Ślub i wesele; konsultant ślubny; wedding planner; event manager, agencja ślubna, Łódź


Cena do uzgodnienia

Każde wydarzenie ma swoje odmienne potrzeby. Każda para ma inne wyobrażenie o swoim wielkim dniu. Dlatego cały nasz zespół kreuje przyjęcia, które są jedyne w swoim rodzaju i spełniają marzenia Pary Młodej. Uwielbiamy realizować śluby z rozmachem i kochamy urocze rodzinne spotkania w gronie najbliższych. Nie znosimy słów "Nie da się" i robimy wszystko, żeby się dało.

Wasze przyjęcie i ślub możemy zaplanować i zrealizować od początku do końca. Możemy również zorganizować tylko te elementy, w których będzie Wam niezbędna nasza pomoc. Macie pewność, że wszystko razem zagra, bo nad pracą specjalistów czuwa doświadczony Event Manager. Nie straszne są nam wesela w plenerze czy śluby w zimowej aurze. Po prostu kochamy to, co robimy.

Czym różni się Event Manager od konsultanta ślubnego?

Event Managera wyróżnia wszechstronność. Podczas kiedy konsultanci skupiają się tylko na swojej specjalizacji, event manager mając doświadczenie z wielu branż potrafi stworzyć wydarzenie, które będzie niepowtarzalne. Dla przykładu, podczas przyjęcia może stworzyć niesamowite show, może wykorzystać profesjonalnych scenografów teatralnych do stworzenia tematycznej aranżacji albo wykorzystać najnowsze technologie oświetleniowe w czasie pierwszego tańca itd.
Wszechstronność w przypadku event managera oznacza większy wachlarz możliwości dla klienta, wychodzenie poza schematy i gwarancję niepowtarzalności wydarzenia.

Polska, Łódź
Anna Schwarz Events
 
 


Liczba wyświetleń strony: 449