Jesteśmy studiem projektowym, nasza praca to radość i pasja.
Wykonujemy indywidualne projekty dla:
- mieszkań,
- domów,
- lokali publicznych,
- pojedynczych pomieszczeń.
Do każdego projektu podchodzimy z dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Podążając za nowymi trendami staramy się zachować klasę oraz ponadczasowość.
Ergonomia i estetyka muszą iść w parze.
W bazie posiadamy sprawdzonych wykonawców oraz zakład stolarski.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Holandia, Niemcy
17 opinii
Pozytywna (17)
Neutralna (0)
Negatywna (0)
Jesteś zadowolonym Klientem firmy?
Bardzo miłe, indywidualne podejście do klienta. Wiele kreatywnych pomysłów na aranżację wnętrz. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Super współpraca! Wszystko w terminie, miła i profesjonalna obsługa.Pani Ania wsłuchuje się w potrzeby klienta a jednocześnie proponuje ciekawe rozwiązania.Polecam gorąco!
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu biura projektowego Archi-Ann. Szczególnie ujęły mnie ich przywiązanie do szczegółów i wyczucie naszych potrzeb. Efektem są projekty niepowtarzalne i przekraczające nasze pierwotne oczekiwania. Polecam i na pewno znów skorzystam.
Współpraca wygodna, mnóstwo pomysłów, dużo cierpliwości, niesamowita wyobraźnia i opieka do samego końca realizacji. Projektant godny polecenia!
Kontakt z Panią architekt bardzo miły, projekt to strzał w dziesiątkę! Realizacja na czas i przemiła atmosfera, jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Polecamy
Polecam z całego serca . Pani Ania projekt wykonała zgodnie z moimi oczekiwaniami i co również ważne terminowo.
Polecam. Sprawnie, bezproblemowo i tak jak chcieliśmy.
Zleciłam wykonanie aranżacji mieszkania, które znajduje się w domu jednorodzinnym w Lesznie. Projekt został przygotowany profesjonalnie, z dużą dbałością o każdy szczegół. Polecam firmę.
Polecam z czystym sumieniem pracownię Archi-Ann. Solidność i bezproblemowość we współpracy sprawiły, że jestem bardzo zadowolona.
Zdecydowanie jedno z lepszych biur w swoim fachu. Otrzymujecie Państwo cały projekt, z materiałami, wykonawcami, ze wszystkimi szczegółami. Godni polecenia a przy okazji sama współpraca przemiła i sympatyczna. Każdy projekt to rozmowa i wysłuchanie oczekiwań klienta, a w efekcie końcowym projekt i realizacja marzeń ;) Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam ☺️
Współpraca bardzo wygodna, pomysły zrealizowane w pełni z oczekiwaniami, spodziewałabym się jednak większej dokładności w końcowym przedstawieniu, gdzie daną rzecz kupić.
Bardzo polecam. Profesjonalnie zrobiony projekt, wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem zachwycona współpracą z Panią Anią!
Pełen profesjonalizm! Kontakt do Pani Anny dostaliśmy z polecenia. Od samego początku bardzo miło i profesjonalnie. Odbyliśmy kilka spotkań na których dokładnie omówiliśmy projekt całego mieszkania. Pani Ania pozostawała z nami w kontakcie przez cały czas trwania projektu a nawet po jego zakończeniu. Można było zawsze na nią liczyć w każdej kwestii. Gorąco polecamy!
Powiązane produkty i usługi: Kuchnie, Balustrady nierdzewne, Balustrady nierdzewne Gniezno
Nazwa firmy | ARCHI - ANN Adam Skrzypczyński |
Imię (pierwsze) | ADAM |
Drugie imię | PAWEŁ |
Nazwisko | SKRZYPCZYŃSKI |
Data rozpoczęcia działalności | 2018-02-05 |
NIP | 7831569410 |
Regon | 369424843 |
Kraj | Polska |
Województwo | WIELKOPOLSKIE |
Powiat | gnieźnieński |
Gmina | Łubowo |
Miejscowość | Wierzyce |
Kod pocztowy | 62262 |
Poczta | Wierzyce |
Ulica | Osiedle Akacjowe |
Numer nieruchomości | 48 |
Kod i nazwa podstawowej formy prawnej | 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą |
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej | 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą |
Kod i nazwa formy własności | 214 - Własność krajowych osób fizycznych |
Data wpisu do bazy REGON | 2018-02-06 |
Data powstania | 2018-02-05 |
Data rozpoczęcia działalności | 2018-02-05 |
Kod PKD | Nazwa |
7111Z |
DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY Przeważające PKD |
4399Z | POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE |
7410Z | DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA |
8130Z | DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI |
8211Z | DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA |
8219Z | WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA |
Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.
Witam.jestem zadowolona ze współpracy z Archi-Ann Pani idealnie trafiła w nasze gusta co do projektu całego naszego mieszkania.po za tym mila i sympatyczna osoba z którą kontakt był sama przyjemnością 😀polecam