Bartosz Pietrzak Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Bartosz Pietrzak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Bartosz Pietrzak

O specjaliście

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki!

Zapewniamy przede wszystkim indywidualne podejście do Waszych potrzeb i doradztwo mające na celu zaprojektowanie jak najlepszej inwestycji - pamiętajcie, że jest to inwestycja na kilka dekad nie lat! Już w tym momencie najstarsza instalacja PV ma 38 lat i nadal produkuje prąd z mocą ponad 80%! Łatwo się domyślić, że obecne technologie na pewno przetrwają dużo dłużej!
Z nami nie dasz się nabić w butelkę! Nie przeciążamy falowników, aby obniżyć ceny jak inni! Nie robimy po łebkach i na skróty. Wszystkie komponenty jakie używamy, są zalecane przez producentów modułów - stosując inne elementy tracą Państwo gwarancję producentów - ktoś kiedyś Wam o tym wspomniał?
Zainwestuj w profesjonalizm!
Wasze zadowolenie to nasza duma i reklama!

Dodatkowo w cenie: jako jedyni w Polsce dajemy gwarancyjne od 7 do 15 lat na całą instalację do kwoty 1 miliona złotych za ewentualne błędy z winy monterów! a dodatkowo gwarancja producentów na komponenty ( od 10 do 25 lat) - posiadamy własny serwis gwarancyjny, ubezpieczenie instalacja + nieruchomość (3 lata dla gospodarstw domowych i 1 rok dla firm), serwis zdalnie monitorujący pracę Waszej instalacji i wychwytujący ewentualne nieprawidłowości, montaż, projekt wizualny, prognozowaną produkcję prądu, ->! zgłoszenie do zakładu energetycznego ! Na jakich markach, komponentach pracujemy? NOWOŚĆ! SMARMATEC + magazyn energii SOLUNAWszystkie instalacje wykonujemy od 14 do 21 dni, ze względu na możliwość odstąpienia od umowy.
Nie chcesz czekać dwóch tygodni? Żaden problem, wystarczy podpisać oświadczenie o żądaniu natychmiastowego rozpoczęcia prac i zaczynamy działać!

***Gdzie montujemy?
-->W całej Polsce na dachach i gruncie.

***Dla kogo montujemy?
-->Podejmujemy się montażu zarówno do gości indywidualnych, rolników oraz dla przedsiębiorstw.

***Jakiej mocy instalacje wykonujemy?
-->Nasze zespoły posiadają uprawnienia do mikro instalacji tj. do 50kWp jak również do montażu farm fotowoltaicznych.

***Jakie ceny za 1 kWp?
---> Każda wycena jest brana pod uwagę indywidualnie, ponieważ na cenę wpływa wiele czynników takich jak poszycie i ukierunkowanie dachu, wybrany system i komponenty instalacji, odległości między modułami, inwerterem i miejscem podpięcia do sieci czy nawet od osobistych preferencji... Gwarantowanie ceny bez zbadania Państwa potrzep jest nieprofesjonalne i nierzetelne. Proszę się zastanowić, co byście sobie Państwo pomyśleli o ekspercie stawiającym diagnozę bez analizy możliwości i potrzeb? To brzmi jak operacja chirurgiczna za pomocą teleporady...
Zdradzimy tylko, że średnie koszty instalacji 1kWp wahają się od 5 000 zł przy malutkich instalacjach do 2 400 zł przy dużych projektach. Farmy fotowoltaiczne są objęte zupełnie innym cennikiem i drogą urzędową.

***Planujesz instalację fotowoltaiczną i szukasz finansowania?
---> Mamy też i takie znajomości! Pomagamy w zdobyciu dofinansowania zarówno w postaci kredytu ratalnego jak leasingu.

------->Planujesz pompę ciepła? Dobrze trafiłeś! Oferujemy takie marki jak PANASONIC, VAILLANT, HYDROLUTION

------------->Szukasz również klimatyzacji? Zapraszamy po systemy klimatyzacji GREE!

Niedługo w ofercie również kotły gazowe i elektryczne oraz ładowarki do samochodów!

Masz pytania? Masz wątpliwości co do wyceny konkurencji? Tyle co zamówiłeś instalację i chcesz ją zweryfikować?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Zaufaj Nam i śpij spokojnie.

Branża

FotowoltaikaPompy ciepłaWentylacja i rekuperacja

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Bartosz Pietrzak

Powiązane produkty i usługi: Systemy grzewczeFotoogniwa,  Systemy grzewcze Kraków, Fotoogniwa Kraków

Oferta

100%T
Polska - Kraków
24000.00 złdo uzgodnienia

Jedyna taka oferta na rynku z "bilansowaniem" 100% - czyli cała wyprodukowana energia wraca do Ciebie BEZ KOSZTÓW magazynowania jej.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

., Kraków

Telefon

531****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Bartosz Pietrzak