Sesja zdjeciowa, Szczecin - Oferta nr190099 - Oferteo.pl
 

Sesja zdjeciowa, Szczecin


Cena brutto: 500.00 PLN
do uzgodnienia

W każdym z nas kryje się małe dziecko, a marzenia z dzieciństwa, często chowane w szufladzie jesteśmy w stanie ziścić kiedy docieramy do dorosłości. Dla niektórych marzeniem takim jest profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa. Twoje odwiedziny w moim ogłoszeniu jasno mówią mi, że poszukujesz teraz odpowiedniej osoby, aby efekt końcowy spełnił twoje oczekiwania i nie chcesz później żałować swojej decyzji. Z czystym sumieniem mogę zagwarantować, że zdjęcia, które zrobimy razem, w żaden sposób cię nie rozczarują, a miło spędzone ze mną popołudnie dołączysz do wspomnień na lata.

Zdjęcia, które możesz ze mną stworzyć:
-ciążowe
-noworodkowe
-narzeczeńskie
-parowe
-rodzinne
-lifestylowe
-ślubne
-biznesowe
-na stronę internetową, social media itp.
I wiele innych. 

Jakkolwiek ich nie nazwiemy, zawsze będą to fotografie, które mają uchwycić ciebie i ukochanych. 

W swojej twórczości skupiam się na emocjach i więzi między pozującymi, tak żeby efekt był profesjonalny i naturalny zarazem.

Każdą z sesji możemy wykonać w plenerze, w studiu lub u ciebie w domu (jeżeli warunki na to pozwalają). Tam, gdzie poczujesz się najbardziej swobodnie i naturalnie, wtedy możemy wyciągnąć z ciebie to, co najlepsze.

Z racji tego, że do każdej sesji podchodzę indywidualnie i każda wymaga różnego nakładu pracy, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W pakietach oferuję zdjęcia w formie elektronicznej w dużej rozdzielczości, wydruki standardowe i w większych rozmiarach, fotoalbumy i fotoksiążki, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dojazd na terenie Szczecina i okolic w cenie. Przy większych odległościach również chętnie wykonam dla ciebie zdjęcia, ustalimy koszty dojazdu.

Polska, Szczecin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 10