Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Baumax

45-260 Opole

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Firma Budowlana Baumax jest firmą działającą od 2017 roku na rynku budowlanym w Polsce głównie jako Generalny Wykonawcę.

Pozycję swoją buduje w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę, bogatą bazę sprzętową, a przede wszystkim poprzez wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki posiadanym bogatym i wieloletnim doświadczeniom, może uczestniczyć w projektach budowlanych o zróżnicowanej skali: od dużych inwestycji po małe przedsięwzięcia budowlane.

Do każdej realizowanej inwestycji podchodzimy z wielką troską, przestrzegamy zasad etyki oraz szanujemy środowisko naturalne, ponieważ wiemy, że nasza praca wpływa na życie następnych pokoleń. Co najważniejsze staramy się, by przyniosła satysfakcję klientom oraz komfort użytkownikom zrealizowanych obiektów.

Staramy się być atrakcyjnym pracodawcą. Naszym pracownikom zapewniamy bogaty program szkoleń oraz pracę nad różnorodnymi projektami, dzięki którym mogą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.

Rosnąca konkurencja krajowych firm budowlanych oraz wysokie wymagania inwestorów powodują, że Baumax wciąż podnosi efektywność i jakość oferowanych usług oraz doskonali swoje umiejętności. Pozytywne referencje ze zrealizowanych już obiektów są dowodem jej profesjonalizmu i rzetelności zawodowej. Sukces klientów Baumax jest naszym sukcesem.

NASZA OFERTA OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

Generalne wykonawstwo
Zaprojektuj i wybuduj - posiadamy zespół projektantów w zakresie bieżącej obsługi inwestycji
Realizację obiektów pod klucz
Doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego
Kapitalne remonty oraz gruntowne realizacje
Przebudowy i adaptacje obiektów
Pełny zakres kompleksowych robót wykończeniowych
Wykonawstwo wszelkich instalacji budowlanych
Usługi transportowe i sprzętowe do robót budowlanych
Roboty inżynieryjne – drogowe
REALIZUJEMY BUDOWY:

Obiektów przemysłowych - zakłady produkcyjne, hale magazynowe, centra dystrybucyjne, linie technologiczne, itp.
Obiektów użyteczności publicznej - szpitale, szkoły, budynki administracyjne, itp.
Budynków usługowych, handlowych i mieszkalnych
Konstrukcji stalowych
Rekomendacją działalności Firmy Budowlanej Baumax są dotychczas zrealizowane inwestycje na terenie całego kraju oraz uzyskane wyróżnienia i nagrody za najwyższą jakość świadczonych usług.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Branża

Obszar działania

Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

16 opinii

Pozytywna (16)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Firma Baumax jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
Jacek S. 21 marca 2023
Zlecenie na rozbudowa instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Wrocław
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z usługi. Niewielkie problemy z uzgodnionymi terminami, ale poza tym było ok.

Christoph S. 15 lutego 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, prace hydro izolacyjne wykonane fachowo i staranie, prace wykonane w terminie, nie ma lepszego fachowca niż Pan Kabata, uczciwy, doradzi i jeszcze na koniec pracy czyściutko na budowie, polecam w 1000%.

Tomasz S. 28 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Porządna i zetelna firma bardzo dobrze wykonali zlecenie,polecam,

Małgorzata G. 10 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, rzetelność, oraz doświadczenie w powierzonych zadaniach to tylko niektóre pozytywne cechy firmy Baumax. Na szczególne uznania zasługuje Pan Aleksander, który z głębi serca wykazuje pełne zaangażowanie z powierzonego zadania. Z czystym sumieniem bardzo polecam firmę Baumax.

Józef W. 3 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szybko,sprawnie usunieto uszkodzenie. Polecam znakomici fachowcy.

Łukasz U. 3 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam firmę. Fachowcy znający się na rzeczy. Szybko i bezproblemowo naprawili awarie. W razie problemów, od razu zgłaszam się do nich. Pozdrawiam

Tomasz F. Art-dom Tomasz Frankiewicz, 29 grudnia 2022
Dam zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Opole
Pozytywna opinia

Jako że również jestem wykonawcą doceniam Wkład pracy Pana Aleksandra terminowość, punktualność, sumienność a przede wszystkim fachowe podejście do zlecenia. Z czystym sumieniem polecam wszystkim . Napewno jeszcze nie raz skorzystam z Pana usług . Pozdrawiam

Bogdan S. Hydracon Bogdan Smolira, 23 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Aleksander jest doświadczonym elektrykiem , szybko i profesjonalnie rozwiązał problem z instalacją elektryczną i wyłącznikiem różnicowo - prądowym. Bardzo dobry i szybki kontakt . Wykonanie usługi szybkie i sprawne w ciągu jednego dnia . Polecam Aleksandra ponieważ jest dobrym fachowcem .

Marek Ś. 15 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Super wykonawca zlecenie zrobione na najwyszym poziomie terminowość i po zakończonym zleceniu czysto na budowie polecam w 100 procentach

Seweryn W. 26 listopada 2022
Pozytywna opinia

Duży zakres prac zrealizowany na najwyższym poziomie. Sprawnie i terminowo. Właściciel Firmy fachowiec przez duże F z wielkim zaangażowaniem, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Cały czas w kontakcie, na bieżąco przekazywał wszystkie informacje istotne dla realizacji inwestycji. Krótko mówiąc POLECAM.

Anna J. 2 listopada 2022
Potrzebny elektryk, przegląd elektryczny, 51-100m², Namysłów
Pozytywna opinia

Bardzo sympatyczny człowiek, podobno dobre słowo jest cenniejsze od pieniędzy. Tak, więc polecam Państwu tego człowieka, zna się na rzeczy.

Janusz M. 1 października 2022
Pozytywna opinia

Szybka reakcja w weekend. Profesjonalne doradztwo. Duży zakres kompetencji.

Ireneusz M. 24 września 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę w 100%. Rzetelna, solidna i terminowa. Szybka realizacja. Wykonanie roboty jak i termin idealny. Polecam.

Karina W. 23 września 2022
Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, 251-300m², Strzelce Opolskie
Pozytywna opinia

Profesjonalna godna polecenia firma. Usługi na najwyższym poziomie, terminowość, solidność i precyzja, indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Adam L. 11 września 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam, firma która doprowadza zlecenie do końca przyjmując uwagi zleceniodawcy bez komentarza co nie zawsze jest dziś standardem w usługach. Pozdrowienia.

Sławomir K. 5 września 2022
Pozytywna opinia

Ekipa dobrze przygotowana do pracy, sumiennie wykonane zadania i na koniec porządek zostawiony po pracy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Baumax
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wiejska 60, 45-260 Opole

NIP

9910353088

WWW

www.baumaxopole.com

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się