pełnym zakresie, a jednocześnie może korzystać z doświadczenia i wiedzy całego zespołu. Proponujemy prowadzenie księgowości w pełnym zakresie, zarówno uproszczonej jak i ksiąg rachunkowych, księgi głównej i ksiąg pomocniczych, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, sporządzenie miesięcznych zestawień obrotów i sald. Dokonamy również rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego (PIT, CIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT). Nasz księgowy sporządzi roczne sprawozdania finansowe, a także miesięczne, kwartalne i roczne deklaracje podatkowych CIT, PIT i VAT. Jesteśmy pełnomocnikiem klienta w przypadku kontroli podatkowych
i skarbowych oraz ZUS. Nasze usługi księgowe obejmują również ewidencję przychodów i kosztów, ewidencję sprzedaży i zakupu dla celów podatku VAT, a także ewidencję analityczną środków trwałych i wyposażenia. Priorytetem dla nas jest zadowolenie Klientów, dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Nasze usługi księgowe to niedoścignione połączenie profesjonalizmu, fachowej wiedzy i dbałości o każdy szczegół.
Naturalnym jest, że zdecydowanej większości przedsiębiorstw zależy na tym, aby korzystać z rozwiązań, które zaspokajają możliwie najszersze spektrum ich potrzeb. Wysokie standardy świadczenia usług księgowych są dzisiaj coraz częściej związane z nowoczesnym modelem działania biur. Nasi Klienci mogą być pewni tego, że podążamy za wszelkimi nowościami. Nasz zespół składa się z młodych i pełnych energii specjalistów, którzy znają na wskroś nie tylko przepisy krajowe i regulacje unijne, ale także na bieżąco uzupełniają zakres swojej wiedzy.
Nie boimy się wyzwań, dlatego adresujemy swoją ofertę także do podmiotów gospodarczych z terenu całej Polski. Obsługa odbywa się w tym momencie w oparciu o nowoczesne narzędzia zdalne. Podstawę stanowi tu internet, ale jeśli tylko pojawia się taka konieczność, nasi ludzie udają się osobiście do Klientów.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

5 opinii

5 5
(5)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Tomasz  4 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Szukam biura rachunkowego, księgowość uproszczona, 6-10 dok. miesięcznie, Zielona Góra
Pozytywna opinia

Rozmowa telefoniczna, wszystko wyjaśnione i wydaje się, że współpraca będzie pozytywna.

Robert S. 25 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Biuro prowadzi naszą księgowość od 2015 roku. Nie wyobrażamy sobie współpracy z nikim innym, pełen profesjonalizm, pomoc w każdym zakresie, punktualność i sumienność.

Kornel S. 23 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Terminowość, profesjonalizm w 100% polecam - współpracuje z firmą od lat.

Mateusz P. 22 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma z bogatym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą na temat podatków i księgowości, a jednocześnie oferuje konkurencyjne ceny.

Michał T. 21 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Biuro rachunkowe bardzo solidne i uczciwe. Bardzo dobry kontakt z klientem. Polecam każdemu kto chce odmienić swoją księgowość

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Rachunkowe Gusto Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Sporządzanie sprawozdań GUS

od 100 zł

Sporządzanie sprawozdań GUS

Kompleksowe prowadzenie wszystkich rodzajów uproszczonych księgowości

od 150 zł

Zajmij się rozwojem swojej firmy, księgowość zostaw nam. Wystarczy, że zbierzesz dokumenty za cały miesiąc i przekażesz je do nas poprzez kuriera lub dedykowaną platformę do komunikacji z nami. Wyliczeniem podatków i złożeniem deklaracji zajmiemy się my, otrzymasz od nas druki przelewów do zapłaty podatków. Razem rozwiniemy twoją firmę zajmując się...

Rozwiń

Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek

od 400 zł

Zajmij się rozwojem swojej firmy, księgowość zostaw nam. Wystarczy, że zbierzesz dokumenty za cały miesiąc i przekażesz je do nas poprzez kuriera lub dedykowaną platformę do komunikacji z nami. Wyliczeniem podatków i złożeniem deklaracji zajmiemy się my, otrzymasz od nas druki przelewów do zapłaty podatków. Razem rozwiniemy twoją firmę zajmując się...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

CHOPINA 13/11, 66-600 Krosno Odrzańskie

WWW

www.brgusto.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy BIURO RACHUNKOWE GUSTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2018-12-12
NIP 9261681989
Regon 382015178

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat krośnieński
Gmina Krosno Odrzańskie
Miejscowość Krosno Odrzańskie
Kod pocztowy 66600
Poczta Krosno Odrzańskie
Ulica ul. Fryderyka Chopina
Numer nieruchomości 13

Kontakt

Email BIURO@BRGUSTO.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2018-12-12
Data wpisu do rejestru ewidencji 2018-12-12
Data powstania 2018-12-12
Data rozpoczęcia działalności 2018-12-12

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.