Powiedz jak możemy Ci pomóc

Bezkres Studio

Katowice

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Studio projektowania wnętrz z Katowic. Projektujemy bez granic. Stworzymy wnętrze dopasowane do Ciebie oraz do Twoich potrzeb.


Zajmujemy się projektowaniem i wykończeniem mieszkań od A do Z - zarówno z rynku wtórnego, jak i lokalami w stanie deweloperskim, nadając im zupełnie nowe oblicze.

Realizujemy kompleksowe projekty, biorąc pełną odpowiedzialność za wszystkie fazy prac. Od wstępnej koncepcji, po zawieszenie zasłon, staramy się uchwycić wszystkie wymagania i potrzeby inwestorów.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia wymarzonego wnętrza!

Branża

Obszar działania

Śląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

5 gwiazdek (2)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Lidia S. 5 października 2022
Dam zlecenie na aranżację mieszkania, do 25m², Zabrze
Pozytywna opinia

Dobry, skuteczny pod względem komunikacji kontakt z klientem

Katarzyna Z. 8 czerwca 2022
Dam zlecenie na aranżację mieszkania, 3m² , Sosnowiec
Pozytywna opinia

Bardzo miły kontakt, projekt wykonany według uzgodnień, szybko i szczegółowo. Wybrane zostały wszystkie materiały, meble, więc przygotowanie do remontu było zupełnie bezstresowe. Stały kontakt przez cały okres remontu, mogliśmy się zwrócić w każdej chwili po poradę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i projektu i polecam Bezkres Studio bardzo. My na pewno skorzystamy z usług przy kolejnych projektach.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Bezkres Studio
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Hoppego 1a/29, 40-175 Katowice

NIP

9542720190

WWW

www.studiobezkres.pl

Telefon

504 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

www.instagram.com/studio_bezkres/