Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Anna Ruczkowska

O specjaliście

Cześć! Nazywam się Anna Ruczkowska i zajmuję się fotografią, fotografią z drona oraz projektowaniem graficznym. Jeśli myślisz o sesji zdjęciowej, fotografii wnętrz, fotografii nieruchomości, fotografii produktowej lub ujęciu z drona, zapraszam do kontaktu! Zajmuję się także projektowaniem graficznym, w tym projektowaniem logotypów, plakatów, wizytówek, opakowań. Indywidualne i kreatywne podejście do każdego zadania sprawia, że moje projekty są wyjątkowe, a zdjęcia przepiękne. Jeśli masz więcej pytań, pisz śmiało!
Więcej zdjęć pod adresem www.pracownianapoddaszu.com
Pozdrawiam, Ania

Branża

Sesje zdjęciowe, Fotografowanie imprez, Grafik komputerowy, Fotografowanie, Graficy

Obszar działania

Dolnośląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Iga S. 27 września 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z sesji, Pani Ania ma bardzo duże doświadczenie i talent. Bezproblemowy kontakt i otwartość sprawiły, że super wspominam współpracę i polecam dalej!

Anna P. 26 września 2021
Pozytywna opinia

Moja sesja zdjęciowa w Staniszowie przebiegała w bardzo miłej atmosferze, zdjęcia wyszły super! Profesjonalnie ustawione i z edytowane, dostarczone też w szybkim terminie. Gorąco polecam.

Magdalena K. 26 września 2021
Pozytywna opinia

Ania jest profesjonalistką, która wprowadza bardzo pozytywną atmosferę wszędzie tam, gdzie się pojawi. Współpraca z nią to przyjemność.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Anna Ruczkowska

Powiązane produkty i usługi: FotografiaFotografia ślubnaFotografia noworodkowa,  Fotografia noworodkowa Jelenia Góra

Oferta

Projektowanie graficzne
Polska - Jelenia Góra
do uzgodnienia

Projektowanie logo, plakatów, ulotek, wizytówek, opakowań

Fotografia artystyczna
Polska - Jelenia Góra
do uzgodnienia

Ciekawe koncepcje i aranżacje

Fotografie z drona
Polska - Jelenia Góra
do uzgodnienia

Zdjęcia z drona, fotografia nieruchomości, krajobrazowa

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Karkonoska , Jelenia Góra

WWW

http://www.pracownianapoddaszu.com/

Telefon

663****** Pokaż numer
Skontaktuj się