BEY-BUD Jastrzębie-Zdrój - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak BEY-BUD nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

BEY-BUD

O specjaliście

Nowi na rynku aczkolwiek...... Jesteśmy brygadą która pracowała w liczącej się na rynku firmie remontowo-budowlanej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu które zostało przez nas zdobyte jesteśmy w stanie zaoferować państwu znakomitą jakość projektów przez nas wykonywanych... specjalizujemy się w kompleksowych remontach mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Naszym atutem jest to że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Prace glazurnicze opanowaliśmy do perfekcji.

Branża

Remonty mieszkańPłyta karton gipsMalowanieGlazurnicyGładzie

Obszar działania

Śląskie

Opinie

Gwiazdki opinii 1 opinia

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Ustka, 6 listopada 2016
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Ponieważ jest firmą rzetelną i pełną innowacyjnych pomysłów. Pomogli w zaprojektowaniu oraz wykonaniu mojej łazienki. Polecam ich usługi.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Śląska 34/17, Jastrzębie-Zdrój

Telefon

794****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jacek Beyger