AR-BUD - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak AR-BUD nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

AR-BUD

3

O specjaliście

Firma dostarcza produkty w branżach Glazurnik, Remont łazienki

na obszarze województwa Łódzkie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Waldemar P. 14 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Sumienny, terminowy to ten jeden z, niewielu który zna się na swojej pracy, wie, co robi i jak ma to zrobić. Działa w pełni profesjonalnie. U mnie wszystkie prace wykonane na zasłużone 5! Poleciłem go kilku znajomym z czystym sumieniem i nie zawiodłem się. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Naprawdę fachowiec godny polecenia.

Stanisław R. Hadson, 12 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam tego wykonawcę. Praca wykonana terminowo, bardzo dobre wykonanie zleconych płytek. Pan doradzi jeżeli czegoś nie jesteśmy pewni. Solidny, rzetelny i sprawdzony wykonawca . Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Joanna F. 12 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Pan Arkadiusz Antczak jest profesjonalnym i wykwalifikowanym fachowcem w swojej dziedzinie. Jest też bardzo dokładny, precyzyjny i dbający o każdy najmniejszy szczegół i drobiazg. Prace zostały wykonane w umówionym terminie a nawet zakończone chwilę wcześniej. Wszystkie szczegóły każdego dnia pracy co dokładnie i w jaki sposób będzie wykonywane były wcześniej ze mną omawiane i uzgadniane. Polecam w 100%. W dzisiejszych czasach trudno zdobyć dobrego fachowca a Pan Arkadiusz wykazał się niebywałym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z wykonanej przez niego pracy. Mam dzięki temu piękną łazienkę wykończoną perfekcyjnie w każdym możliwym detalu. A przy tym wszystkim dodam jeszcze , że to również bardzo miła, pozytywna i uczciwa osoba.

Tomasz H. 10 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić dalej, bardzo sumienny i dokładny. Zawsze punktualny i nigdy nas nie zawiódł. Można na nim zawsze polegać. Tomek i Kasia

Piotr S. 8 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Remont łazienki.Lipiec 2019.Praca wykonana terminowo i dokładnie.Żadnych uwag !! Gorąco polecam !!!

AR-BUD, 9 sierpnia 2020

Dziękuję Panie Piotrze za pozytywną opinię. Pozdrawiam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AR-BUD

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Telefon

Telefon