Art-Bruk Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Art-Bruk nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Art-Bruk

O specjaliście

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to kostka granitowa, kostka betonowa, palisady, stopnie, tarasy, fundamenty, na terenie województwa dolnośląskiego.

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

31 lipca 2018
Szukam wykonawcy brukowania, około 12m², Kiełczów
Pozytywna opinia

Rozmowy przebiegły bardzo sprawnie i konkretnie. Panowie to młodzi, bardzo rzetelni i pracowici ludzie. Zlecenie wykonali w umówionym terminie i w bardzo dobrej jakości. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Art-Bruk.

28 czerwca 2017
Szukam wykonawcy tarasu, 18m2, Wrocław
Pozytywna opinia

Pracownicy firmy Art-Bruk byli bardzo konkretni, starannie wykonywali u mnie taras z kamienia i kostki brukowej, praca przebiegła zgodnie z ustalonym harmonogramem, panowie dbali o porządek. Gorąco polecam firmę Art-Bruk wszystkim tym, którzy planują zrobić chodnik lub taras z kamienia lub kostki brukowej.

26 czerwca 2017
Do wykonania brukowanie, do 50m2, Wrocław
Pozytywna opinia

Kontakt bardzo dobry. Chłopaki (dwóch braci) rzetelnie przedstawili ofertę, realizacja w terminie. Zgodnie z nazwą firmy panowie przykładają wagę do realizacji zadania z artystyczną wyobraźnią zachowując wysoką jakość końcowego produktu. Czas pokaże czy chodnik i wjazd został należycie wykonany, ale obecnie wydaje się, że praca jest zrealizowana dobrze. Zarówno przygotowanie samego wykopu jak i układanie kolejnych warstw podbudowy no i ostatecznie bruku wykonywane było "książkowo". Panowie pracują z pełnym zaangażowaniem, pomimo tego, że są to młodzi ludzie widać w nich pasję w działaniu i podchodzą do pracy ze sporym entuzjazmem. Gorąco polecam usługi firmy, jak wcześniej wspomniałem kontakt bardzo dobry, można się z chłopakami dogadać, potrafią ułożyć samą kostkę ale również ułożyli mi i schody, ładnie obudowali studzienki. To co mi się podobało to myślenie w trakcie pracy. Niestety niewielu fachowców myśli realizując zlecenie.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Chińska, Wrocław

Telefon

533****** Pokaż numer