Art-Bruk Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Art-Bruk nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Art-Bruk

O specjaliście

Firma dostarcza produkty w branżach Układanie kostki brukowej, Tarasy, Altany, Roboty ziemne, Wyburzenia, Montaż ogrodzenia, Projektowanie ogrodów, Kamieniarstwo

na obszarze województwa Dolnośląskie

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Art-Bruk?

Dodaj swoje referencje!

28 czerwca 2017
Szukam wykonawcy tarasu, 18m2, Wrocław
Pozytywna opinia

Pracownicy firmy Art-Bruk byli bardzo konkretni, starannie wykonywali u mnie taras z kamienia i kostki brukowej, praca przebiegła zgodnie z ustalonym harmonogramem, panowie dbali o porządek. Gorąco polecam firmę Art-Bruk wszystkim tym, którzy planują zrobić chodnik lub taras z kamienia lub kostki brukowej.

26 czerwca 2017
Do wykonania brukowanie, do 50m2, Wrocław
Pozytywna opinia

Kontakt bardzo dobry. Chłopaki (dwóch braci) rzetelnie przedstawili ofertę, realizacja w terminie. Zgodnie z nazwą firmy panowie przykładają wagę do realizacji zadania z artystyczną wyobraźnią zachowując wysoką jakość końcowego produktu. Czas pokaże czy chodnik i wjazd został należycie wykonany, ale obecnie wydaje się, że praca jest zrealizowana dobrze. Zarówno przygotowanie samego wykopu jak i układanie kolejnych warstw podbudowy no i ostatecznie bruku wykonywane było "książkowo". Panowie pracują z pełnym zaangażowaniem, pomimo tego, że są to młodzi ludzie widać w nich pasję w działaniu i podchodzą do pracy ze sporym entuzjazmem. Gorąco polecam usługi firmy, jak wcześniej wspomniałem kontakt bardzo dobry, można się z chłopakami dogadać, potrafią ułożyć samą kostkę ale również ułożyli mi i schody, ładnie obudowali studzienki. To co mi się podobało to myślenie w trakcie pracy. Niestety niewielu fachowców myśli realizując zlecenie.

PROJKON Usługi Projektowe i Doradztwo Techniczne w Budownictwie, Wilczyce, 12 maja 2017
Zlecę ułożenie chodnika z płyt betonowych, 95m2, Wilczyce
Pozytywna opinia

Szybkość, precyzja, chęć do pracy.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz

Adres

Chińska, Wrocław