Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Bartosz Wojcieszak Seller Omnipotens Instalacje Fotowoltaiczne

Sosnowiec

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Bartosz Wojcieszak Seller Omnipotens, Instalacje Fotowoltaiczne to profesjonalny audyt energetyczny pod kątem założenia instalacji fotowoltaicznej, tudzież zmiany źródła ogrzewania na pompy ciepła, piece indukcyjne czy maty grzewcze Red Snake. Doradztwo od A do Z, od obliczenia zapotrzebowania, po załatwienia dotacji i finansowania Twojej inwestycji. Od podpisania umowy, montaż możliwy nawet do tygodnia czasu, na panelach klasy premium z sektora Tier-1, z 12 letnią gwarancją na wady ukryte i 25 letnią na sprawność zestawu.
Jeżeli chcesz sfinalizować swoją inwestycję i zależy Ci na czasie i jakości, zadzwoń koniecznie do mnie , w przypadku jeżeli nie odbieram, napisz sms , a na pewno oddzwonię.
Jeżeli chcesz bym na taki audyt przyjechał w maseczce i stał przed bramą, zachowując sztuczny dystans --- nie dzwoń do mnie, szkoda mojego czasu!! w przeciwnym wypadku koniecznie zadzwoń, poprowadzę Cię od początku i będę obecny na odbiorze instalacji lub pompy ciepła. Możliwe również bonusy dla klientów polecających swoich znajomych.
Jeżeli potrzebujesz przerobić swoją instalację elektryczną z 1 fazy na 3 lub masz inne prace elektryczne, polecę Ci swojego fachowca, byś szybko mógł korzystać z darmowego prądu. Siła ze Słońca, to ja!!!

Branża

Obszar działania

Lubuskie, Lubelskie, Małopolskie, Podlaskie, Warmińsko-mazurskie, Śląskie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Łódzkie, Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

72 opinie

Pozytywna (72)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krzysztof M. 21 marca 2023
Pozytywna opinia

W dniach 5 i 6 marca 2022 została wykonana w moim domu instalacja pompy ciepła firmy Atlantic. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, kontakt zarówno ze sprzedawcą bardzo dobry, wysoka kultura osobista i ekipa monterska na poziomie - polecam i oceniam bardzo dobrze. Można tej firmie zaufać, dodatkowo informuje, że nie zrezygnowałem z ogrzewania gazowego - jest wyłączone w tej chwili, ale może być w każdej chwili aktywowane. Praca w trybie hybrydowym. Pozdrawiam.

Jan P. 13 lutego 2023
Pozytywna opinia

Pompa ciepła 16 kw Hitachi zainstalowana w Warszawie. Jest to moja druga inwestycja, którą zrealizowałem z panem Bartkiem, pierwszą była fotowoltaika 10 kw. Dobry i merytoryczny kontakt.

Sylwester B. 31 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Instalacja założona w Sędziszowie pracuje już ponad 2 lata. Szybka i profesjonalna obsługa, polecam.

Henryk S. 29 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Opinia użytkownika pompy ciepła o mocy 11 kw marki Toshiba 6-sta generacja! Pragnę poinformować, iż urządzenie w komplecie zamontowano u mnie pod Krakowem, w ciągu niepełna 6 dni! Od zgłoszenia i podpisania umowy wstępnej, solidność firmy i terminowość potwierdzona! W terminowym i fachowym wykonaniu, zamontowane urządzenie funkcjonuje bez awaryjnie, oraz wydajnie! Warte polecenia dla przyszłych użytkowników! Polecam.

Janusz M. 20 października 2022
Pozytywna opinia

Instalacja pompy ciepła Toshiba 14 kw w połączeniu hybrydowym założona w miejscowości Łańce (gmina Kornowac), Pan Bartosz jest osoba kompetentną i pomocną na każdym etapie pracy. Załatwił nawet prawnika, który pomógł mi unieważnić umowę z poprzednią firmą, która chciała mnie oszukać i zamontować tzw. chińczyka. Wysłał również ze mną wniosek z programu Mój Prąd 4.0, z którym sam bym sobie nie poradził. Polecam jako fachowca i człowieka z całym przekonaniem.

Paweł B. 14 października 2022
Pozytywna opinia

Pan Bartek godny polecenia, doradzi, pomoże, pełen profesjonalizm, można na niego liczyć. Pompy ciepła Hitachi 40 KW położone szybko solidnie, doradzi, pomoże wybrać najdogodniejszą opcję, od początku do końca pilnuje prac. Prywatnie jak i firmowo wszystko załatwione idealnie, solidna firma, polecam.

Sara P. 13 października 2022
Pozytywna opinia

Wykonana instalacji pompy ciepła innova 10kw w miejscowości Mirzec woj. Świętokrzyskie, Pan Bartosz naprawdę godny polecenia fachowiec, kompetentny, miły i pomocny na każdym etapie prac, naprawdę polecamy.

Marcin P. 6 października 2022
Pozytywna opinia

Instalacja założona ponad 2 lata temu w miejscowości Kocikowa. Panele pracują bezproblemowo, profesjonalna i fachowa pomoc przy doborze instalacji.

Dawid P. 28 września 2022
Pozytywna opinia

Instalacja założona w miejscowości Kocikowa koło Pilicy. Umowę zawarłem w 2020 z panem Bartoszem na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, podpisywałem na 4,35 kwp, po dokładnie 2 latach falownik pokazuje 10,7mwh! Jestem bardzo zadowolony, wszystko działa jak należy.

Mariusz N. 17 września 2022
Pozytywna opinia

Solidnie wykonana instalacja fotowoltaiczna już ponad 2 lata temu.

