Auto Gaz Komfort Rzeszów - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Auto Gaz Komfort nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Auto Gaz Komfort

O specjaliście

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to montaż sekwencyjnych instalacji LPG jak i Serwis do pojazdów z wtryskiem pośrednim jak i bezpośrednim, na terenie Rzeszów.

Do każdego montażu instalacji LPG podchodzimy indywidualnie, z bardzo dużą starannością. Estetyka wykonania jest u nas na pierwszym miejscu. Montowane przez nas instalację są tak aby były praktyczne zarówno w użytkowaniu jak i okresowym serwisowaniu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu: 791-750-220

Branża

Auto gaz

Obszar działania

Podkarpackie

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

187 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Auto Gaz Komfort
Jakie prace chcesz zlecić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sikorskiego 295, Rzeszów

NIP

813-343-26-65

Telefon

791****** Pokaż numer

Telefon

791****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/autogazkomfort/

Osoba kontaktowa

Krzysztof Bułdys