Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Aparat w Ruchu Sebastian Gaś

1

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Firma wystartowała w 2018 roku lecz zdjęciami zajmujemy się od kilku lat. Siedziba znajduje się w powiecie wołomińskim, w Markach. Jednak jesteśmy stale w ruchu.

Specjalizujemy się w fotografii i filmie :)

Reportaże ze ślubów, chrztów i komunii
Produkcja filmów ślubnych oraz teledysków.

Fotografii biznesowej:
- sesje biznesowe / wizerunkowe
- wirtualne spacery ( na nowych warunkach, nowa jakość)
- zdjęcia produktowe
- zdjęcia do magazynów

Stale współpracujemy z magazynem Sport dla Wszystkich, który ma nadkład na całą Polskę oraz wydaje prenumeraty w formie elektronicznej na Stany Zjednoczone.

Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski, posiadamy mobilne studio. Można także umówić się z nami w studiu znajdującym się w mieście klienta.

Zdjęcia można obejrzeć na stronie
www.aparat-w-ruchu.pl
https://www.facebook.com/aparatwruchu/

Branża

Fotografowanie, Kamerzysta, Sesje zdjęciowe, Fotografowanie imprez, Filmy na zamówienie, Montaż filmów, efekty, Zdjęcia do dokumentów, Wideoreportaże, Fotografia artystyczna, Agencje fotograficzne, Fotoreportaże

Obszar działania

Łódzkie, Mazowieckie, Lubelskie, Lubuskie, Podlaskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

6 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Magdalena N. Warszawa, 1 lutego 2019
Zlecę fotografowi wykonanie sesji ciążowej, 16-20 zdjęć, Warszawa
Pozytywna opinia

Mariusz W. 5 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Sebastian wykonał dla mnie sesje biznesową. Potrafi rozluźnić atmosferę i sprawić, że nawet osoba nie przyzwyczajona do sesji będzie wyglądała na zdjęciach naturalnie. Po pierwszej udanej współpracy Sebastian wykonał też sesje zdjęciową mojej chrześnicy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego usługi. :)

Aleksandra R. 5 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Jako, ze zajmuję się makijażem marzyłam o sesji beauty, dzięki, której będzie można uchwycić moją pracę i wyszło genialnie! Fotograf pracuje na sprzęcie wysokiej jakości co widać na każdym zdjęciu. Dodatkowo jest przesympatyczny, :-) polecam serdecznie!

Paulina W. 5 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Niezapomniana sesja ciążowa, dzięki której w 8 miesiącu ciąży z ogromnym brzuszkiem mogłam poczuć się piękna. Zdjęcia śliczne, prawdziwe i pełne emocji! Atmosfera na sesji jest przyjazna i co najważniejsze bezstresowa, co ułatwia współpracę. Sesja przebiegła szybko i sprawnie. Dziękuję za przepiękne zdjęcia i sympatyczną atmosferę. Gorąco POLECAM!

Kasia M. 30 listopada 2018
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca - nie cierpię robienia sobie zdjęć, a sesja z p. Sebastianem była ekspresowa i bardzo swobodna.

Edyta S. 16 października 2018
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Sebastianem to czysta przyjemność! Wykupiliśmy usługę fotografowania sakramentu chrztu naszego syna. Zdjęcia, które otrzymaliśmy, zachwyciły nie tylko nas, ale i nasze rodziny. Pan Sebastian wysłuchał, jakie mamy oczekiwania i spełnił je wszystkie. :) Bardzo polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Aparat w Ruchu Sebastian Gaś

Powiązane produkty i usługi: FotografiaFotograf ślubnySesje dziecięceFotograf ślubny Wołomin,  Sesje dziecięce Wołomin, Nowa jakość zdjęcia produktowe zdjęcia do magazynu

Oferta

Reportaż z Chrztu Świętego
Polska - Marki

Witam serdecznie, oferuję wykonanie reportażu z chrztu świętego. 500 złotych za zdjęcia z kościoła 750 złotych za zdjęcia z kościoła plus imprezy 900 złotych za zdjęcia z przygotowań, kościoła i imprezy BONUS: nadrukowana spersonalizowana płyta + piękny mini foto album z pozłacanymi literami i trzema...  

Fotoreportaż z Ślubu
Polska - Marki

Reportaż ślubny Czas wynajęcia: od 12 w południe do północy (ewentualnie po oczepinach) Zakres: przygotowania + ślub + impreza weselna + sesja plenerowa Usługa: odbitki cyfrowe do ściągnięcia z serwera + zdjęcia do obejrzenia na stronie dla gości 20 szt wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm (dodatkowe odbitki, foto...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

PROMIENNA, 4b, Marki

WWW

aparat-w-ruchu.pl

Telefon

692 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy APARAT W RUCHU SEBASTIAN GAŚ
Imię (pierwsze) SEBASTIAN
Drugie imię WIESŁAW
Nazwisko GAŚ
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-11
NIP 5272595777
Regon 380468616

Siedziba

Kraj Polska

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-06-11
Data powstania 2018-06-11
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-11
Data zawieszenia działalności 2021-12-31

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się