Roman H. 2 września 2022
Pozytywna opinia

Ekipa która u mnie montowała zestaw fotowoltaiczny stanęła na wysokości zadania i po konsultacji ze mną gdzie i jak sobie życzę by było zamontowane, szybko i sprawnie przystąpili do działania, po kilku godzinach instalacja była gotowa do uruchomienia i działania. Wszystko czysto, i profesjonalnie. Gorąco polecam.

Adam K. 29 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Solidnie wykonana instalacja fotowoltaiczna już ponad rok temu. Dzięki tej instalacji dużo zaoszczędziliśmy.

Wiesław D. 28 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Osoba godna polecenia, doradzi, pomoże. Panele 9,9kv położone szybko solidnie, pracują już dwa lata. Na początku po burzy awaria inwertera, szybka wymiana na gwarancji. Solidna firma, polecam.

Piotr K. 26 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam, solidna firma. Bez zastrzeżeń, szybko, terminowo i zgodnie z umową. Załatwić pompę ciepła w przeciągu miesiąca to w dzisiejszych czasach nie lada sztuka.

Sławomir H. 28 lipca 2022
Pozytywna opinia

Znalazłem Pana Bartosza w Internecie po pozytywnych opiniach i jestem naprawdę zadowolony z współpracy. Montowana była instalacja 5,7 KW do obecnej 4,2 KW w miejscowości Wieruszów woj. Łódzkie. Pan Bartosz pomógł w doborze najlepszych paneli. Instalacja sprawuje się na 5. Ekipa montażowa bardzo szybko i sprawnie zamontowała panele na dachu w jeden dzień za co należą im się podziękowania. Po rozmowach z Panem Bartkiem zdecydowałem się na zakup pompy ciepła, która ma być zamontowana do końca września, z czystym sumieniem można polecić Pana Bartosza i ekipę montażową. Po zamontowaniu pompy na pewno dodam nowe zdjęcia i opinie.

Angelika K. 11 lipca 2022
Pozytywna opinia

Realizacja pompy ciepła miejscowości Kamesznica Pan Bartosz zna się na rzeczy, jest pomocny, umie doradzić. Wszystko dokładnie wytłumaczył i pomógł we wszystkich formalnościach, Pan Bartosz to pełen profesjonalizm, można na niego liczyć. Polecam wszystkim.

Grzegorz W. Zakład Usług Ślusarko-Tokarskich Wręczycki Grzegorz, 14 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Polecam solidna firma! Szybkie wykonanie, dobra komunikacja.

Patryk W. 1 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Wszystko rzetelnie i sprawnie. Polecona instalacja sprawuje się rewelacyjnie. Instalacja w Tarnowskich Górach, dołożone 5,76 kWp do obecnych 3,92 kWp. Pana Bartosza będę śmiało polecać znajomym. Instalacja naprawdę premium w porównaniu z obecną. Szczególne wyróżnienie dla montażysty pana Mariusza i ekipy, świetna i solidna robota. Cały system moim zdaniem był trochę droższy niż kosztować powinien, ale materiały użyte są naprawdę premium, ciężko znaleźć takich fachowców - 5+.

Piotr T. 30 maja 2022
Pozytywna opinia

Skontaktował się ze mną Pan Bartek z polecenia mojego szwagra. Umówiłem się z Panem Bartkiem na dany termin, po przyjedzie pana Bartka omawialiśmy gdzie zamontować panele fotowoltaiczne. Pierwotnie miały być na dachu, ale z pewnych względów zrezygnowałem z dachu. Zamontowane zostały na gruncie, ale na konstrukcji podwyższonej żeby wykorzystać miejsce pod panelami fotowoltaicznymi, Pan Bartek doradził mi żebym skorzystał też z możliwości zamontowania pompy ciepła i skorzystałem z tej możliwości. Jestem zadowolony z rady Pana Bartka. Na każde moje pytania miał odpowiedź, załatwił mi wszystko co trzeba było załatwić z mojej strony. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Rzetelnie są wypowiedzi pana Bartka - no i bardzo miły z niego człowiek i sympatyczny. Pompy ciepła nie mam jeszcze zamontowanej z powodu przyczyn technicznych. Niebawem będzie zamontowana i wrzucę zdjęcia. Polecam, pozdrawiam.

Sławomir D. 28 maja 2022
Pozytywna opinia

Realizacja pompy ciepła miejscowości Otola Mała. Pan Bartosz zna się na rzeczy, jest pomocny, umie doradzić. Wszystko dokładnie wytłumaczył i pomógł we wszystkich formalnościach, Pan Bartosz to pełen profesjonalizm, można na niego liczyć. Polecam wszystkim.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Bartosz Wojcieszak Seller Omnipotens Instalacje Fotowoltaiczne
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: ElektrykOgrzewanie halElektryk SosnowiecOgrzewanie hal Sosnowiec

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Ogrodowa 13/3 41-215 Sosnowiec Polska, Sosnowiec

Telefon

503 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/bartosz.wojcieszak.982/

Instagram

https://www.instagram.com/bartosz.wojcieszak.982/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Bartosz Wojcieszak Seller Omnipotens, Instalacje Fotowoltaiczne
Imię (pierwsze) BARTOSZ
Drugie imię KONRAD
Nazwisko WOJCIESZAK
Data rozpoczęcia działalności 2019-12-02
NIP 6443302476
Regon 385017841

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Sosnowiec
Gmina Sosnowiec
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41215
Poczta Sosnowiec
Ulica ul. Ogrodowa
Numer nieruchomości 13
Numer lokalu 3

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-12-06
Data powstania 2019-12-02
Data rozpoczęcia działalności 2019-12-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się